Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Zmywarka Whirlpool ADG 8558 A++ PC FD

Zmywarka Whirlpool ADG 8558 A++ PC FD

Zmywarka do zabudowy Whirlpool ADG 8558 A++ PC FD ze zintegrowanym panelem; o szerokości 60 cm; klasa energetyczna A++; 10 programów zmywania: 6-ty Zmysł Power Clear, Mycie Wstępne, Delikatny, Szybki, Eco, Codzienny, Nocny, Intensywny, Parowy, Higieniczny; Multizone; Opcja Tabletki; Opóźnienie Startu; Auto Clear; Aqua Control.
Interesuje Cię zakup zmywarki
Whirlpool Adg 8558 a++ pc fd?
Zdjęcie producenta

Opis zmywarki Whirlpool Adg 8558 a++ pc fd

Zmywarka do zabudowy Whirlpool ADG 8558 A++ PC FD to produkt z linii 6- ty Zmysł.  Jest jednym  z najbardziej intuicyjnych, inteligentnych i proekologicznych urządzeń na rynku.  Efektywność energetyczna zmywarki to klasa A++.  Podczas pracy zmniejsza się diametralnie zużycie energii przez co czyni ją najbardziej oszczędną zmywarką.  Poziom hałasu 41 dB przy pracy urządzenia powoduje, że jest ono niemal bezgłośne i zmywanie odbywa się prawie w ciszy.

Zastosowana w zmywarce Whirlpool ADG 8558 A++ PC FD  technologia 6-ty Zmysł Power Clean, pozwala na usuniecie najtrudniejszych zabrudzeń z garnków, patelni czy blach do pieczenia ciasta, bez namaczania czy wstępnego mycia ręcznego . System z pomocą specjalnych czujników rozpoznaje stopień zabrudzenia i dokładnie dostosowuje ciśnienie wody w dyszach, dopasowując tym samym stopień zużycia czasu, wody i energii elektrycznej. Dysze w których jest wysokie ciśnienie wody umiejscowione są z tyłu zmywarki, tam więc należy umieszczać bardzo zabrudzone garnki i naczynia. Natomiast w przedniej części urządzenia zmywa się delikatne naczynia lekko zabrudzone. Dodatkowo  zmywarkach z technologią 6-ty Zmysł Power Clean  są specjalnie zaprojektowane kosze, dzięki którym można umieścić więcej naczyń o różnych gabarytach. Dzięki temu zmywarka zmieści 10 talerzy więcej. W modelu Whirlpool ADG 8558 A++ PC FD można za jednym razem zmywać 13 kompletów naczyń, które swobodnie rozmieści się w 2 koszach. Kosze dolny i górny mają składne półeczki i grzebienie na talerze, w ten sposób można zwiększać powierzchnię kosza. Przy zastosowaniu opcji Power Clear należy złożyć specjalne wsporniki w koszu w celu umiejscowienia garnków. Brudne garnki i patelnie muszą być skierowane w stronę silnych dysz wodnych. Model ADG 8558 A++ PC FD posiada samoczyszczący filtr wodny Auto Clear, który co 10 sekund odświeża wodę i usuwa resztki żywności. W celu ochrony mieszkania przed zalaniem projektanci z Whirlpool skonstruowali zabezpieczenie przeciwwypływowe  wody Aquacontrol. W przypadku jakiegokolwiek wycieku system automatycznie przerywa cykl zmywania, odcina dopływ wody i wypompowuje ją z urządzenia. W górnej krawędzi drzwi znajduje się panel sterujący wraz z wyświetlaczem. Wyboru programów i opcji dokonuje się za pomocą przycisków, a wybór jest widoczny na wyświetlaczu.

Model zmywarki Whirlpool ADG 8558 A++ PC FD posiada następujące programy zmywania:

6-ty Zmysł Power Clear- program do zmywania normalnie zabrudzonych naczyń z zaschniętymi resztkami. Poziom zabrudzenia jest wykrywany automatycznie i program jest odpowiednio dostosowany do stopnia zabrudzenia. Dzięki dodatkowym, mocnym dyszom opcja ta umożliwia intensywniejsze i silniejsze zmywanie w dolnym koszu, w specjalnej strefie. Opcja ta jest polecana do mycia garnków i patelni.

Mycie Wstępne- program przeznaczony do płukania naczyń zimną wodą. Można go stosować przed zmywaniem zasadniczym mocno zabrudzonych naczyń z zaschniętymi resztkami jedzenia. Dzięki płukaniu zostaną one oczyszczone z resztek pokarmu. Wykorzystuje się go także, gdy naczynia będą zmywane za kilka dni, aby zapobiec zasychaniu zanieczyszczeń i powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Trwa krótko, około 10 minut.

Delikatny- program służący do zmywania lekko zabrudzonego szkła, kryształów i porcelany.

Szybki- krótki program służący  do zmywania lekko zabrudzonych naczyń i sztućców z nieprzyschniętymi resztkami jedzenia. Naczynia i garnki są zmywane w temperaturze 40°C. Idealnie nadaje się do zmywania podczas wydawania przyjęcia.

Eco 50°C – w tym programie można uzyskać największą efektywność zużycia wody i energii elektrycznej podczas zmywania średnio zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców.

Intensywny 70°C- program służący do zmywania bardzo zabrudzonych garnków, patelni, sztućców oraz niewrażliwych naczyń. Podczas zmywania w tym programie usuwane są zaschnięte,  przypalone lub przyklejone resztki jedzenia zawierające skrobię lub białko.

