Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Zmywarka Electrolux ESL76350LO

Zmywarka Electrolux ESL76350LO

Energooszczędna zmywarka do zabudowy Electrolux ESL76350LO, szerokość 60 cm; klasa energetyczna A+; 5 programów, 4 zakresy temperatury; Multitab; SENSOCONTROL; Wyświetlacz LED; programy: AutoFlex, Eco 50, Intensive 70, QuickPlus 60°, Rinse&Hold; Wskaźnik pozostałego czasu; Opóźniony start; AutoOff.
Interesuje Cię zakup zmywarki
Electrolux Esl76350lo?
Zdjęcie producenta

Opis zmywarki Electrolux Esl76350lo

Electrolux ESL76350LO jest tak samo prosta w obsłudze jak i nowoczesna. Zaawansowana technologia zmywarki ESL76350LO może zadziwić dużą liczbą funkcjonalnych rozwiązań. Kilka programów zmywania i temperatury oraz dostępne opcje pozwalają na jednoczesne zmywanie naczyń o różnym stopniu zabrudzenia jaki i rodzaju materiału, z którego zostały wykonane. Gama możliwości doboru odpowiedniej opcji jest duża więc mamy pewność, że każde nawet najbrudniejsze naczynia zostaną starannie umyte. Dodatkowym walorem ESL76350LO jest cicha praca- tylko 48 dB oraz wysoka klasa efektywność energetyczna urządzenia A+. Electrolux ESL76350LO jest dostępny tylko na rynku polskim.

Zmywarka Elektrolux ESL76350LO została wyposażona w funkcję SENSOCONTROL, która wykrywa wielkość załadunku w koszach oraz odpowiednio dobiera energię elektryczną, a także zużycie wody. Nie trzeba się już więc martwić czy prawidłowo nastawimy odpowiedni program czy opcję w zmywarce, ona zrobi to za nas. Komora zmywania zmywarki Electrolux ESL76350LO posiada dwa kosze, odpowiednio duże żeby pomieścić 12 kompletów naczyń. Dodatkowo górny kosz wyposażono w funkcję FlexiLift czyli możliwość uniesienia kosza w celu zwiększenia powierzchni. Górny kosz posiada 2 składane suszarki na naczynia. Natomiast dolny kosz posiada składane uchwyty na filiżanki co także pozwala na wygospodarowanie większej ilości miejsca. Urządzenie Electrolux ESL76350LO można zintegrować z innymi sprzętami w domu ponieważ jej panel sterujący został inteligentnie umieszczony na górnej krawędzi drzwi. Jest niewidoczny po ich zamknięciu, natomiast kiedy wybiera się program wyświetlacz LCD informuje ile będzie on trwał. Kiedy użytkownik nie jest pewny jaki wybrał program lub kiedy się on skończy, wystarczy że otworzy drzwi zmywarki a zostanie w sposób czytelny o tym poinformowany. Panel obsługuje się za pomocą dodatkowych przycisków, jest on ergonomiczny a także łatwy w obsłudze.

Korzystając z Electrolux ESL76350LO możemy być pewni, że nasz czas i pieniądze zostaną zaoszczędzone ponieważ zmywarka posiada wręcz do tego stworzone programy. Program Autoflex potrafi zmywać różnorodne naczynia o różnym stopniu zabrudzenia. Sam dobiera ilość wody oraz wysokość temperatury. Jest na tyle sprytny, że zadba też o odpowiedni pobór energii i zaprogramuje czas trwania cyklu zmywania. Natomiast program QuickPlus 60 º potrafi w maksymalnie krótkim czasie- czyli 30 minut, pozmywać naczynia ze świetnym efektem końcowym. Po pół godzinie użytkownik ma do dyspozycji czyste naczynia z których może korzystać. Urządzenie posiada 5 programów zmywania a każdy z nich jest odpowiedzialny za inny rodzaj zmywania w zależności od rodzaju naczyń lub wielkości zabrudzenia.

Zmywarka Electrolux ESL76350LO posiada następujące programy:

ECO 50º- program zapewnia największą efektywność zużycia wody i energii elektrycznej podczas zmywania średnio zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców.

AutoFlex- zmywa dowolnie zabrudzone naczynia, sztućce, garnki i patelnie w temperaturze od 45 º do 70 º. Zmywarka rozpoznaje stopień zabrudzenia oraz ilość naczyń. Automatycznie reguluje temperaturę i ilość wody oraz zużycie energii i czas trwania programu.

