Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Zmywarka Whirlpool ADG 555 IX

Zmywarka Whirlpool ADG 555 IX

Nowoczesna zmywarka do zabudowy Whirlpool ADG 555 IX; o szerokości 45 cm; klasa energetyczna A+; 6 programów zmywania: Intensywny, Normalny, Eco, Szybki, Szkło, Namaczanie; Funkcja 3w1; Opóźnienie startu; Waterstop.
Interesuje Cię zakup zmywarki
Whirlpool Adg 555 ix?
Zdjęcie producenta

Opis zmywarki Whirlpool Adg 555 ix

Zmywarka Whirlpool ADG 555 IX to bardzo łatwe w obsłudze urządzenie a jednocześnie zaawansowane technologicznie. Tak krótki opis najtrafniej określa jej kluczowe walory. Tylko 6 różnorodnych programów zmywania pozwala dobrać odpowiednią opcję, żeby zmywanie było nie tylko efektywne, ale trwało dokładnie tyle ile wymaga stopień zabrudzenia naczyń. Przy zastosowaniu takich rozwiązań technologicznych, samoistnie nasuwa się, że oszczędność energetyczna jest po prostu niekwestionowana. Dowodem na to jest klasa efektywności energetycznej zmywarki  A+.

Urządzenie Whirlpool ADG 555 IX ma sprytnie wbudowany w górną część drzwi panel sterujący w kolorze inox. Obsługi dokonuje się za pomocą dotykowych przycisków, obsługa jest bardzo łatwa i przyjemna a efekt wyboru jest widoczny na wyświetlaczu. Jeśli się zdarzy, że zostanie wybrany zły program , za pomącą tylko jednego przycisku można zresetować zmywarkę. Model Whirlpool ADG 555 IX  został wyposażony w dwa  kosze, mieszczące 9 kompletów naczyń. W górnym koszu użytkownik rozmieszcza lekkie naczynia  typu filiżanki, miseczki lub szklanki. Dolny kosz przeznaczony jest na cięższe naczynia i garnki, dodatkowo jest tam miejsce na koszyk na sztućce. Stosując funkcję 3w1 właściciel zmywarki Whirlpool ADG 555 IX może użyć tabletek wielofunkcyjnych do zmywania rezygnując w ten sposób z soli i nabłyszczacza. Firma Whirlpool na tabletki z detergentem przeznaczyła mały pojemnik, który wiesza się na górnym koszu. Właściciel modelu Whirlpool ADG 555 IX ma możliwość włączyć zmywarkę z opóźnieniem 3,6 lub 9-godzinnym. Jest to wygodna opcja dla osób, które chcą zaplanować swój dzień a zmywanie nie musi ich ograniczać lub dla osób stosujących II taryfę kiedy prąd jest tańszy. W trosce o bezpieczeństwo przed zalaniem mienia producent dedykuje system Waterstop. Jest to system, który przy pierwszych oznakach wycieku wody blokuje cykl zmywania, odcina dopływ wody i wypompowuje ją z urządzenia.

Zmywarka Whirlpool ADG 555 IX posiada następujące programy zmywania:

Szybki- krótki program służący  do zmywania lekko zabrudzonych naczyń sztućców z nieprzyschniętymi resztkami jedzenia. Naczynia i garnki są zmywane w temperaturze 40°C. Idealnie nadaje się do zmywania podczas wydawania przyjęcia.

Eco 50°C – w tym programie można uzyskać największą efektywność zużycia wody i energii elektrycznej podczas zmywania średnio zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców.

Intensywny 70°C- program służący do zmywania bardzo zabrudzonych garnków, patelni, sztućców oraz niewrażliwych naczyń. Podczas zmywania w tym programie usuwane są zaschnięte,  przypalone lub przyklejone resztki jedzenia zawierające skrobię lub białko.

Szkło- program służący do zmywania lekko zabrudzonego szkła, kryształów i porcelany.

Normalny- program do normalnie zabrudzonych naczyń, np. garnków, talerzy, szklanek i lekko zabrudzonych patelni. Standardowy cykl codzienny. Program składa się z mycia wstępnego, płukania i suszenia.

Namaczanie- program przeznaczony do płukania naczyń zimną wodą. Można go stosować przed zmywaniem zasadniczym mocno zabrudzonych naczyń z zaschniętymi resztkami jedzenia. Dzięki płukaniu zostaną one oczyszczone z resztek pokarmu. Wykorzystuje się go także, gdy naczynia będą zmywane za kilka dni, aby zapobiec zasychaniu zanieczyszczeń i powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Trwa krótko, około 10 minut.

Parametry techniczne zmywarki Whirlpool ADG 555 IX

Zużycie energii w cyklu (kW)0,793
Zużycie wody w cyklu (l)10,5
Wysokość (mm)820
Szerokość (mm)450
Głębokość (mm)555
Pojemność (wsad) - liczba kompletów9
Klasa zmywaniaA
Klasa suszeniaA
Poziom hałasu (db)52

Wyposażenie zmywarki Whirlpool ADG 555 IX

Możliwość skrócenia czasu programuNie
Opóźnienie startuTak
Oświetlenie wnętrzaNie
Sygnał dzwiękowy po zakończeniu programuNie
Interesuje Cię zakup zmywarki
Whirlpool Adg 555 ix?
Nie znaleziono informacji o producencie

Zmywarki podobne do Whirlpool ADG 555 IX

Zmywarka Whirlpool ADG 750 IX

Zmywarka Whirlpool ADG 750 IX

Zmywarki do zabudowy, Zmywarki wąskie (45cm), Zmywarki małe (poniżej 12 kompletów), Klasa energetyczna A+, Zmywarki w kolorze innym, Whirlpool

Zmywarka do zabudowy Whirlpool ADG 750 IX; o szerokości 45 cm; klasa energetyczna A+; 7 programów zmywania: Intensywny, Normalny, Płukanie, Eco, Szybki, Szkło, Namaczanie; Waterstop; Opóźnienie startu; Funkcja 3w1; Odkryty panel sterujący.

czytaj więcej
Zmywarka Whirlpool ADG 185

Zmywarka Whirlpool ADG 185

Zmywarki do zabudowy, Zmywarki wąskie (45cm), Zmywarki małe (poniżej 12 kompletów), Klasa energetyczna A+, Zmywarki w kolorze innym, Whirlpool

Zmywarka do zabudowy z panelem zintegrowanym Whirlpool ADG 185; o szerokości 45 cm; klasa energetyczna A+; 7 programów zmywania: Intensywny 65°C, Normalny, Płukanie, Eco 50°C, Szybki, Szkło, Namaczanie; Opóźnienie Startu; Tabletki „3w1”; Zabezpieczenie przed zalaniem Waterstop.

czytaj więcej

Opinie o zmywarce Whirlpool ADG 555 IX

Dodaj swoją opinię o zmywarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)