Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Zmywarka Whirlpool ADG 175

Zmywarka Whirlpool ADG 175

Zmywarka do zabudowy Whirlpool ADG 175 ze zintegrowanym panelem sterującym; o szerokości 45 cm; klasa energetyczna A+; 7 programów zmywania: Intensywny, Normalny, Płukanie, Eco, Szybki, Szkło, Namaczanie; Funkcja 3w1; Opóźnienie czasu startu; Waterstop.
Interesuje Cię zakup zmywarki
Whirlpool Adg 175?
Zdjęcie producenta

Opis zmywarki Whirlpool Adg 175

Zmywarka Whirlpool ADG 175 to bardzo łatwe w obsłudze urządzenie a jednocześnie zaawansowane technologicznie. Tak krótki opis najtrafniej określa jej kluczowe walory. Tylko 7 różnorodnych programów zmywania pozwala dobrać odpowiednią opcję, żeby zmywanie było nie tylko efektywne, ale trwało dokładnie tyle ile wymaga stopień zabrudzenia naczyń. Przy zastosowaniu takich rozwiązań technologicznych, samoistnie nasuwa się, że oszczędność energetyczna jest po prostu niekwestionowana. Dowodem na to jest klasa efektywności energetycznej zmywarki  A+. Warto zwrócić tez uwagę na niewielki hałas jakie wykonuje urządzenie podczas pracy bo tylko 52 dB.

W modelu zmywarki Whirlpool ADG 175 projektanci stworzyli komorę, która zmieści 9 kompletów naczyń. Naczynia swobodnie można rozmieścić w 2 pojemnych koszach. W koszu dolnym zaleca się umieszczenie lekko zabrudzonych filiżanek, talerzyków bądź miseczek. Sposób ułożenia naczyń jest bardzo istotny ponieważ nie mogą być one przesuwane przez strumień wody z ramienia natryskowego. Kosz dolny dedykowany jest ciężkim i bardzo zabrudzonym naczyniom lub garnkom. Kosz posiada składane kolce, które ułatwiają umieszczanie dużych garnków czy patelni. Ponad to w dolnym koszu znalazło się także miejsce na koszyk na sztućce. Wybory programów i opcji użytkownik dokonuje za pomącą przycisków. Jego wybór  jest widoczny na wyświetlaczu. Cały panel sterujący jest w pełni zintegrowany z urządzeniem i po zamknięciu drzwi jest zupełnie niewidoczny gdyż został umiejscowiony w górnej krawędzi drzwi. Żeby zmywanie naczyń w zmywarce Whirlpool ADG 175 było bardziej efektywne producent zaleca użycie funkcji 3w1, czyli zastosowanie tabletki wielofunkcyjnej z detergentem. Specjalnie przeznaczył na nią mały pojemnik, który wiesza się na górnym koszu z naczyniami. Funkcja opóźnienia startu jest ważna kiedy właściciel zmywarki chce zaplanować swój dzień a zmywanie naczyń nie może mu w tym przeszkadzać. Ma po prostu możliwość opóźnienia startu aż o 24 godziny. Posiadacz zmywarki ma możliwość uruchomienia urządzenia nawet w nocy kiedy użytkowany prąd jest tańszy. W trosce o bezpieczeństwo przed zalaniem kuchni Whirlpool wprowadził we wszystkich swoich zmywarkach system Waterstop. Przy pojawieniu się pierwszych oznak jakichkolwiek problemów, system zatrzymuje cykl zmywania, odcina dopływ wody i wypompowuje ją z urządzenia, aby zażegnać niebezpieczeństwo wycieku.

Zmywarka Whirlpool ADG 175 posiada następujące programy zmywania:

Szybki- krótki program służący  do zmywania lekko zabrudzonych naczyń sztućców z nieprzyschniętymi resztkami jedzenia. Naczynia i garnki są zmywane w temperaturze 40°C. Idealnie nadaje się do zmywania podczas wydawania przyjęcia.

Eco 50°C – w tym programie można uzyskać największą efektywność zużycia wody i energii elektrycznej podczas zmywania średnio zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców.

Intensywny 70°C- program służący do zmywania bardzo zabrudzonych garnków, patelni, sztućców oraz niewrażliwych naczyń. Podczas zmywania w tym programie usuwane są zaschnięte,  przypalone lub przyklejone resztki jedzenia zawierające skrobię lub białko.

Szkło- program służący do zmywania lekko zabrudzonego szkła, kryształów i porcelany.

Normalny- program do normalnie zabrudzonych naczyń, np. garnków, talerzy, szklanek i lekko zabrudzonych patelni. Standardowy cykl codzienny. Program składa się z mycia wstępnego, płukania i suszenia.

Płukanie- Służy do szybkiego płukania naczyń. Zapobiega to zasychaniu resztek jedzenia na naczyniach i powstawaniu przykrych zapachów. Zmywanie przebiega w temperaturze 45°C.

Namaczanie- program przeznaczony do płukania naczyń zimną wodą. Można go stosować przed zmywaniem zasadniczym mocno zabrudzonych naczyń z zaschniętymi resztkami jedzenia. Dzięki płukaniu zostaną one oczyszczone z resztek pokarmu. Wykorzystuje się go także, gdy naczynia będą zmywane za kilka dni, aby zapobiec zasychaniu zanieczyszczeń i powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Trwa krótko, około 10 minut.

Parametry techniczne zmywarki Whirlpool ADG 175

Zużycie energii w cyklu (kW)0,973 kW
Zużycie wody w cyklu (l)10,5 l
Wysokość (mm)820 mm
Szerokość (mm)445 mm
Głębokość (mm)538 mm
Pojemność (wsad) - liczba kompletów9
Klasa zmywaniaA
Klasa suszeniaA
Poziom hałasu (db)52 db

Wyposażenie zmywarki Whirlpool ADG 175

Możliwość skrócenia czasu programuNie
Opóźnienie startuTak
Oświetlenie wnętrzaNie
Sygnał dzwiękowy po zakończeniu programuNie
Interesuje Cię zakup zmywarki
Whirlpool Adg 175?
Nie znaleziono informacji o producencie

Zmywarki podobne do Whirlpool ADG 175

Zmywarka  Whirlpool ADG 175

Zmywarka Whirlpool ADG 175

Zmywarki do zabudowy, Zmywarki wąskie (45cm), Zmywarki małe (poniżej 12 kompletów), Klasa energetyczna A+, Zmywarki w kolorze stalowym (inox), Whirlpool

Zmywarka do zabudowy Whirlpool ADG 175 ze zintegrowanym panelem sterującym; o szerokości 45 cm; klasa energetyczna A+; 7 programów zmywania: Intensywny, Normalny, Płukanie, Eco, Szybki, Szkło, Namaczanie; Funkcja 3w1; Opóźnienie czasu startu; Waterstop.

czytaj więcej

Opinie o zmywarce Whirlpool ADG 175

Dodaj swoją opinię o zmywarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)