Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Zmywarka Beko DSFS6835X

Zmywarka Beko DSFS6835X

Wolnostojąca zmywarka Beko DSFS6835X; klasa energetyczna A+++; o szerokości 45 cm; 6 zakresów temperatury; 8 programów zmywania: Xpress 20’, Mini 35’ 30 º C, Delikatny 40 ºC, Eco 50 ºC, Quick&Clean 60 ºC, Intensywny 70 ºC, BabyProtect, Active Wash, Auto 40 ºC-65 ºC; Silniki Bezszczotkowy; System Acrobat; Uszczelka Anybakteryjna; WaterStop; wyświetlacz LCD; Allin1; Połowa Wsadu; Opóźnienie Startu.
Interesuje Cię zakup zmywarki
Beko Dsfs6835x?
Zdjęcie producenta

Opis zmywarki Beko Dsfs6835x

Beko DSFS6835X to nowoczesne urządzenie do zmywania, które potrafi wykonać perfekcyjnie swoją pracę, przy wielkiej oszczędności wody, energii i czasu. Projektanci wyposażyli ten model w wiele użytecznych funkcjonalności dzięki którym zmywanie jest efektywne i proste. Zmywarka Beko DSFN6835X jest jednym z najbardziej intuicyjnych, inteligentnych i proekologicznych urządzeń na rynku.  Efektywność energetyczna zmywarki to klasa A+++, najwyższe dla tego typu urządzeń.  Podczas pracy zmniejsza się diametralnie zużycie energii przez co czyni ją najbardziej oszczędną zmywarką.

Urządzenie Beko DSFS6835X zostało tak skonstruowane, że jego komora pomieści 10 kompletów naczyń. Rozmieścić je można swobodnie w dwóch koszach, które są wspierane przez system Acrobat. Dzięki jego pomocy można swobodnie regulować wysokość kosza. Jest to istotna funkcja ze względu na oszczędność miejsca w zmywarce jak i ergonomię podczas zmywania. W trosce o higienę jak i najmłodszych zmywarka Beko DSFN6835X otrzymała od inżynierów z Beko Uszczelkę Antybakteryjną, która nie pozwala na przeniknięcie bakteriom do wnętrza urządzenia. Obudowa Beko DSFS6835X została wyprodukowana w kolorze inox i idealnie współgra ze Slim Panelem, dzięki któremu można sterować zmywarką. Cała praca urządzenia- funkcje, opcje jak i przebieg pracy są widoczne na eleganckim wyświetlaczu LCD. Mając na uwadze bezpieczeństwo podczas użytkowania zmywarka Beko DSFN6835X posiada system bezpieczeństwa WaterStop, który chroni mieszkanie przed zalaniem wodą. W razie wycieku, system automatycznie odcina dopływ wody do urządzenia.

Zmywarka Beko DSFS6835X została wyposażona w następujące programy zmywania:

Xpress 20’- program zalecany do natychmiastowego mycia lekko zabrudzonych naczyń, trwa tylko 20 minut.

Mini 30’- krótki program służący  do zmywania lekko zabrudzonych naczyń sztućców z nieprzyschniętymi resztkami jedzenia. Naczynia i garnki są zmywane w temperaturze 35°C. Idealnie nadaje się do zmywania podczas wydawania przyjęcia.

Eco 50ºC- w tym programie można uzyskać największą efektywność zużycia wody i energii elektrycznej podczas zmywania średnio zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców.

Quick & Clean-  to unikalny program zmywarek BEKO. Jest to najszybszy-trwa 58 minut, wyjątkowy program w swojej klasie A, zarówno do lekko jak i mocno zabrudzonych garnków oraz naczyń.

Intensywny 70ºC- program służący do zmywania bardzo zabrudzonych garnków, patelni, sztućców oraz niewrażliwych naczyń. Podczas zmywania w tym programie usuwane są zaschnięte,  przypalone lub przyklejone resztki jedzenia.

BabyProtect- specjalny program zapewniający dziecku idealnie czyste i pozbawione zarazków naczynia. Zastosowano tu połączenie intensywnego mycia oraz gorącego płukania, aby zapewnić  maksymalną higienę.

Active Wash- program potrafi efektywnie i jednocześnie delikatnie zmywać naczynia. Wytwarzane ciśnienie wody różni się w dolnym i górnym koszu. Ciężko zabrudzone naczynia z dolnego kosza zmywane są mocnym strumieniem wody, podczas gdy lekko zabrudzone, delikatne naczynia w górnym koszu myte są przy pomocy niższego ciśnienia wody.

Auto 40ºC-65 ºC – program określa automatycznie stopień zabrudzenia naczyń i ustawia odpowiednią ilość wody, temperaturę i czas zmywania naczyń, dzięki czemu zużywa mniej wody i energii potrzebnej do jej podgrzania. Program dedykowany jest do wszystkich typów naczyń.

Opcja Allin1, którą posiada urządzenie Beko DSFS6835X pozwala na wybór detergentu, różnych wielozadaniowych tabletek czy konwencjonalnego proszku do zmywarek, zależnie od osobistych upodobań i twardości wody. Zmywarka Beko DSFS6835X posiada także funkcję Opóźnienia Startu do 9 i pół godziny. Dzięki tej funkcji użytkownik może zaplanować swój dzień tak żeby zmywanie nie musiało go ograniczać lub zaoszczędzić energię elektryczną jeśli ustawi start urządzenia podczas trwania II taryfy energii elektrycznej, która jest tańsza w użytkowaniu. Dodatkowo w trosce o wygodę producent zdefiniował opcję Połowa Wsadu. Nie trzeba uzbierać pełnego wsadu zmywania aby uruchomić urządzenie.

Parametry techniczne zmywarki Beko DSFS6835X

Zużycie energii w cyklu (kW)0,66
Zużycie wody w cyklu (l)9,0
Wysokość (mm)850
Szerokość (mm)448
Głębokość (mm)600
Pojemność (wsad) - liczba kompletów10
Klasa zmywaniaA
Klasa suszeniaA
Poziom hałasu (db)47

Wyposażenie zmywarki Beko DSFS6835X

Możliwość skrócenia czasu programuNie
Opóźnienie startuTak
Oświetlenie wnętrzaNie
Sygnał dzwiękowy po zakończeniu programuNie
Interesuje Cię zakup zmywarki
Beko Dsfs6835x?
Nie znaleziono informacji o producencie

Zmywarki podobne do Beko DSFS6835X

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o zmywarce Beko DSFS6835X

Dodaj swoją opinię o zmywarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)