Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Zmywarka Whirlpool ADG 7643 A+ IX

Zmywarka Whirlpool ADG 7643 A+ IX

Zmywarka do zabudowy Whirlpool ADG 7643 A+ IX z odkrytym panelem sterującym; o szerokości 60 cm; technologia 6-ty Zmysł; klasa energetyczna A+; 7 zakresów temperatury; 8 programów zmywania: 6-ty zmysł 40°C-70°C, Parowy, Antybakteria, Mycie wstępne, Delikatny, Szybki, Eco 50°C, Codzienny; Auto Clean; Waterstop; ½ załadunku; Opcja „Tabletki”; Opóźnienie Startu.
Interesuje Cię zakup zmywarki
Whirlpool Adg 7643 a+ ix?
Zdjęcie producenta

Opis zmywarki Whirlpool Adg 7643 a+ ix

Wolnostojąca zmywarka  Whirlpool ADG 7643 A+ IX jest jedną z najprostszych i najłatwiejszych w obsłudze zmywarek na rynku. Cała linia z technologią 6-ty Zmysł do którego należy produkt Whirlpool ADG 7643 A+ IX, która jest odpowiedzialna za funkcjonalność i wygodę a wraz z klasą energetyczną A+ powoduje, że zmywarka jest urządzeniem bardzo wydajnym a także oszczędnym. Zastosowanie różnych programów oraz dodatkowych opcji pozwala na zmywanie naczyń o różnym stopniu zabrudzenia w dostosowanym odpowiednio czasie z bardzo dobrym efektem końcowym.

Zastosowana w zmywarce Whirlpool ADG 7643 A+ IX z technologia 6-ty Zmysł pozwala na ochronę środowiska wraz z najlepszą skutecznością zmywania. Modele w których zastosowano technologię 6-ty Zmysł same modyfikują cykl zmywania do stopnia zabrudzenia naczyń i garnków. Gwarantując tym samym wysoką jakość usługi przy zminimalizowanym zużyciu czasu, wody i prądu nawet aż do 50%.  Produkt Whirlpool ADG 7643 A+ IX został wyposażony w swej konstrukcji w filtr samoczyszczący Auto Clean. Oznacz to, że woda jest co 10 sekund odświeżana i są usuwane resztki jedzenia. W ten sposób nie trzeba płukać filtra przed każdym użyciem zmywarki, wystarczy wyczyścić go tylko 2 razy do roku. W trosce o ochronę mieszkania przed zalaniem, wszystkie zmywarki firmy Whirlpool posiadają zabezpieczenie o nazwie Waterstop. Przy wystąpieniu pierwszych oznak wycieku wody system automatycznie przerwie cykl zmywania, odetnie dopływ wody i wypompuje ją ze zmywarki. W modelu Whirlpool ADG 7643 A+ IX użytkownik może zmywać 13 kompletów naczyń rozłożonych w 2 koszach. Sugerując się wskazówkami producenta odnośnie rozmieszczenia naczyń w koszach może zwiększyć efektywność zmywania. Górny kosz jest przeznaczony do zmywania delikatnych naczyń takich jak filiżanki, miseczki czy przybory kuchenne. Natomiast w dolnym koszu zmywa się ciężkie naczynia lub garnki. Ponad to w dolnym koszu jest wyznaczone miejsce na koszyk ze sztućcami. Wyboru programów i opcji użytkownik dokonuje za pomocą przycisków, które wraz z wyświetlaczem są umieszczone na panelu(w kolorze inox) sterującym w górnej części drzwi urządzenia.

Urządzenie Whirlpool ADG 7643 A+ IX posiada następujące programy zmywania:

6-ty Zmysł (czujnik)- program przeznaczony do mycia bardzo zabrudzonych naczyń i garnków. Automatycznie dobiera temperaturę wody do stopnia zabrudzenia (40°C – 70°C).

Parowy (Steam)- program automatycznie mierzy poziom zabrudzeń naczyń i sam dobiera temperaturę wody pomiędzy 40°C a 70°C. W głównej fazie zmywania wytwarzana jest para wodna, która rozmiękcza zabrudzenia, dzięki czemu łatwiej są usuwane przez wodę. Program umożliwia delikatne zmywanie przy każdym rodzaju załadunku w kolejnej fazie zmywania.

