Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Zmywarka Beko DSFS4530

Zmywarka Beko DSFS4530

Wolnostojąca zmywarka Beko DSFS4530; klasa energetyczna A; o szerokości 45 cm; 4 temperatury zmywania; 5 programów zmywania: Zmywanie Wstępne, Mini 35’ 30 º C, Eco 50 ºC, Quick&Clean 60 ºC, Intensywny 70 ºC; WaterSafe; Opóźnienie Startu; Połowa Wsadu; Allin1.
Interesuje Cię zakup zmywarki
Beko Dsfs4530?
Zdjęcie producenta

Opis zmywarki Beko Dsfs4530

Zmywarka  Beko DSFS4530 to bardzo łatwe w obsłudze urządzenie a jednocześnie zaawansowane technologicznie. Tak krótki opis najtrafniej określa jej kluczowe walory. Tylko 5 różnorodnych programów zmywania pozwala dobrać odpowiednią opcję, żeby zmywanie było nie tylko efektywne, ale trwało dokładnie tyle ile wymaga stopień zabrudzenia naczyń. Przy zastosowaniu takich rozwiązań technologicznych, samoistnie nasuwa się, że oszczędność energetyczna jest po prostu niekwestionowana. Dowodem na to jest klasa efektywności energetycznej zmywarki  A.

Model zmywarki Beko DSFS4530 posiada obudowę w kolorze białym i może idealnie komponować się z wyposażeniem klasycznej kuchni. Wyboru programów użytkownik dokonuje za pomocą pokrętła, wskazując numer programu. Obsługa tego urządzenia jest niezwykle prosta. Zmywarka Beko DSFS4530 w swojej komorze pomieści 10 kompletów naczyń, które swobodnie można rozmieścić w 2 elastycznych koszach. Kosz górny posiada półeczkę na kubki, której wysokość można regulować. Ponad to można unosić i opuszczać niezaładowanych kosz górny. Dzięki temu można zwiększyć powierzchnię kosza żeby zmywać duże naczynia lub o nieregularnych kształtach. W koszu dolnym znajduje się miejsce na koszyk na sztućce, który w zależności od potrzeby można rozkładać i przemieszczać. Urządzenie Beko DSFS4530 zostało wyposażone przez konstruktorów w system WaterSafe, dzięki któremu mienie użytkownika jest całkowicie bezpiecznie ponieważ w razie wycieku wody system automatycznie odcina jej dopływ. Bardzo poręczną też jest funkcja Połowa Wsadu, dzięki której nie trzeba uzbierać pełnego wsadu do zmywania wystarczy tylko zapełniony jeden kosz. Natomiast opcja Allin1 pozwala na wybór detergentu, różnych wielozadaniowych tabletek czy konwencjonalnego proszku do zmywarek, zależnie od osobistych upodobań i twardości wody. Urządzenie Beko  DSFS4530   zostało wyposażone w opcję Opóźnienia Startu co 3, 6 i 9 godzin. W odpowiednim czasie właściciel zmywarki może ją zaprogramować ze stosownym opóźnieniem jej włączenia. Jest to istotna opcja dla osób korzystających z II taryfy energii elektrycznej, kiedy w odpowiednich godzinach prąd jest tańszy.

Urządzenie Beko DSFS4530 posiada następujące programy zmywania:

Zmywanie  Wstępne- program przeznaczony do płukania naczyń zimną wodą. Można go stosować przed zmywaniem zasadniczym mocno zabrudzonych naczyń z zaschniętymi resztkami jedzenia. Dzięki płukaniu zostaną one oczyszczone z resztek pokarmu. Wykorzystuje się go także, gdy naczynia będą zmywane za kilka dni, aby zapobiec zasychaniu zanieczyszczeń i powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Trwa krótko, około 15 minut.

Mini 30’- krótki program służący  do zmywania lekko zabrudzonych naczyń sztućców z nieprzyschniętymi resztkami jedzenia. Naczynia i garnki są zmywane w temperaturze 35°C. Idealnie nadaje się do zmywania podczas wydawania przyjęcia.

Eco 50ºC- w tym programie można uzyskać największą efektywność zużycia wody i energii elektrycznej podczas zmywania średnio zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców.

Quick & Clean-  to unikalny program zmywarek BEKO. Jest to najszybszy-trwa 58 minut, wyjątkowy program w swojej klasie A, zarówno do lekko jak i mocno zabrudzonych garnków oraz naczyń.

Intensywny 70ºC- program służący do zmywania bardzo zabrudzonych garnków, patelni, sztućców oraz niewrażliwych naczyń. Podczas zmywania w tym programie usuwane są zaschnięte,  przypalone lub przyklejone resztki jedzenia.

Parametry techniczne zmywarki Beko DSFS4530

Zużycie energii w cyklu (kW)0,94
Zużycie wody w cyklu (l)13,0
Wysokość (mm)850
Szerokość (mm)448
Głębokość (mm)600
Pojemność (wsad) - liczba kompletów10
Klasa zmywaniaA
Klasa suszeniaA
Poziom hałasu (db)49

Wyposażenie zmywarki Beko DSFS4530

Możliwość skrócenia czasu programuNie
Opóźnienie startuTak
Oświetlenie wnętrzaNie
Sygnał dzwiękowy po zakończeniu programuNie
Interesuje Cię zakup zmywarki
Beko Dsfs4530?
Nie znaleziono informacji o producencie

Zmywarki podobne do Beko DSFS4530

Zmywarka Beko DSFS6530

Zmywarka Beko DSFS6530

Zmywarki wolnostojące, Zmywarki wąskie (45cm), Zmywarki małe (poniżej 12 kompletów), Klasa energetyczna A, Zmywarki w kolorze białym, Beko

Wolnostojąca zmywarka Beko DSFS6530; klasa energetyczna A; o szerokości 45 cm; 5 zakresów temperatury; 5 programów zmywania: Zmywanie wstępne, Eco 50 ºC, Quick&Clean 60 ºC, Intensywny 70 ºC, Auto 40-65 ºC; System Acrobat; Watersafe; wyświetlacz LCD; Allin1; Połowa Wsadu; Opóźnienie Startu.

czytaj więcej

Opinie o zmywarce Beko DSFS4530

Dodaj swoją opinię o zmywarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)