Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Zmywarka Whirlpool ADP 750 WH

Zmywarka Whirlpool ADP 750 WH

Wolnostojąca zmywarka Whirlpool ADP 750 WH; o szerokości 45 cm; klasa energetyczna A+; 7 programów zmywania: Intensywny, Normalny, Płukanie, Eco, Szybki, Szkło, Namaczanie; Auto Clean; Opcja 3w1; Ochrona przed zalaniem; Opóźnienie startu.
Interesuje Cię zakup zmywarki
Whirlpool Adp 750 wh?
Zdjęcie producenta

Opis zmywarki Whirlpool Adp 750 wh

Zmywaka Whirlpool ADP 750 WH to model, który dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii pozwala na skuteczne i ergonomiczne zmywanie naczyń. Poprzez wprowadzenie szerokiej gamy opcji energooszczędnych, model zapewnia dobre wyniki swej pracy przy optymalnym zużyciu energii.

Model zmywarki Whirlpool ADP 750 WH pomieści w swojej komorze 9 kompletów naczyń, które użytkownik rozmieści w dwóch ergonomicznych koszach. W koszu górnym producent zaleca umieszczanie filiżanek, talerzyków, miseczek czyli delikatnych i  lekkich naczyń. Natomiast kosz dolny jest przystosowany do zmywania cięższych naczyń, garnków, patelni czy blach do ciasta. W koszu dolnym znajduje się dodatkowo miejsce na koszyk na sztućce. W trosce o czystość zmywanych naczyń i garnków inżynierowie z Whirlpool zaprojektowali samoczyszczący filtr o nazwie Auto Clean. Jest to nowoczesny filtr, który co 10 sekund automatycznie odświeża wodę i eliminuje resztki pokarmu. Wobec powyższego wstępne płukanie filtra nie jest w ogóle konieczne a jego czyszczenia dokonuje się tylko dwa razy do roku. Firma Whirlpool wyposażyła wszystkie swoje zmywarki w system ochrony przed zalaniem. Przed pojawieniem się pierwszych symptomów, system sam zatrzymuje cykl zmywania i odcina dopływ wody. Właściciel zmywarki nie musi się więc obawiać, że podczas jego nieobecności mieszkanie ulegnie zalaniu. Doboru odpowiedniej opcji oraz programu można dokonać za pomocą przycisków. Wybór programu i jego czas przebiegu zostanie automatycznie wyświetlony na wyświetlaczu LCD. Obudowa zmywarki Whirlpool ADP 750 WH jest w kolorze białym i będzie pasować do każdej zabudowy w kuchni. Wygodną opcją dla użytkownika jest funkcja opóźnienia startu zmywania. Może dokonać on tego aż z 24 godzinnym opóźnieniem, jest to ważne dla rozplanowania wolnego czasu lub przy zastosowaniu II taryfy energii kiedy użytkowany prąd jest po prostu tańszy. Producent także wyposażył zmywarkę w funkcje 3w1, służy ona do stosowania wielofunkcyjnych tabletek z detergentem. Specjalną zawieszkę na tabletkę zawiesza się na górnym koszu z naczyniami.

Zmywarka Whirlpool ADP 750 WH posiada następujące programy zmywania:

Intensywny- program służący do zmywania w temperaturze 70°C bardzo zabrudzonych garnków, patelni, sztućców oraz niewrażliwych naczyń. Podczas zmywania w tym programie usuwane są zaschnięte,  przypalone lub przyklejone resztki jedzenia zawierające skrobię lub białko.

Normalny- Do normalnie zabrudzonych naczyń, np. garnków, talerzy, szklanek i lekko zabrudzonych patelni. Standardowy cykl codzienny. Program składa się z mycia wstępnego, płukania i suszenia.

Płukanie- Służy do szybkiego płukania naczyń. Zapobiega to zasychaniu resztek jedzenia na naczyniach i powstawaniu przykrych zapachów. Zmywanie przebiega w temperaturze 45°C.

Eco 50°C – w tym programie można uzyskać największą efektywność zużycia wody i energii elektrycznej podczas zmywania średnio zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców.

Szybki- krótki program służący  do zmywania lekko zabrudzonych naczyń sztućców z nieprzyschniętymi resztkami jedzenia. Naczynia i garnki są zmywane w temperaturze 40°C. Idealnie nadaje się do zmywania podczas wydawania przyjęcia.

Szkło- program służący do zmywania lekko zabrudzonego szkła, kryształów i porcelany.

Namaczanie- program służy do namoczenia naczyń, które będą umyte w późniejszym czasie.

Parametry techniczne zmywarki Whirlpool ADP 750 WH

Zużycie energii w cyklu (kW)0,793 kW
Zużycie wody w cyklu (l)10,5 l
Wysokość (mm)850 mm
Szerokość (mm)450 mm
Głębokość (mm)580 mm
Pojemność (wsad) - liczba kompletów9
Klasa zmywaniaA
Klasa suszeniaA
Poziom hałasu (db)52 db

Wyposażenie zmywarki Whirlpool ADP 750 WH

Możliwość skrócenia czasu programuNie
Opóźnienie startuTak
Oświetlenie wnętrzaNie
Sygnał dzwiękowy po zakończeniu programuNie
Interesuje Cię zakup zmywarki
Whirlpool Adp 750 wh?
Nie znaleziono informacji o producencie

Zmywarki podobne do Whirlpool ADP 750 WH

Zmywarka Whirlpool ADP 1073 WH

Zmywarka Whirlpool ADP 1073 WH

Zmywarki wolnostojące, Zmywarki wąskie (45cm), Zmywarki małe (poniżej 12 kompletów), Klasa energetyczna A+, Zmywarki w kolorze białym, Whirlpool

Wolnostojąca zmywarka Whirlpool ADP 1073 WH; o szerokości 45 cm; klasa energetyczna A+; 7 programów zmywania: Mycie Wstępne, Codzienny Szybki, Eco 50°C, Delikatny, Intensywny; Auto; Tabletki „3w1”; Opóźnienie Startu; Auto Clean; Zabezpieczenie przed zalaniem Aqua Control.

czytaj więcej
Zmywarka Whirlpool ADP 974 A+ WH

Zmywarka Whirlpool ADP 974 A+ WH

Zmywarki wolnostojące, Zmywarki wąskie (45cm), Zmywarki małe (poniżej 12 kompletów), Klasa energetyczna A+, Zmywarki w kolorze białym, Whirlpool

Zmywarka wolnostojąca z panelem zintegrowanym Whirlpool ADP 974 A+ WH; o szerokości 45 cm; klasa energetyczna A+; 6 zakresów temperatury; 7 programów zmywania: Mycie Wstępne, Delikatny, Szybki, Eco 50°C, Codzienny, Intensywny 65°C; Auto; Tabletki „3w1”; Opóźnienie Startu; Auto Clean; Zabezpieczenie przed zalaniem Aqua Control.

czytaj więcej

Opinie o zmywarce Whirlpool ADP 750 WH

Dodaj swoją opinię o zmywarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)