Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Zmywarka Whirlpool ADP 1073 IX

Zmywarka Whirlpool ADP 1073 IX

Wolnostojąca zmywarka Whirlpool ADP 1073 IX; o szerokości 45 cm; klasa energetyczna A+; 7 programów zmywania: Mycie Wstępne, Codzienny Szybki, Eco 50°C, Delikatny, Intensywny; Auto; Tabletki „3w1”; Opóźnienie Startu; Auto Clean; Zabezpieczenie przed zalaniem Aqua Control.
Interesuje Cię zakup zmywarki
Whirlpool Adp 1073 ix?
Zdjęcie producenta

Opis zmywarki Whirlpool Adp 1073 ix

Wolnostojąca zmywarka  Whirlpool ADP 1073 IX jest jedną z najprostszych i najłatwiejszych w obsłudze zmywarek na rynku. Prosty i elegancki design urządzenia w uniwersalnym kolorze inox będzie pasował do każdego wnętrza. Zmywarka jest funkcjonalna i wygodna a wraz z klasą energetyczną A+ powoduje, że ten model jest urządzeniem wydajnym a także oszczędnym. Zastosowanie różnych programów oraz dodatkowych opcji pozwala na zmywanie naczyń o różnym stopniu zabrudzenia w dostosowanym odpowiednio czasie z bardzo dobrym efektem końcowym.

Urządzenie Whirlpool ADP 1073 IX posiada bardzo wygodny i prosty w obsłudze panel sterujący. Umiejscowiony jest w górnej części drzwi wraz z przyciskami wyboru programów oraz wyświetlaczem LCD. Wyświetlacz jest duży i czytelny, przekazuje informacje o stopniu zaawansowania procesu zmywania, wskazując np. wybraną opcję czy czas pozostały do końca cyklu. Komora zmywarki Whirlpool ADP 1073 IX jak na swój mały wymiar pomieści aż 10 kompletów naczyń. Właściciel zmywarki może je rozmieścić w 2 ergonomicznych koszach, które są przystosowane do zmywania naczyń o różnych kształtach czy gabarytach. Dolny kosz został zadedykowany ciężkim garnkom i patelniom. Natomiast w górnym zaleca się zmywanie naczyń lekkich i delikatnych takich jak miseczki, szklanki czy przybory kuchenne. We wszystkich zmywarkach Whirlpool zainstalowano samoczyszczący filtr Auto Clean, który sam co 10 sekund odświeża wodę i eliminuje resztki pożywienia. Ponad to model Whirlpool ADP 1073 IX posiada zabezpieczenie przed zalaniem Aqua Control. Przy pojawieniu się symptomów wycieku, system odcina dopływ wody i przerwa tym samym cykl programu. W ten sposób całodobowo chroni mieszkanie przed zalaniem. Zmywarka Whirlpool ADP 1073 IX została wyposażona w opcję Opóźnienia Startu do 24 godzin. Jest to wygodna jak i oszczędna funkcja, zwłaszcza dla osób korzystających z II taryfy energii. Tabletki „3w1” to opcja, która służy do wykorzystania tabletek wielofunkcyjnych z detergentem. Stosuje się ją wraz z  programami -Intensywny, Eco i Codzienny, z innymi programami efekt może nie być zadawalający.  Z tą opcją nie należy używać soli i nabłyszczacza. Whirlpool wyposażył zmywarkę w mały koszyczek na tabletkę, który zawiesza się na górnym koszu.

Model Whirlpool ADP 1073 IX posiada następujące programy zmywania:

Mycie Wstępne- program przeznaczony do płukania naczyń zimną wodą. Można go stosować przed zmywaniem zasadniczym mocno zabrudzonych naczyń z zaschniętymi resztkami jedzenia. Dzięki płukaniu zostaną one oczyszczone z resztek pokarmu. Wykorzystuje się go także, gdy naczynia będą zmywane za kilka dni, aby zapobiec zasychaniu zanieczyszczeń i powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Trwa krótko, około 10 minut.

