Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Zmywarka Beko DSFN6620

Zmywarka Beko DSFN6620

Wolnostojąca zmywarka Beko DSFN6620; klasa energetyczna A+; o szerokości 60 cm; 6 zakresów temperatury; 6 programów zmywania: Zmywanie wstępne, Mini 30’, Eco 50 ºC, Quick&Clean 60 ºC, Intensywny 70 ºC, Auto 40-65 ºC; System Acrobat; WaterSafe; wyświetlacz LCD; Allin1; Połowa Wsadu; Opóźnienie Startu.
Interesuje Cię zakup zmywarki
Beko Dsfn6620?
Zdjęcie producenta

Opis zmywarki Beko Dsfn6620

Zmywarka  Beko DSFN6620 to mnogość opcji, różnorodność programów oraz świetna jakość zmywania. Intuicyjna i prosta w obsłudze, tak w skrócie można ją scharakteryzować.  Zastosowanie najnowszych technik w tej zmywarce, sprawia że zmywanie staje się łatwe i przyjemne. 6 różnych programów zmywania pozwala dobrać odpowiednią opcję, żeby mycie było nie tylko efektywne, ale trwało dokładnie tyle ile wymaga stopień zabrudzenia naczyń. Beko DSFN6620  to zmywarka z klasą efektywności energetycznej A+, która pomoże zadbać o budżet domowy.

Urządzenie Beko DSFN6620  zostało tak skonstruowane, że jego komora pomieści 12 kompletów naczyń. Rozmieścić je można swobodnie w dwóch koszach, które są wspierane przez system Acrobat. Dzięki jego pomocy można swobodnie regulować wysokość kosza. Jest to istotna funkcja ze względu na oszczędność miejsca w zmywarce jak i ergonomię podczas zmywania. Obudowa Beko DSFN6620  została wyprodukowana w kolorze białym i idealnie współgra ze Slim Panelem, dzięki któremu można sterować zmywarką. Cała praca urządzenia- funkcje, opcje jak i przebieg pracy są widoczne na eleganckim wyświetlaczu LCD. Mając na uwadze bezpieczeństwo podczas użytkowania zmywarka Beko DSFN6620 posiada system bezpieczeństwa WaterSafe, który chroni mieszkanie przed zalaniem wodą. w razie wycieku, system automatycznie odcina dopływ wody do urządzenia.

Zmywarka Beko DSFN6620  została wyposażona w następujące programy zmywania:

Zmywanie  Wstępne- program przeznaczony do płukania naczyń zimną wodą. Można go stosować przed zmywaniem zasadniczym mocno zabrudzonych naczyń z zaschniętymi resztkami jedzenia. Dzięki płukaniu zostaną one oczyszczone z resztek pokarmu. Wykorzystuje się go także, gdy naczynia będą zmywane za kilka dni, aby zapobiec zasychaniu zanieczyszczeń i powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Trwa krótko, około 15 minut.

Mini 30’- krótki program służący  do zmywania lekko zabrudzonych naczyń sztućców z nieprzyschniętymi resztkami jedzenia. Naczynia i garnki są zmywane w temperaturze 35°C. Idealnie nadaje się do zmywania podczas wydawania przyjęcia.

Eco 50ºC- w tym programie można uzyskać największą efektywność zużycia wody i energii elektrycznej podczas zmywania średnio zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców.

Quick & Clean-  to unikalny program zmywarek BEKO. Jest to najszybszy-trwa 58 minut, wyjątkowy program w swojej klasie A, zarówno do lekko jak i mocno zabrudzonych garnków oraz naczyń.

Intensywny 70ºC- program służący do zmywania bardzo zabrudzonych garnków, patelni, sztućców oraz niewrażliwych naczyń. Podczas zmywania w tym programie usuwane są zaschnięte,  przypalone lub przyklejone resztki jedzenia.

Auto 40ºC-65 ºC – program określa automatycznie stopień zabrudzenia naczyń i ustawia odpowiednią ilość wody, temperaturę i czas zmywania naczyń, dzięki czemu zużywa mniej wody i energii potrzebnej do jej podgrzania. Program dedykowany jest do wszystkich typów naczyń.

Opcja Allin1, którą posiada urządzenie Beko DSFN6620 pozwala na wybór detergentu, różnych wielozadaniowych tabletek czy konwencjonalnego proszku do zmywarek, zależnie od osobistych upodobań i twardości wody. Zmywarka Beko DSFN6620  posiada także funkcję Opóźnienia Startu od pół godziny do 9 i pół godziny. Dzięki tej funkcji użytkownik może zaplanować swój dzień tak żeby zmywanie nie musiało go ograniczać lub zaoszczędzić energię elektryczną jeśli ustawi start urządzenia podczas trwania II taryfy energii elektrycznej, która jest tańsza w użytkowaniu. Dodatkowo w trosce o wygodę producent zdefiniował opcję Połowa Wsadu. Nie trzeba uzbierać pełnego wsadu zmywania aby uruchomić urządzenie.

Parametry techniczne zmywarki Beko DSFN6620

Zużycie energii w cyklu (kW)1,02
Zużycie wody w cyklu (l)14,0
Wysokość (mm)850
Szerokość (mm)598
Głębokość (mm)570
Pojemność (wsad) - liczba kompletów12
Klasa zmywaniaA
Klasa suszeniaA
Poziom hałasu (db)47

Wyposażenie zmywarki Beko DSFN6620

Możliwość skrócenia czasu programuNie
Opóźnienie startuTak
Oświetlenie wnętrzaNie
Sygnał dzwiękowy po zakończeniu programuNie
Interesuje Cię zakup zmywarki
Beko Dsfn6620?
Nie znaleziono informacji o producencie

Zmywarki podobne do Beko DSFN6620

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o zmywarce Beko DSFN6620

Dodaj swoją opinię o zmywarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)