Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Zmywarka Whirlpool ADG 8675 A+ IX

Zmywarka Whirlpool ADG 8675 A+ IX

Zmywarka do zabudowy z odkrytym panelem Whirlpool ADG 8675 A+ IX; Technologia 6-Ty Zmysł; o szerokości 60 cm; klasa energetyczna A+; 7 zakresów temperatury; 8 programów zmywania: 6-ty Zmysł 40°C -70°C, Parowy, Antybakteria, Mycie Wstępne, Delikatny, Szybki, Eco 50°C, Codzienny; Auto Clean; Aqua Control; Opóźnienie Startu; Opcja „Tabletki”; Multizone.
Interesuje Cię zakup zmywarki
Whirlpool Adg 8675 a+ ix?
Zdjęcie producenta

Opis zmywarki Whirlpool Adg 8675 a+ ix

Whirlpool ADG 8675 A+ IX to nowoczesne urządzenie do zmywania, które potrafi wykonać perfekcyjnie swoją pracę, przy wielkiej oszczędności wody, energii i czasu. Projektanci wyposażyli ten model w wiele użytecznych funkcjonalności dzięki którym zmywanie jest efektywne i proste. Zmywarka Whirlpool ADG 8675 A+ IX jest jednym z najbardziej intuicyjnych, inteligentnych i proekologicznych urządzeń na rynku.  Efektywność energetyczna zmywarki to klasa A+, podczas pracy zmniejsza się diametralnie zużycie energii przez co czyni ją bardzo oszczędną zmywarką.  Poziom hałasu 44 dB przy pracy urządzenia powoduje, że jest ono niemal bezgłośne.

W urządzeniu Whirlpool ADG 8675 A+ IX zastosowano inteligentną technologię 6-ty Zmysł, która automatycznie modyfikuje cykl zmywania w zależności od stopnia zabrudzenia naczyń. Zapewnia to doskonałe rezultaty i gwarantuje oszczędność czasu, wody i energii nawet do 50%. Niekwestionowany jest więc fakt, że urządzenie nastawione jest na wydajną pracę oraz ochronę środowiska. W komorze zmywania modelu Whirlpool ADG 8675 A+ IX można zmieści 13 kompletów naczyń, które użytkownik może rozłożyć w dwóch ergonomicznych koszach. Górny kosz ma możliwość regulacji wysokości oraz całkowitego wyciągnięcia ze zmywarki. Może to być pomocne przy wyciąganiu już umytych naczyń, kiedy np. chce się postawić kosz na stole i swobodnie umieszczać w szafkach i na półkach czyste naczynia i garnki. W celu powiększenia powierzchni do układania naczyń użytkownik ma możliwość złożenia w górnym koszu półeczek i grzebieni. Dolny kosz, w którym umieszcza się ciężkie garnki czy patelnie ma także opcję składania grzebieni na talerze. Zmywarki Whirlpool zostały wyposażone przez producenta w samoczyszczący się filtr wody Auto Clean. Jest to filtr nowej generacji, który oczyszcza wodę i usuwa resztki jedzenia co 10 sekund. Wobec powyższego nie jest konieczne płukanie filtra za każdym razem, a  jego czyszczenie wymagane jest 2 razy do roku. Dodatkowo, w trosce o bezpieczeństwo firma Whirlpool proponuje użytkownikowi zabezpieczenie przeciwwypływowe wody Aqua Control. Przy pojawieniu się pierwszych oznak przecieku wody, system odcina jej dopływ, przerywa cykl zmywania i wypompowuje jej resztki ze zmywarki. W ten sposób unikając zalania mienia właściciela zmywarki. Obudowa zmywarki Whirlpool ADG 8675 A+ IX jest w kolorze inox i idealnie współgra z odkrytym panelem sterującym. Wyboru programu dokonuje się za pomocą dotknięcia przycisku, a efekt tego wyboru jest widoczny na cyfrowym wyświetlaczu. Obsługa urządzenia Whirlpool ADG 8675 A+ IX jrest niezwykle prosta i przyjemna.

Zmywarka Whirlpool ADG 8675 A+ IX posiada następujące programy zmywania:

6-ty Zmysł (czujnik)- program przeznaczony do mycia bardzo zabrudzonych naczyń i garnków. Automatycznie dobiera temperaturę wody do stopnia zabrudzenia (40°C – 70°C).

Parowy (Steam)- program automatycznie mierzy poziom zabrudzeń naczyń i sam dobiera temperaturę wody pomiędzy 40°C a 70°C. W głównej fazie zmywania wytwarzana jest para wodna, która rozmiękcza zabrudzenia, dzięki czemu łatwiej są usuwane przez wodę. Program umożliwia delikatne zmywanie przy każdym rodzaju załadunku w kolejnej fazie zmywania.

