Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> Wszystko o zmywarkach

Wszystko o zmywarkach

Najnowsze informacje

Co zmywarka ma w programie?

Co zmywarka ma w programie?

Zmywarki wyposażone są w szereg programów ułatwiających efektywne i ekonomiczne zmywanie. Zasadniczo w ofercie wszystkich producentów znajdziemy programy o podobnym profilu działania. I chociaż często różnią się one wyłącznie nazewnictwem, firmy lubią podkreślać, że ich program, rozwiązanie technologiczne, lub specjalna funkcja są unikalne, jedyne w swoim rodzaju i wyjątkowe. Niemniej kilka pomysłów na udogodnienie zmywania jest rzeczywiście specyficznych i godnych uwagi.

czytaj więcej
Jaka zmywarka?

Jaka zmywarka?

Bo przecież nie „czy zmywarka?” Nawet, jeśli ktoś jest zwolennikiem kontrowersyjnej metody medytacji transcendentalnej poprzez zmywanie ręczne, po kilku sesjach samodoskonalenia przy przepełnionym brudnymi naczyniami zlewie, zada sobie pytanie, jaka zmywarka mogłaby zastąpić tę formę intensywnej relaksacji i zwizualizuje sobie sprzęt AGD. Oczyszczanie umysłu przez oczyszczanie naczyń znacznie wygodniej praktykować z użyciem nowoczesnej technologii.

czytaj więcej
Pojemność – kluczowe kryterium wyboru zmywarki

Pojemność – kluczowe kryterium wyboru zmywarki

Pojemność zmywarki mierzona jest ilością kompletów naczyń, które zmieszczą się jednorazowo do jej wnętrza. Komplet to ilość naczyń, zużywanych przez jedną osobę. W skład jednego kompletu wchodzi cała zastawa dla jednej osoby: talerz głęboki, talerz płytki i talerzyk deserowy, a także filiżanka, szklanka, kieliszek do wina i oczywiście sztućce: widelec, nóż, łyżka i łyżeczka.

czytaj więcej
Funkcje dodatkowe zmywarek

Funkcje dodatkowe zmywarek

Dodatkowe funkcje, w jakie producenci wyposażają zmywarki, stanowią o komforcie użytkowania tych urządzeń. Wbrew pozorom, nie są to w większości przypadków mało przydatne rozwiązania o charakterze gadżetów, mających przyciągnąć klienta spragnionego kosmicznych rozwiązań w swojej kuchni. Poniżej zestawienie najistotniejszych ze spotykanych funkcji.

czytaj więcej