Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Zmywarka Whirlpool ADP 550 WH

Zmywarka Whirlpool ADP 550 WH

Wolnostojąca zmywarka Whirlpool ADP 550 WH; o szerokości 45 cm; klasa energetyczna A; 6 programów zmywania: Intensywny, Normalny, Eco, Szybki, Szkło, Namaczanie; Opóźnienie startu; funkcja 3w1; Auto Clean; Zabezpieczenie przed zalaniem.
Interesuje Cię zakup zmywarki
Whirlpool Adp 550 wh?
Zdjęcie producenta

Opis zmywarki Whirlpool Adp 550 wh

Zmywarka Whirlpool ADP 550 WH jest modelem oszczędnym i funkcjonalnym, który zagwarantuje idealne wyniki zmywania. Klasa energetyczna A dowodzi, że jest to urządzenie proekologiczne, a poziom hałasu podczas pracy 52 dB pozwala uznać ją za cichą. Zastosowanie różnych programów oraz dodatkowych opcji pozwala na zmywanie naczyń o różnym stopniu zabrudzenia w dostosowanym odpowiednio czasie z bardzo dobrym efektem końcowym.

Zmywarka Whirlpool ADP 550 WH pozwala na zmywanie 9 kompletów naczyń, które można rozmieścić w dwóch pojemnych koszach. Dolny kosz jest przeznaczony do zmywania cięższych garnków i patelni, dodatkowo producent umieścił w nim koszyk na sztućce. Natomiast w górnym koszu użytkownik może umieścić delikatne szkło i porcelanę. Komora modelu Whirlpool ADP 550 WH została wyposażona w dwa poziomy natrysku, które precyzyjnie dotrą do każdego naczynia w koszu i tam samym umyją je całkowicie. Wyboru programów i opcji można dokonać za pomocą przycisków, wybór ten będzie widoczny na wyświetlaczu. Obudowa urządzenie Whirlpool ADP 550 WH została wyprodukowana w kolorze białym, stanowić więc może elegancki dodatek do każdej klasycznej kuchni. Model Whirlpool ADP 550 WH  został wyposażony w samoczyszczący filtr Auto Clean.  Filtr oczyszcza co 10 sekund wodę oraz usuwa resztki jedzenia. Właściciel zmywarki nie musi więc wstępnie płukać filtra, jego czyszczenie wymagane jest tylko dwa razy do roku. Zmywarki Whirlpool zostały wyposażone przez konstruktorów w system zabezpieczający przed zalaniem. Kiedy pojawią się pierwsze symptomy wycieku wody, system potrafi sam zatrzymać wodę i przerwać cykl zmywania. Tym samym zapobiegając zalaniu mieszkania.

Model zmywarki Whirlpool ADP 550 WH posiada następujące programy zmywania:

Intensywny- program służący do zmywania bardzo zabrudzonych garnków, patelni, sztućców oraz niewrażliwych naczyń. Podczas zmywania w tym programie usuwane są zaschnięte,  przypalone lub przyklejone resztki jedzenia zawierające skrobię lub białko.

Normalny- program do normalnie zabrudzonych naczyń, np. garnków, talerzy, szklanek i lekko zabrudzonych patelni. Standardowy cykl codzienny. Program składa się z mycia wstępnego, płukania i suszenia.

Eco- w tym programie można uzyskać największą efektywność zużycia wody i energii elektrycznej podczas zmywania średnio zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców.

Szybki- krótki program służący  do zmywania lekko zabrudzonych naczyń sztućców z nieprzyschniętymi resztkami jedzenia. Naczynia i garnki są zmywane w temperaturze 40°C. Idealnie nadaje się do zmywania podczas wydawania przyjęcia.

Szkło- program służący do zmywania lekko zabrudzonego szkła, kryształów i porcelany.

Namaczanie- program przeznaczony do płukania naczyń zimną wodą. Można go stosować przed zmywaniem zasadniczym mocno zabrudzonych naczyń z zaschniętymi resztkami jedzenia. Dzięki płukaniu zostaną one oczyszczone z resztek pokarmu. Wykorzystuje się go także, gdy naczynia będą zmywane za kilka dni, aby zapobiec zasychaniu zanieczyszczeń i powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Trwa krótko, około 10 minut.

Model  Whirlpool ADP 550 WH projektanci wyposażyli w funkcję opóźnionego startu. Użytkownik ma możliwość zaprogramowania włączenia zmywarki co 3,6 lub 9 godzin. Jest to istotna opcja gdy korzysta się z II taryfy energii która jest tańsza w użytkowaniu. Opcja jest także pomocna przy układaniu dnia i zmywanie nie musi stanowi przeszkody w codziennych obowiązkach. Zmywarka Whirlpool ADP 550 WH posiada opcje tabletki 3w1. Stosując tę opcję, użytkownik nie musi już stosować soli ani nabłyszczacza, wystarczą same tabletki z opcją 3w1. Do zmywarki producent dołączył mały koszyczek na tabletki, który zawiesza się na górnym koszu. Funkcji 3w1 można używać tylko przy programach Intensywny, Normalny lub Eko po wcześniejszym naciśnięciu przycisku funkcji 3w1. W innych programach zastosowanie tabletek może nie być efektywne.

Parametry techniczne zmywarki Whirlpool ADP 550 WH

Zużycie energii w cyklu (kW)0,81 kW
Zużycie wody w cyklu (l)13,0 l
Wysokość (mm)850 mm
Szerokość (mm)450 mm
Głębokość (mm)580 mm
Pojemność (wsad) - liczba kompletów9
Klasa zmywaniaA
Klasa suszeniaA
Poziom hałasu (db)52 db

Wyposażenie zmywarki Whirlpool ADP 550 WH

Możliwość skrócenia czasu programuNie
Opóźnienie startuTak
Oświetlenie wnętrzaNie
Sygnał dzwiękowy po zakończeniu programuNie
Interesuje Cię zakup zmywarki
Whirlpool Adp 550 wh?
Nie znaleziono informacji o producencie

Zmywarki podobne do Whirlpool ADP 550 WH

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o zmywarce Whirlpool ADP 550 WH

Dodaj swoją opinię o zmywarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)