Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Zzmywarka Amica Intergra ZZM 629 I

Zzmywarka Amica Intergra ZZM 629 I

Nowoczesna zmywarka do zabudowy Amica Intergra ZZM 629 I, szerokość 60 cm; klasa efektywności energetycznej A+; 6 zakresów temperatury; 9 programów zmywania: Zmywanie wstępne, Eco 50ºC, Auto 50ºC-60ºC, Krótki 40ºC, Express 65ºC, Delikatny 45ºC; Intensywny 45ºC, Super Intensywny 68 ºC ,Rapid 55ºC; Aqua Spray; Aqua Stop; Turbo Drying; 3w1; Opóźnienie startu; Zmywanie strefowe; Up&down; Wyświetlacz LED.
Interesuje Cię zakup zmywarki
Amica Zzm 629 i?
Zdjęcie producenta

Opis zmywarki Amica Zzm 629 i

Amica Integra ZZM 629 I jest tak samo prosta w obsłudze jak i nowoczesna. Zaawansowana technologia zmywarki Amica Integra ZZM 629 I może zadziwić dużą liczbą funkcjonalnych rozwiązań. Kilka programów zmywania i temperatury oraz dostępne opcje pozwalają na jednoczesne zmywanie naczyń o różnym stopniu zabrudzenia jaki i rodzaju materiału, z którego zostały wykonane. Gama możliwości doboru odpowiedniej opcji jest duża więc ma się pewność, że każde nawet najbrudniejsze naczynia zostaną starannie umyte. Dodatkowym walorem produktu Amica Integra ZZM 629 I jest cicha praca, tylko 45 dB oraz wysoka klasa energetyczna urządzenia A+.

Zmywarka Amica Integra ZZM 629 I jest wyposażona dwa kosze na naczynia i garnki. Górny kosz posiada niezwykle pomocny system Up&Down . Z jego pomocą, jednym prostym ruchem zwiększamy powierzchnię kosza unosząc go. W ten sposób możemy myć rzeczy o większych gabarytach. Gdy nie ma takiej potrzeby kosz może pozostać w podstawowej pozycji. Maksymalna wielkość wsadu do zmywarki to aż 14 kompletów naczyń. Niewątpliwie dodatkową efektywność podczas zmywania zawdzięcz się systemowi 3 poziomych natrysków, a każdy z nich jest odpowiedzialny za inną strefę zmywania. Górny natrysk posiada wbudowany system Aqua Spray, którego zadaniem jest dokładne dotarcie do wszystkich nawet najbardziej zabrudzonych naczyń w górnym koszu. Natomiast natryski dolny i środkowy obracają się w przeciwnych stronach więc nie przeszkadzają sobie w pracy. Urządzenie Amica Integra ZZM 629 I ma wbudowany w swoja komorę zmywania system suszenia o nazwie Turbo Drying. Jego zadaniem jest pozbycie się pary wodnej z wnętrza zmywarki, dzięki temu zabiegowi naczynia pozostają suche, bez plam i zacieków. Zmywarka ma wbudowany widoczny panel sterujący w kolorze inox, z wyświetlaczem LCD, który precyzyjnie wyświetla komunikaty lub symbole. Poprzez lekkie naciśnięcie przycisku wybiera się pożądany program, który jest pokazany na wyświetlaczu.

Zmywarkę Amica Integra ZZM 629 I wyposażono w kilka niezwykle użytecznych programów zmywania, które zapewniają wysoką jakość usługi jak i doskonałą oszczędność energii lub wody. Prym w tej dyscyplinie wiedzie program Auto 50ºC-60ºC, który potrafi dopasować się do poziomu zabrudzenia naczyń i wielkości wsadu, sam dobiera ilość i temperaturę wody.

Model Amica Integra ZZM 629 I posiada następujące programy zmywania:

Zmywanie wstępne- program przeznaczony do płukania naczyń zimną wodą. Można go stosować przed zmywaniem zasadniczym mocno zabrudzonych naczyń z zaschniętymi resztkami jedzenia. Dzięki płukaniu zostaną one oczyszczone z resztek pokarmu. Wykorzystuje się go także, gdy naczynia będą zmywane za kilka dni, aby zapobiec zasychaniu zanieczyszczeń i powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Trwa krótko, około 10 minut.

Krótki 40ºC- pół godzinny program służący do mycia lekko zabrudzonych naczyń, który oszczędza czas, energię i wodę. Bardzo pomocny kiedy użytkownik potrzebuje w szybkim czasie czyste szklanki lub kieliszki, np. w czasie przyjęcia. Program obejmuje zmywanie zasadnicze w temperaturze 35ºC, płukanie zimne i ciepłe oraz suszenie.

Delikatny 45ºC- w tym programie zmywa się cenne i delikatne szkło, porcelanę lub kryształy. Program obejmuje zmywanie wstępne, zmywanie w temperaturze 45 ºC, płukanie, płukanie w temperaturze 45 ºC a także suszenie. Program trwa 80 minut.

