Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Zmywarka Whirlpool ADP 688/1 IX

Zmywarka Whirlpool ADP 688/1 IX

Wolnostojąca zmywarka Whirlpool ADP 688/1 IX; o szerokości 45 cm; klasa energetyczna A; 8 programów zmywania: Mycie Wstępne, Szybki, Szkło, Eco, Normalny, Intensywny, Antybakteryjny, Auto; Opóźnienie czasu startu; Zabezpieczenie przed zalaniem.
Interesuje Cię zakup zmywarki
Whirlpool Adp 688/1 ix?
Zdjęcie producenta

Opis zmywarki Whirlpool Adp 688/1 ix

Zastosowana w zmywarce Whirlpool ADP 688/1 IX szeroka gama programów  zmywania sprawia, że zmywarka  jest modelem nowoczesnym, energooszczędnym oraz inteligentnym.  Dowodem na to jest klasa energetyczna zmywarki A, która plasuje urządzenie w czołówce zmywarek dostępnych w sprzedaży pod względem wydajności i energooszczędności. To, że zmywarka Whirlpool ADP 688/1 IX posiada dużą ilość programów wcale nie oznacza , że jest ona skomplikowana w obsłudze. Wręcz przeciwnie, jest  zaprojektowana  intuicyjnie i cechuje się dużą prostotą w obsłudze.

Zmywarka posiada odkryty panel sterujący, który precyzyjnie eksponuje symbole lub komunikaty na wyświetlaczu. Duży wyświetlacz w czytelny sposób przekazuje informacje o stopniu zaawansowania procesu zmywania, wskazując wybraną opcję czy czas pozostały do końca cyklu zmywania. Model zmywarki Whirlpool ADP 688/1 IX  posiada bardzo wygodny przycisk anulowania programu. W razie przypadku wybrania błędnego programu za pomocą jednego przycisku użytkownik  może anulować cykl. Obudowa zmywarka została wykonana w gustownym kolorze inox i z całą pewnością będzie się idealnie prezentować w każdej kuchni. Produkt Whirlpool ADP 688/1 IX jak na swój niewielki wymiar wyposażono w komorę, która pozwala załadować duże, o najbardziej nietypowych kształtach naczynia czy garnki. W tym modelu maksymalnie można zmywać 10 kompletów naczyń. Dolny kosz dedykowany jest ciężkim naczyniom lub garnkom. Ponad to w dolnym koszy producent umieścił funkcjonalny koszyk na sztućce. Natomiast górny kosz przeznaczony jest na lekkie naczynia ze szkła, porcelany lub plastiku. Konstruktorzy z Whirlpool w trosce o organizację czasu właściciela zmywarki zdefiniowali opcję opóźnienia czasu startu urządzenia. Użytkownik ma możliwość opóźnić start zmywarki do 9,5 godziny. Jest to wygodna funkcja dla osób korzystających z II taryfy energii elektrycznej kiedy użytkowanie prądu jest znacząco tańsze. Zmywarka Whirlpool ADP 688/1 IX posiada zabezpieczenie przed zalaniem, system jest tak skonstruowany, że przy pierwszych oznakach wycieku wody, automatycznie odcina dopływ wody do urządzenia. Dodatkowo przerywa cykl zmywania i wypompowuje resztki wody ze zmywarki.

Urządzenie Whirlpool ADP 688/1 IX posiada następujące programy zmywania:

Mycie Wstępne- program przeznaczony do płukania naczyń zimną wodą. Można go stosować przed zmywaniem zasadniczym mocno zabrudzonych naczyń z zaschniętymi resztkami jedzenia. Dzięki płukaniu zostaną one oczyszczone z resztek pokarmu. Wykorzystuje się go także, gdy naczynia będą zmywane za kilka dni, aby zapobiec zasychaniu zanieczyszczeń i powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Trwa krótko, około 10 minut.

Szybki- krótki program służący  do zmywania lekko zabrudzonych naczyń sztućców z nieprzyschniętymi resztkami jedzenia. Naczynia i garnki są zmywane w temperaturze 40°C. Idealnie nadaje się do zmywania podczas wydawania przyjęcia.

Eco – w tym programie można uzyskać największą efektywność zużycia wody i energii elektrycznej podczas zmywania średnio zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców.

Intensywny 70°C- program służący do zmywania bardzo zabrudzonych garnków, patelni, sztućców oraz niewrażliwych naczyń. Podczas zmywania w tym programie usuwane są zaschnięte,  przypalone lub przyklejone resztki jedzenia zawierające skrobię lub białko.

Szkło- program służący do zmywania lekko zabrudzonego szkła, kryształów i porcelany.

Normalny- program do normalnie zabrudzonych naczyń, np. garnków, talerzy, szklanek i lekko zabrudzonych patelni. Standardowy cykl codzienny. Program składa się z mycia wstępnego, płukania i suszenia.

Antybakteria- program eliminuje nawet do 99,99% bakterii, zapewniając higieniczne zmywanie bez konieczności stosowania środków dezynfekujących lub bakteriobójczych. Jest szczególnie przydatna przy zmywaniu naczyń pozostawionych w  zmywarce przez dłuższy czas oraz wtedy, gdy chce się zdezynfekować komorę zmywarki. Program zmywa średnio i bardzo zabrudzone naczynia i garnki.

Auto- program określa automatycznie stopień zabrudzenia naczyń i ustawia odpowiednią ilość wody, temperaturę i czas zmywania naczyń. Program dedykowany jest do wszystkich typów naczyń.

Parametry techniczne zmywarki Whirlpool ADP 688/1 IX

Zużycie energii w cyklu (kW)0,91 kW
Zużycie wody w cyklu (l)13,0 l
Wysokość (mm)850 mm
Szerokość (mm)448 mm
Głębokość (mm)570 mm
Pojemność (wsad) - liczba kompletów10
Klasa zmywaniaA
Klasa suszeniaA
Poziom hałasu (db)-

Wyposażenie zmywarki Whirlpool ADP 688/1 IX

Możliwość skrócenia czasu programuNie
Opóźnienie startuTak
Oświetlenie wnętrzaNie
Sygnał dzwiękowy po zakończeniu programuNie
Interesuje Cię zakup zmywarki
Whirlpool Adp 688/1 ix?
Nie znaleziono informacji o producencie

Zmywarki podobne do Whirlpool ADP 688/1 IX

Zmywarka Whirlpool ADP 550 IX

Zmywarka Whirlpool ADP 550 IX

Zmywarki wolnostojące, Zmywarki wąskie (45cm), Zmywarki małe (poniżej 12 kompletów), Klasa energetyczna A, Zmywarki w kolorze stalowym (inox), Whirlpool

Wolnostojąca zmywarka Whirlpool ADP 550 IX; o szerokości 45 cm; klasa energetyczna A; 6 programów zmywania: Intensywny, Normalny, Eco, Szybki, Szkło, Namaczanie; Opóźnienie startu, funkcja 3w1; Auto Clean; Zabezpieczenie przed zalaniem.

czytaj więcej

Opinie o zmywarce Whirlpool ADP 688/1 IX

Dodaj swoją opinię o zmywarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)