Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Zmywarka Whirlpool ADP 6332 IX

Zmywarka Whirlpool ADP 6332 IX

Wolnostojąca zmywarka Whirlpool ADP 6332 IX; o szerokości 60 cm; klasa energetyczna A; 5 programów zmywania: Zmywanie Wstępne, Delikatny/Szkło 40°C, Szybki 45°C, Eco 50°C, Intensywny 65°C; Auto Clean; Aquacontrol; Opcja „Tabletki”; Opóźnienie Startu.
Interesuje Cię zakup zmywarki
Whirlpool Adp 6332 ix?
Zdjęcie producenta

Opis zmywarki Whirlpool Adp 6332 ix

Whirlpool ADP 6332 IX jest tak samo prosta w obsłudze jak i nowoczesna. Zaawansowana technologia zmywarki może zadziwić dużą liczbą funkcjonalnych rozwiązań. Kilka programów zmywania i temperatury oraz dostępne opcje pozwalają na jednoczesne zmywanie  naczyń o różnym stopniu zabrudzenia jaki i rodzaju materiału, z którego zostały wykonane. Gama możliwości doboru odpowiedniej opcji jest duża więc mamy  pewność, że każde nawet najbrudniejsze naczynia zostaną starannie umyte. Dodatkowym walorem Whirlpool ADP 6332 IX jest cicha praca, tylko 48 dB oraz wysoka klasa efektywności energetycznej urządzenia.

Projektanci wyposażyli zmywarkę Whirlpool ADP 6332 IX w komorę, która jest w stanie pomieścić 12 kompletów naczyń, które wygodnie użytkownik może rozmieścić w dwóch koszach. Górnych kosz posiada składane półki na filiżanki lub przybory kuchenne. Dzięki temu zabiegowi można zwiększyć powierzchnię kosza i załadować większe naczynia. Dodatkowo górny kosz można obniżyć lub podnieść w zależności od potrzeby. Wystarczy tylko równomiernie nacisnąć boczne uchwyty. W przypadku kiedy posiadacz zmywarki ma do umycia garnki o dużych gabarytach, może wysunąć całkowicie górny kosz a naczynia poukładać w dolnym koszu. Dolny kosz natomiast posiada składane wsporniki na talerze oraz koszyk na sztućce, który można jednym prostym ruchem rozłożyć na dwie części. Model Whirlpool ADP 6332 IX posiada filtr samoczyszczący Auto Clean. Jest to bardzo nowoczesny filtr, który się czyści automatycznie usuwając resztki jedzenia oraz odświeżając wodę. Dzięki temu wstępne płukanie filtra nie jest konieczne, a jego czyszczenie wymagane jest tylko dwa razy w roku. Wyboru programów użytkownik dokonuje na zintegrowanym panelu, za pomocą przycisków. Panel jest dyskretnie umieszczony na górnej krawędzi drzwi, a po ich zamknięciu stanowi idealną zabudowę wraz z sąsiadującymi meblami. Każda ze zmywarek firmy Whirlpool została wyposażona w system zabezpieczeń pod nazwą Aquacontrol. Kiedy pojawi się niebezpieczeństwo przecieku, system zatrzymuje natychmiast cykl zmywania, automatycznie odcina wodę a następnie ją wypompowuje. Obudowa zmywarki Whirlpool ADP 6332 IX została wyprodukowana w nowoczesnym kolorze inox co może stanowić ciekawy dodatek w wystroju wnętrza. Wyboru programów i opcji użytkownik dokonuje za pomocą przycisków umiejscowionych na panelu sterującym wbudowanym w górną część drzwi urządzenia.

Model Whirlpool ADP 6332 IX wyposażono w następujące programy zmywania:

Mycie Wstępne- program przeznaczony do płukania naczyń zimną wodą. Można go stosować przed zmywaniem zasadniczym mocno zabrudzonych naczyń z zaschniętymi resztkami jedzenia. Dzięki płukaniu zostaną one oczyszczone z resztek pokarmu. Wykorzystuje się go także, gdy naczynia będą zmywane za kilka dni, aby zapobiec zasychaniu zanieczyszczeń i powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Trwa krótko, około 10 minut.

Delikatny/Szkło 40°C – program służący do zmywania lekko zabrudzonego szkła, kryształów i porcelany.

Szybki 45°C – krótki program służący  do zmywania lekko zabrudzonych naczyń sztućców z nieprzyschniętymi resztkami jedzenia. Naczynia i garnki są zmywane w temperaturze 45°C. Idealnie nadaje się do zmywania podczas wydawania przyjęcia.

Eco 50°C – w tym programie można uzyskać największą efektywność zużycia wody i energii elektrycznej podczas zmywania średnio zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców.

Intensywny 65°C- program służący do zmywania bardzo zabrudzonych garnków, patelni, sztućców oraz niewrażliwych naczyń. Podczas zmywania w tym programie usuwane są zaschnięte,  przypalone lub przyklejone resztki jedzenia zawierające skrobię lub białko.

Zmywarka Whirlpool ADP 6332 IX posiada opcję Tabletki, która umożliwia bardziej efektywne zmywania naczyń. Po włączeniu tej opcji ma się pewność, że użyta tabletka z detergentem będzie zużyta do samego końca. Ta opcja nie wymaga już używania soli i środka nabłyszczającego. W modelu Whirlpool ADP 6332 IX użytkownik ma możliwość zastosowania opcji Opóźnienie Startu co 2, 4 i 8  godzin. Opcja pomaga zaplanować dzień i oszczędzić energię elektryczną jeśli ustawi się start urządzenia w trakcie trwania II taryfy, kiedy prąd jest tańszy.

Parametry techniczne zmywarki Whirlpool ADP 6332 IX

Zużycie energii w cyklu (kW)1,15 kW
Zużycie wody w cyklu (l)12,0 l
Wysokość (mm)850 mm
Szerokość (mm)597 mm
Głębokość (mm)590 mm
Pojemność (wsad) - liczba kompletów12
Klasa zmywaniaA
Klasa suszeniaA
Poziom hałasu (db)48 db

Wyposażenie zmywarki Whirlpool ADP 6332 IX

Możliwość skrócenia czasu programuNie
Opóźnienie startuTak
Oświetlenie wnętrzaNie
Sygnał dzwiękowy po zakończeniu programuNie
Interesuje Cię zakup zmywarki
Whirlpool Adp 6332 ix?
Nie znaleziono informacji o producencie

Zmywarki podobne do Whirlpool ADP 6332 IX

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o zmywarce Whirlpool ADP 6332 IX

Dodaj swoją opinię o zmywarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)