Eco 50ºC- ekonomiczny program do zmywania codziennej porcji naczyń. Ten program zadba o wydatki na energię elektryczną oraz wodę. Obniża temperaturę wody do 50ºC, ale jednocześnie wydłuża czas zmywania bez zmniejszania efektywności pracy urządzenia. Zużywając mniej wody i prądu pozwala na większe oszczędności w budżecie domowym.

Express 65ºC- 60 minutowy program do szybkiego zmywania średnio zabrudzonych naczyń i garnków. Zmywanie odbywa się w gwarantującej higienę temperaturze 60˚C, a cały proces trwa tylko 60 min., zużywając tylko 11 l wody w całym cyklu.

Intensywny 45ºC- służy do zmywania bardzo mocno zabrudzonych garnków. W tym programie przed zmywaniem zasadniczym odbywa się zmywanie wstępne. Natomiast płukanie następuje dwukrotnie, raz w zimnej a raz w gorącej wodzie. Program wykorzystując maksymalną temperaturę zmywania oraz zwiększoną dawkę detergentów i sprawia, że nawet przypalony tłuszcz znika bez śladu.

Super Intensywny 68 ºC- w programie tym można zmywać bardzo zabrudzone naczynia z zaschniętymi resztkami jedzenia, które są w zmywarce od jakiegoś czasu. Zmywanie tym programie trwa 2 godziny.

Rapid 55ºC- to krótki program, tylko 45 minutowy, służący do odświeżenia naczyń. Program obejmuje mycie w temperaturze 55ºC, płukanie oraz płukanie w temperaturze 70ºC.

Auto 50ºC-60ºC- program Auto automatycznie dostosuje ilość wody i temperaturę do stanu zmywanych naczyń. Po pierwszym płukaniu elektroniczny sensor oceni stopień zabrudzenia wody, a następnie dobierze optymalną temperaturę w zakresie od 50 do 60°C. Nie trzeba zastanawiać się nad wyborem odpowiedniego programu, aby zmywanie było skuteczne i oszczędne.

Model zmywarki Amica Integra ZZM 629 I posiada funkcję zmywania strefowego, polegającą na zmywaniu naczyń kiedy tylko użytkownik ma zapełniony jeden kosz. Dzięki tej funkcji ma się świadomość, że oszczędza się czas oraz pieniądze. Ponad to produkt Amica Integra ZZM 629 I wyposażono w opcję 3w1. Tej funkcji zawdzięcza się spektakularne efekty zmywania w każdym programie, jeśli użyje się tabletki wieloskładnikowe. Zmywarka Amica Integra ZZM 629 I ma wbudowaną opcję opóźnionego startu od 30 minut do 24 godzin co 30 minut. Jest to istotne dla osób które korzystają z II taryfy energii elektrycznej, która jest po prostu tańsza w użyciu. Można też dostosować czas na zmywanie do rytmu dnia i programować włączenie urządzenia kiedy tylko podoba się posiadaczowi zmywarki. Inżynierowie z Amica w trosce o bezpieczeństwo użytkownika zmywarki, wyposażyli ją w opcję Aqua Stop. Jest to automatyczne zabezpieczenie odcinające dopływ wody bezpośrednio przy kranie. Chroni przed wydostaniem się wody na zewnątrz urządzenia, w przypadku wewnętrznej awarii układu wodnego oraz przed jej wyciekiem z przyłącza.

Parametry techniczne zmywarki Zzmywarka Amica Intergra ZZM 629 I

Zużycie energii w cyklu (kW)1,01
Zużycie wody w cyklu (l)12
Wysokość (mm)820 (920)
Szerokość (mm)598
Głębokość (mm)560
Pojemność (wsad) - liczba kompletów14
Klasa zmywaniabd
Klasa suszeniaA
Poziom hałasu (db)45

Wyposażenie zmywarki Zzmywarka Amica Intergra ZZM 629 I

Możliwość skrócenia czasu programuNie
Opóźnienie startuTak
Oświetlenie wnętrzaNie
Sygnał dzwiękowy po zakończeniu programuNie
Interesuje Cię zakup zmywarki
Amica Zzm 629 i?

Amica – polskie AGD na światowym poziomie

Amica to największy polski producent AGD i jedna z największych polskich firm. Jej pełna nazwa to Amica Wronki SA. Od 1997 roku notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Przedsiębiorstwo powstało tuż po wojnie i było jednym z kluczowych w kraju producentów urządzeń grzejnych i kuchni. Największy rozwój firmy rozpoczął się po jej prywatyzacji w 1994 roku. Aktualnie jest producentem pralek, lodówek, kuchenek, płyt grzewczych, piekarników, mikrofalówek, zmywarek, okapów oraz drobnego sprzętu gospodarstwa domowego jak czajników, ekspresów do kawy, tosterów, blenderów, odkurzaczy i żelazek.

czytaj więcej

Zmywarki podobne do Zzmywarka Amica Intergra ZZM 629 I

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o zmywarce Zzmywarka Amica Intergra ZZM 629 I

Dodaj swoją opinię o zmywarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)