Szybki- krótki program służący  do zmywania lekko zabrudzonych naczyń i sztućców z nieprzyschniętymi resztkami jedzenia. Naczynia i garnki są zmywane w temperaturze 40°C. Idealnie nadaje się do zmywania podczas wydawania przyjęcia.

Eco 50°C – w tym programie można uzyskać największą efektywność zużycia wody i energii elektrycznej podczas zmywania średnio zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców.

Intensywny- program służący do zmywania bardzo zabrudzonych garnków, patelni, sztućców oraz niewrażliwych naczyń. Podczas zmywania w tym programie usuwane są zaschnięte,  przypalone lub przyklejone resztki jedzenia zawierające skrobię lub białko.

Codzienny- program do normalnie zabrudzonych naczyń, np. garnków, talerzy, szklanek i lekko zabrudzonych patelni. Standardowy cykl codzienny. Zapewnia maksymalną efektywność zmywania przy optymalnym zużyciu prądu, wody i czasu. Program składa się z mycia wstępnego, płukania i suszenia.

Delikatny- program służący do zmywania lekko zabrudzonego szkła, kryształów i porcelany.

Auto- program określa automatycznie stopień zabrudzenia naczyń i ustawia odpowiednią ilość wody, temperaturę i czas zmywania naczyń, dzięki czemu zużywa mniej wody i energii potrzebnej do jej podgrzania. Program dedykowany jest do wszystkich typów naczyń.

Parametry techniczne zmywarki Whirlpool ADP 1073 IX

Zużycie energii w cyklu (kW)0,85 kW
Zużycie wody w cyklu (l)12,0 l
Wysokość (mm)850 mm
Szerokość (mm)450 mm
Głębokość (mm)600 mm
Pojemność (wsad) - liczba kompletów10
Klasa zmywaniaA
Klasa suszeniaA
Poziom hałasu (db)48 db

Wyposażenie zmywarki Whirlpool ADP 1073 IX

Możliwość skrócenia czasu programuNie
Opóźnienie startuTak
Oświetlenie wnętrzaNie
Sygnał dzwiękowy po zakończeniu programuNie
Interesuje Cię zakup zmywarki
Whirlpool Adp 1073 ix?
Nie znaleziono informacji o producencie

Zmywarki podobne do Whirlpool ADP 1073 IX

Zmywarka Whirlpool ADP 974 A+ IX

Zmywarka Whirlpool ADP 974 A+ IX

Zmywarki wolnostojące, Zmywarki wąskie (45cm), Zmywarki małe (poniżej 12 kompletów), Klasa energetyczna A+, Zmywarki w kolorze stalowym (inox), Whirlpool

Zmywarka wolnostojąca z panelem zintegrowanym Whirlpool ADP 974 A+ IX; o szerokości 45 cm; klasa energetyczna A+; 6 zakresów temperatury; 7 programów zmywania: Mycie Wstępne, Delikatny, Szybki, Eco 50°C, Codzienny, Intensywny 65°C, Auto; Tabletki „3w1”; Opóźnienie Startu; Auto Clean; Aqua Control.

czytaj więcej
Zmywarka Whirlpool ADP 750 IX

Zmywarka Whirlpool ADP 750 IX

Zmywarki wolnostojące, Zmywarki wąskie (45cm), Zmywarki małe (poniżej 12 kompletów), Klasa energetyczna A+, Zmywarki w kolorze stalowym (inox), Whirlpool

Wolnostojąca zmywarka Whirlpool ADP 750 IX; o szerokości 45 cm; klasa energetyczna A+; 7 programów zmywania: Intensywny, Normalny, Płukanie, Eco, Szybki, Szkło, Namaczanie; Auto Clean; Opcja 3w1; Ochrona przed zalaniem; Opóźnienie startu.

czytaj więcej

Opinie o zmywarce Whirlpool ADP 1073 IX

Dodaj swoją opinię o zmywarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)