Antybakteria- program eliminuje nawet do 99,99% bakterii, zapewniając higieniczne zmywanie bez konieczności stosowania środków dezynfekujących lub bakteriobójczych. Jest szczególnie przydatna przy zmywaniu naczyń pozostawionych w  zmywarce przez dłuższy czas oraz wtedy, gdy chce się zdezynfekować komorę zmywarki. Program zmywa średnio i bardzo zabrudzone naczynia i garnki.

Zmywanie Wstępne – program przeznaczony do płukania naczyń zimną wodą. Można go stosować przed zmywaniem zasadniczym mocno zabrudzonych naczyń z zaschniętymi resztkami jedzenia. Dzięki płukaniu zostaną one oczyszczone z resztek pokarmu. Wykorzystuje się go także, gdy naczynia będą zmywane za kilka dni, aby zapobiec zasychaniu zanieczyszczeń i powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Trwa krótko, około 10 minut.

Delikatny- program służący do zmywania lekko zabrudzonego szkła, kryształów i porcelany.

Szybki- krótki program służący  do zmywania lekko zabrudzonych naczyń i sztućców z nieprzyschniętymi resztkami jedzenia. Naczynia i garnki są zmywane w temperaturze 40°C. Idealnie nadaje się do zmywania podczas wydawania przyjęcia.

Eco 50°C – w tym programie można uzyskać największą efektywność zużycia wody i energii elektrycznej podczas zmywania średnio zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców.

Codzienny- program do normalnie zabrudzonych naczyń, np. garnków, talerzy, szklanek i lekko zabrudzonych patelni. Standardowy cykl codzienny. Zapewnia maksymalną efektywność zmywania przy optymalnym zużyciu prądu, wody i czasu. Program składa się z mycia wstępnego, płukania i suszenia.

Model zmywarki Whirlpool ADG 7643 A+ IX posiada możliwość zmywania naczyń z niekompletnym wsadem naczyń. Jest to możliwe dzięki opcji ½ załadunku. Zapełniając dwa kosze niepełnym załadunkiem użytkownik ma możliwość oszczędności czasu, wody i energii do 15%.  W celu zwiększenia efektywności zmywania producent zaleca użycie Opcji „Tabletki”, która służy do wykorzystania tabletek wielofunkcyjnych z detergentem. Z tą opcją nie należy używać soli i nabłyszczacza. Natomiast z funkcją Opóźnienie Startu zmywarki, jej właściciel może zaplanować swój dzień oraz zaoszczędzić środki finansowe przy zużywaniu prądu. Ma możliwość opóźnienia startu od 1 do 24 godzin. Kiedy użyje jej podczas trwania II taryfy zaoszczędzi, gdyż użytkowany podczas jej trwania prąd jest znacząco tańszy.

Parametry techniczne zmywarki Whirlpool ADG 7643 A+ IX

Zużycie energii w cyklu (kW)1,03 kW
Zużycie wody w cyklu (l)11,5 l
Wysokość (mm)820 mm
Szerokość (mm)597 mm
Głębokość (mm)570 mm
Pojemność (wsad) - liczba kompletów13
Klasa zmywaniaA
Klasa suszeniaA
Poziom hałasu (db)47 db

Wyposażenie zmywarki Whirlpool ADG 7643 A+ IX

Możliwość skrócenia czasu programuNie
Opóźnienie startuTak
Oświetlenie wnętrzaNie
Sygnał dzwiękowy po zakończeniu programuTak
Interesuje Cię zakup zmywarki
Whirlpool Adg 7643 a+ ix?
Nie znaleziono informacji o producencie

Zmywarki podobne do Whirlpool ADG 7643 A+ IX

Zmywarka Whirlpool ADG 8675 A+ IX

Zmywarka Whirlpool ADG 8675 A+ IX

Zmywarki do zabudowy, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki duże (powyżej 12 kompletów), Klasa energetyczna A+, Zmywarki w kolorze stalowym (inox), Whirlpool

Zmywarka do zabudowy z odkrytym panelem Whirlpool ADG 8675 A+ IX; Technologia 6-Ty Zmysł; o szerokości 60 cm; klasa energetyczna A+; 7 zakresów temperatury; 8 programów zmywania: 6-ty Zmysł 40°C -70°C, Parowy, Antybakteria, Mycie Wstępne, Delikatny, Szybki, Eco 50°C, Codzienny; Auto Clean; Aqua Control; Opóźnienie Startu; Opcja „Tabletki”; Multizone.

czytaj więcej

Opinie o zmywarce Whirlpool ADG 7643 A+ IX

Dodaj swoją opinię o zmywarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)