 

Antybakteria- program eliminuje nawet do 99,99% bakterii, zapewniając higieniczne zmywanie bez konieczności stosowania środków dezynfekujących lub bakteriobójczych. Jest szczególnie przydatna przy zmywaniu naczyń pozostawionych w  zmywarce przez dłuższy czas oraz wtedy, gdy chce się zdezynfekować komorę zmywarki. Program zmywa średnio i bardzo zabrudzone naczynia i garnki.

Mycie Wstępne- program przeznaczony do płukania naczyń zimną wodą. Można go stosować przed zmywaniem zasadniczym mocno zabrudzonych naczyń z zaschniętymi resztkami jedzenia. Dzięki płukaniu zostaną one oczyszczone z resztek pokarmu. Wykorzystuje się go także, gdy naczynia będą zmywane za kilka dni, aby zapobiec zasychaniu zanieczyszczeń i powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Trwa krótko, około 10 minut.

Delikatny- program służący do zmywania lekko zabrudzonego szkła, kryształów i porcelany.

Szybki- krótki program służący do zmywania lekko zabrudzonych naczyń i sztućców z nieprzyschniętymi resztkami jedzenia. Naczynia i garnki są zmywane w temperaturze 40°C. Idealnie nadaje się do zmywania podczas wydawania przyjęcia.

Eco 50°C – w tym programie można uzyskać największą efektywność zużycia wody i energii elektrycznej podczas zmywania średnio zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców.

Codzienny- program do normalnie zabrudzonych naczyń, np. garnków, talerzy, szklanek i lekko zabrudzonych patelni. Standardowy cykl codzienny. Zapewnia maksymalną efektywność zmywania przy optymalnym zużyciu prądu, wody i czasu. Program składa się z mycia wstępnego, płukania i suszenia.

W modelu zmywarki Whirlpool ADG 8675 A+ IX jest możliwość zmywania strefowego, dzięki opcji Multizone. Użytkownik może zmywać  naczynia albo w dolnym albo w górnym koszu, nie czekając an całkowite zapełnienie zmywarki. Dodatkową, stawiającą na wydajne zmywanie jest opcja „Tabletki”, która służy do wykorzystania tabletek wielofunkcyjnych z detergentem. Stosuje się ją wraz z programami -Intensywny, Eco i Codzienny, z innymi programami efekt może nie być zadawalający.  Z tą opcją nie należy używać soli i nabłyszczacza. W trosce o oszczędność i dobrą organizację czasu pracy właściciela zmywarki zdefiniowano opcję Opóźnienie Startu od 1 do 24 godzin. Jest to istotna funkcja dla posiadaczy II taryfy energii elektrycznej kiedy mają możliwość pobierania tańszego prądu.

Parametry techniczne zmywarki Whirlpool ADG 8675 A+ IX

Zużycie energii w cyklu (kW)1,03 kW
Zużycie wody w cyklu (l)9,5 l
Wysokość (mm)820 mm
Szerokość (mm)597 mm
Głębokość (mm)555 mm
Pojemność (wsad) - liczba kompletów13
Klasa zmywaniaA
Klasa suszeniaA
Poziom hałasu (db)44 db

Wyposażenie zmywarki Whirlpool ADG 8675 A+ IX

Możliwość skrócenia czasu programuTak
Opóźnienie startuTak
Oświetlenie wnętrzaNie
Sygnał dzwiękowy po zakończeniu programuTak
Interesuje Cię zakup zmywarki
Whirlpool Adg 8675 a+ ix?
Nie znaleziono informacji o producencie

Zmywarki podobne do Whirlpool ADG 8675 A+ IX

Zmywarka Whirlpool ADG 7643 A+ IX

Zmywarka Whirlpool ADG 7643 A+ IX

Zmywarki do zabudowy, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki duże (powyżej 12 kompletów), Klasa energetyczna A+, Zmywarki w kolorze stalowym (inox), Whirlpool

Zmywarka do zabudowy Whirlpool ADG 7643 A+ IX z odkrytym panelem sterującym; o szerokości 60 cm; technologia 6-ty Zmysł; klasa energetyczna A+; 7 zakresów temperatury; 8 programów zmywania: 6-ty zmysł 40°C-70°C, Parowy, Antybakteria, Mycie wstępne, Delikatny, Szybki, Eco 50°C, Codzienny; Auto Clean; Waterstop; ½ załadunku; Opcja „Tabletki”; Opóźnienie Startu.

czytaj więcej

Opinie o zmywarce Whirlpool ADG 8675 A+ IX

Dodaj swoją opinię o zmywarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)