Nocny- program, który jest bardzo efektywny i bardzo cichy, ponieważ wytwarza tylko 39 dB hałas.  Dla porównania taki sam hałas panuje w czytelni. Program spokojnie można stosować kiedy posiada się salon łączony z kuchnia lub włączać cykl zmywania w godzinach nocnych.

Codzienny- program do normalnie zabrudzonych naczyń, np. garnków, talerzy, szklanek i lekko zabrudzonych patelni. Standardowy cykl codzienny. Zapewnia maksymalną efektywność zmywania przy optymalnym zużyciu prądu, wody i czasu. Program składa się z mycia wstępnego, płukania i suszenia

Parowy- program automatycznie mierzy poziom zabrudzeń naczyń i sam dopiera temperaturę wody pomiędzy 40°C a 70°C. W głównej fazie zmywania wytwarzana jest para wodna, która rozmiękcza zabrudzenia, dzięki czemu łatwiej są usuwane przez wodę. Program umożliwia delikatne zmywanie przy każdym rodzaju załadunku w kolejnej fazie zmywania.

Higieniczny- program do normalnie lub mocno zabrudzony naczyń z dodatkowym płynem antybakteryjnym. Przerwanie programu (np. przez otwarcie drzwi) może uniemożliwić usunięcie drobnoustrojów.

Zmywarka Whirlpool ADG 8558 A++ PC FD posiada opcję Tabletki, która umożliwia bardziej efektywne zmywanie naczyń. Po włączeniu tej opcji ma się pewność, że użyta tabletka z detergentem będzie zużyta do samego końca. Ta opcja nie wymaga już używania soli i środka nabłyszczającego. Zmywanie strefowe jest możliwe dzięki funkcji Multizone. Wystarczy tylko ułożyć naczynia i garnki w dolnym lub górnym koszu. Opcja pozwala na oszczędność wody, czasu i energii do 20%. W modelu Whirlpool ADG 8558 A++ PC FD użytkownik ma możliwość zastosowania opcji Opóźnienie Startu od 1 do 24 godzin. Opcja pomaga zaplanować dzień i oszczędzić energię elektryczną jeśli ustawi się start urządzenia w trakcie trwania II taryfy, kiedy prąd jest tańszy.

Parametry techniczne zmywarki Whirlpool ADG 8558 A++ PC FD

Zużycie energii w cyklu (kW)0,92 kW
Zużycie wody w cyklu (l)7,0 l
Wysokość (mm)820 mm
Szerokość (mm)597 mm
Głębokość (mm)555 mm
Pojemność (wsad) - liczba kompletów13
Klasa zmywaniaA
Klasa suszeniaA
Poziom hałasu (db)41 db

Wyposażenie zmywarki Whirlpool ADG 8558 A++ PC FD

Możliwość skrócenia czasu programuTak
Opóźnienie startuTak
Oświetlenie wnętrzaNie
Sygnał dzwiękowy po zakończeniu programuNie
Interesuje Cię zakup zmywarki
Whirlpool Adg 8558 a++ pc fd?
Nie znaleziono informacji o producencie

Zmywarki podobne do Whirlpool ADG 8558 A++ PC FD

Zmywarka Whirlpool ADG 8673 A++ FD

Zmywarka Whirlpool ADG 8673 A++ FD

Zmywarki do zabudowy, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki duże (powyżej 12 kompletów), Klasa energetyczna A++, , Whirlpool

Zmywarka do zabudowy Whirlpool ADG 8673 A++ FD ze zintegrowanym panelem sterującym ; o szerokości 60 cm; klasa energetyczna A++; Technologia 6-ty Zmysł; 8 zakresów temperatury; 10 programów zmywania: 6-ty zmysł, Parowy, Antybakteria, Nocny, Mycie wstępne, Delikatny, Szybki, Eco 50°C, Codzienny, Intensywny 65°C; Opcja Tabletki; Multizone; Auto Clean; Aquac Control.

czytaj więcej
Zmywarka Whirlpool WP 122

Zmywarka Whirlpool WP 122

Zmywarki do zabudowy, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki duże (powyżej 12 kompletów), Klasa energetyczna A++, , Whirlpool

Nowoczesna zmywarka do zabudowy Whirlpool WP 122 ze zintegrowanym panelem sterującym o szerokości 60 cm; Technologia 6-ty Zmysł; klasa energetyczna A++; 7 zakresów temperatury; 10 programów zmywania: 6-ty Zmysł Power Clean 40°C - 70°C, Parowy, Antybakteria, Nocny, Mycie Wstępne, Delikatny, Szybki, Eco 50°C, Codzienny, Intensywny 65°C; Auto Clean; Waterstop; 3 kosz- szuflada; Światło na podłodze; Opóźnienie Startu; Opcja „Tabletki”; Multizone.

czytaj więcej
Zmywarka Whirlpool ADG 8558 A++ PC IX

Zmywarka Whirlpool ADG 8558 A++ PC IX

Zmywarki do zabudowy, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki duże (powyżej 12 kompletów), Klasa energetyczna A++, , Whirlpool

Zmywarka do zabudowy Whirlpool ADG 8558 A++ PC IX z odkrytym panelem; o szerokości 60 cm; klasa energetyczna A++; 10 programów zmywania: 6-ty Zmysł Power Clear, Mycie Wstępne, Delikatny, Szybki, Eco, Szybki Codzienny, Nocny, Intensywny, Parowy, Higieniczny; Multizone; Opcja Tabletki; Opóźnienie Startu; Auto Clear; Aqua Control.

czytaj więcej

Opinie o zmywarce Whirlpool ADG 8558 A++ PC FD

Dodaj swoją opinię o zmywarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)