Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Zmywarka Whirlpool ADG 9500

Zmywarka Whirlpool ADG 9500

Zmywarka do zabudowy Whirlpool ADG 9500 ze zintegrowanym panelem sterującym; o szerokości 60 cm; klasa energetyczna A; 5 programów zmywania: Mycie Wstępne, Szybki 40°C, Eco 50°C, Dzienny opóźnienie 3h 60°C, Intensywny 70 °C; Aqua Control.
Interesuje Cię zakup zmywarki
Whirlpool Adg 9500?
Zdjęcie producenta

Opis zmywarki Whirlpool Adg 9500

Whirlpool ADG 9500 jest tak samo prosta w obsłudze jak i nowoczesna. Kilka programów zmywania i temperatury oraz dostępne opcje pozwalają na jednoczesne zmywanie  naczyń o różnym stopniu zabrudzenia jaki i rodzaju materiału, z którego zostały wykonane. Gama możliwości doboru odpowiedniej opcji jest duża więc ma się pewność, że każde nawet najbrudniejsze naczynia zostaną starannie umyte. Dodatkowym walorem produktu Whirlpool ADG 9500 jest cicha praca, tylko 49 dB oraz klasa energetyczna urządzenia A.

Konstrukcja urządzenia Whirlpool ADG 9500 jest niezwykle prosta i funkcjonalna. Użytkownik zmieści w komorze swojej zmywarki 12 kompletów naczyń rozmieszczonych w dwóch wygodnych koszach. Kosz dolny przeznaczony jest do zmywania ciężkich naczyń, garnków i patelni. Umiejscowiony jest w nim także koszyk na sztućce, który w razie potrzeby można rozłożyć na połowę i przełożyć do kosza górnego. Dodatkowo w dolnym koszu można złożyć wsporniki na talerze i zmieścić większe garnki czy blachy do ciasta. Kosz górny dedykowany jest lekkim i delikatnym naczyniom, kieliszkom czy filiżankom. Ponad to można zmienić wysokość kosza górnego za pomocą specjalnych uchwytów, które znajdują się po bokach kosza. W ten prosty sposób można zrobić miejsce na wyższe przedmioty, które znajdują się w dolnym koszu. W trosce o bezpieczeństwo przed zalaniem mienia użytkownika zmywarki Whirlpool ADG 9500, producent wyposażył ją w system ochrony przed zalaniem Aqua Control. Podczas wystąpienia pierwszych symptomów wycieku wody, system przerywa cykl zmywania i odcina dopływ wody, w ten sposób chroniąc mieszkanie przed zalaniem. Wyboru programów z zmywarce Whirlpool ADG 9500 dokonuje się za pomocą przycisków, które umiejscowione są na panelu w górnej krawędzi drzwi. Obsługa tego modelu jest bardzo łatwa i nie powinna nikomu przysporzyć problemów.

Model Whirlpool ADG 9500 posiada następujące programy zmywania:

Mycie Wstępne – program przeznaczony do płukania naczyń zimną wodą. Można go stosować przed zmywaniem zasadniczym mocno zabrudzonych naczyń z zaschniętymi resztkami jedzenia. Dzięki płukaniu zostaną one oczyszczone z resztek pokarmu. Wykorzystuje się go także, gdy naczynia będą zmywane za kilka dni, aby zapobiec zasychaniu zanieczyszczeń i powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Trwa krótko, około 10 minut.

Szybki- krótki program służący  do zmywania lekko zabrudzonych naczyń sztućców z nieprzyschniętymi resztkami jedzenia. Naczynia i garnki są zmywane w temperaturze 40°C. Idealnie nadaje się do zmywania podczas wydawania przyjęcia.

Eco 50°C – w tym programie można uzyskać największą efektywność zużycia wody i energii elektrycznej podczas zmywania średnio zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców.

Intensywny 70°C- program służący do zmywania bardzo zabrudzonych garnków, patelni, sztućców oraz niewrażliwych naczyń. Podczas zmywania w tym programie usuwane są zaschnięte,  przypalone lub przyklejone resztki jedzenia zawierające skrobię lub białko.

Dzienny  opóźnienie 3 h- program do normalnie zabrudzonych naczyń, np. garnków, talerzy, szklanek i lekko zabrudzonych patelni. Standardowy cykl codzienny. Zapewnia maksymalną efektywność zmywania przy optymalnym zużyciu prądu, wody i czasu. Program składa się z mycia wstępnego, płukania i suszenia. Program jest włączany z 3 godzinnym opóźnieniem.

Parametry techniczne zmywarki Whirlpool ADG 9500

Zużycie energii w cyklu (kW)1,15 kW
Zużycie wody w cyklu (l)15,0 l
Wysokość (mm)820 mm
Szerokość (mm)597 mm
Głębokość (mm)555 mm
Pojemność (wsad) - liczba kompletów12
Klasa zmywaniaA
Klasa suszeniaA
Poziom hałasu (db)49 db

Wyposażenie zmywarki Whirlpool ADG 9500

Możliwość skrócenia czasu programuNie
Opóźnienie startuNie
Oświetlenie wnętrzaNie
Sygnał dzwiękowy po zakończeniu programuNie
Interesuje Cię zakup zmywarki
Whirlpool Adg 9500?
Nie znaleziono informacji o producencie

Zmywarki podobne do Whirlpool ADG 9500

Zmywarka Whirlpool ADG 6600

Zmywarka Whirlpool ADG 6600

Zmywarki do zabudowy, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki średnie (12 kompletów), Klasa energetyczna A, Zmywarki w kolorze innym, Whirlpool

Zintegrowana zmywarka do zabudowy Whirlpool ADG 6600; o szerokości 60 cm; klasa energetyczna A; 3 zakresy temperatury; 5 programów zmywania: Antybakteria, Mycie Wstępne, Szybki, Eco 50°C, Intensywny 70°C, Aqua Control, Auto Clean.

czytaj więcej
Zmywarka Whirlpool ADG 6600

Zmywarka Whirlpool ADG 6600

Zmywarki do zabudowy, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki średnie (12 kompletów), Klasa energetyczna A, , Whirlpool

Zintegrowana zmywarka do zabudowy Whirlpool ADG 6600; o szerokości 60 cm; klasa energetyczna A; 3 zakresy temperatury; 5 programów zmywania: Antybakteria, Mycie Wstępne, Szybki, Eco 50°C, Intensywny 70°C, Aqua Control, Auto Clean.

czytaj więcej

Opinie o zmywarce Whirlpool ADG 9500

Dodaj swoją opinię o zmywarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)