Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Zmywarka Beko DIS5530

Zmywarka Beko DIS5530

Zmywarka do zabudowy Beko DIS5530 w pełni zintegrowana; klasa energetyczna A+; o szerokości 45 cm; 5 temperatur zmywania; 5 programów zmywania: Zmywanie Wstępne, Mini 35’ 30 º C, Eco 50 ºC, Quick&Clean 60 ºC, Intensywny 70 ºC; WaterStop; Wyświetlacz LCD; Opóźnienie Startu; Połowa Wsadu; Allin1.
Interesuje Cię zakup zmywarki
Beko Dis5530?
Zdjęcie producenta

Opis zmywarki Beko Dis5530

Beko DIS5530 jest tak samo prosta w obsłudze jak i nowoczesna. Zaawansowana technologia zmywarki Beko DIS5530 może zadziwić dużą liczbą funkcjonalnych rozwiązań. Kilka programów zmywania i temperatury oraz dostępne opcje pozwalają na jednoczesne zmywanie  naczyń o różnym stopniu zabrudzenia jaki i rodzaju materiału, z którego zostały wykonane. Gama możliwości doboru odpowiedniej opcji jest duża więc mamy  pewność, że każde nawet najbrudniejsze naczynia zostaną starannie umyte. Dodatkowym walorem Beko DIS5530 jest cicha praca, tylko 47 dB oraz wysoka klasa efektywność energetyczna urządzenia A+.

Model zmywarki Beko DIS5530 posiada wbudowany w górną krawędź drzwi panel sterujący wraz z wyświetlaczem LCD. Obsługa tego urządzenia jest niezwykle prosta, wyboru programów użytkownik dokonuję poprzez naciśnięcie przycisku, a wybór tego programu jest widoczny na wyświetlaczu. Zmywarka Beko DIS5530 w swojej komorze pomieści 10 kompletów naczyń, które swobodnie można rozmieścić w 2 elastycznych koszach. Kosz górny posiada półeczkę na kubki, której wysokość można regulować. Ponad to można unosić i opuszczać niezaładowanych kosz górny. Dzięki temu można zwiększyć powierzchnię kosza żeby zmywać duże naczynia lub o nieregularnych kształtach. W koszu dolnym znajduje się miejsce na koszyk na sztućce, który w zależności od potrzeby można rozkładać i przemieszczać. Urządzenie Beko DIS5530 zostało wyposażone przez konstruktorów w system WaterStop, dzięki któremu mienie użytkownika jest całkowicie bezpiecznie ponieważ w razie wycieku wody system automatycznie odcina jej dopływ. Bardzo poręczną też jest funkcja Połowa Wsadu, dzięki której nie trzeba uzbierać pełnego wsadu do zmywania wystarczy tylko zapełniony jeden kosz. Natomiast opcja Allin1 pozwala na wybór detergentu, różnych wielozadaniowych tabletek czy konwencjonalnego proszku do zmywarek, zależnie od osobistych upodobań i twardości wody. Urządzenie Beko DIS5530 zostało wyposażone w opcję Opóźnienia Startu od pół godziny do 9 i pół godziny. W odpowiednim czasie właściciel zmywarki może ją zaprogramować ze stosownym opóźnieniem jej włączenia. Jest to istotna opcja dla osób korzystających z II taryfy energii elektrycznej, kiedy w odpowiednich godzinach prąd jest tańszy.

Urządzenie Beko DIS5530 posiada następujące programy zmywania:

Zmywanie  Wstępne- program przeznaczony do płukania naczyń zimną wodą. Można go stosować przed zmywaniem zasadniczym mocno zabrudzonych naczyń z zaschniętymi resztkami jedzenia. Dzięki płukaniu zostaną one oczyszczone z resztek pokarmu. Wykorzystuje się go także, gdy naczynia będą zmywane za kilka dni, aby zapobiec zasychaniu zanieczyszczeń i powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Trwa krótko, około 15 minut.

Mini 30’- krótki program służący  do zmywania lekko zabrudzonych naczyń sztućców z nieprzyschniętymi resztkami jedzenia. Naczynia i garnki są zmywane w temperaturze 35°C. Idealnie nadaje się do zmywania podczas wydawania przyjęcia.

Eco 50ºC- w tym programie można uzyskać największą efektywność zużycia wody i energii elektrycznej podczas zmywania średnio zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców.

Quick & Clean-  to unikalny program zmywarek BEKO. Jest to najszybszy-trwa 58 minut, wyjątkowy program w swojej klasie A, zarówno do lekko jak i mocno zabrudzonych garnków oraz naczyń.

Intensywny 70ºC- program służący do zmywania bardzo zabrudzonych garnków, patelni, sztućców oraz niewrażliwych naczyń. Podczas zmywania w tym programie usuwane są zaschnięte,  przypalone lub przyklejone resztki jedzenia.

Parametry techniczne zmywarki Beko DIS5530

Zużycie energii w cyklu (kW)0,83
Zużycie wody w cyklu (l)9,0
Wysokość (mm)820
Szerokość (mm)448
Głębokość (mm)548
Pojemność (wsad) - liczba kompletów10
Klasa zmywaniaA
Klasa suszeniaA
Poziom hałasu (db)47

Wyposażenie zmywarki Beko DIS5530

Możliwość skrócenia czasu programuNie
Opóźnienie startuTak
Oświetlenie wnętrzaNie
Sygnał dzwiękowy po zakończeniu programuNie
Interesuje Cię zakup zmywarki
Beko Dis5530?
Nie znaleziono informacji o producencie

Zmywarki podobne do Beko DIS5530

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o zmywarce Beko DIS5530

Dodaj swoją opinię o zmywarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)