Intensive 70 º- program do zmywania bardzo zabrudzonych naczyń w wysokiej temperaturze. Program obejmuje fazę płukania w wysokiej temperaturze w celu zachowania większej higieny. Podczas płukania temperatura 70 ºC pozostaje minimum przez 10 minut.

QuickPlus 60 º- program został skrócony do 30 minut, zmywa świeżo zabrudzone naczynia stołowe oraz sztućce. Program pozwala w krótkim czasie uzyskać dobre efekty zmywania.

Rinse&Hold- płukanie i wstrzymanie programu. Służy do szybkiego płukania naczyń, które zapobiega zasychaniu resztek jedzenia na naczyniach i powstawaniu przykrych zapachów. W tym programie nie wolno stosować detergentów.

Zmywarka Electrolux ESL76350LO posiada funkcję opóźnionego startu od 1 godziny do 24. W dogodnej dla użytkownika porze będzie ono włączone. Jest to istotne dla osób, które korzystają z II taryfy energii elektrycznej, która jest po prostu tańsza w użyciu. Można też dostosować czas na zmywanie do rytmu dnia i programować włączenie urządzenia kiedy tylko podoba się posiadaczowi zmywarki. Podczas zmywania, w jednej komorze znajdują się naczynia różnego typu np. ciężkie i tłuste patelnie a także delikatne kieliszki . Do tej pory, na ogół nie zmywało się ich razem, ale zmywarka Electrolux ESL76350LO została wyposażona w opcję AutoFlex, która potrafi zmywać te różne naczynia w jednym wsadzie. Wystarczy nastawić funkcję, a urządzenie samo dobierze temperaturę wody czy zużycie energii. Nieważne więc jak brudne są naczynia i jakiego rodzaju jest załadunek w zmywarce, urządzenie zawsze zapewni optymalne zużycie wody i energii. Electrolux ESL76350LO została wyposażona w funkcje Multitab, dzięki której uniwersalne tabletki zapewnią maksymalne efekty zmywania. Niezależnie od rodzaju użytych tabletek zmywarka wykorzysta je w całości. Opcja ta zatrzymuje doprowadzanie płynu nabłyszczającego i soli. W trosce o oszczędność energii zmywarkę Electrolux ESL76350LO wyposażono w funkcję AutoOff. Jest to funkcja automatycznego wyłączania urządzenia dzięki czemu po przejściu w stan czuwania zmywarka wyłącza się całkowicie do następnego zmywania. Jest to przełom w dziedzinie oszczędności energii i teraz wyłączona jest naprawdę wyłączona.

Parametry techniczne zmywarki Electrolux ESL76350LO

Zużycie energii w cyklu (kW)1,03
Zużycie wody w cyklu (l)12,4
Wysokość (mm)818
Szerokość (mm)596
Głębokość (mm)550
Pojemność (wsad) - liczba kompletów12
Klasa zmywaniaA
Klasa suszeniaA
Poziom hałasu (db)48

Wyposażenie zmywarki Electrolux ESL76350LO

Możliwość skrócenia czasu programuNie
Opóźnienie startuTak
Oświetlenie wnętrzaNie
Sygnał dzwiękowy po zakończeniu programuTak
Interesuje Cię zakup zmywarki
Electrolux Esl76350lo?

Electrolux – szwedzkie zmywarki i inne AGD

Electrolux to szwedzka korporacja produkująca od 1912 roku artykuły gospodarstwa domowego dla zastosowań domowych i profesjonalnych. Jest producentem pralek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, odkurzaczy, suszarek, kuchenek mikrofalowych i tradycyjnych piekarników, okapów, płyt grzewczych: elektrycznych, gazowych i indukcyjnych, ekspresów do kawy, żelazek i wielu innych produktów z tzw. małego AGD.

czytaj więcej

Zmywarki podobne do Electrolux ESL76350LO

Zmywarka Electrolux ESL6350LO

Zmywarka Electrolux ESL6350LO

Zmywarki do zabudowy, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki średnie (12 kompletów), Klasa energetyczna A+, Zmywarki w kolorze innym, Electrolux

Inteligentna zmywarka do zabudowy Electrolux ESL6350LO, szerokość 60 cm, z systemem RealLife; klasa energetyczna A+; 4 zakresy temperatury; 5 programów zmywania: Autoflex, Eco 50 º, Intensive 70, QuickPlus 60 º, Rinse&Hold; Opóźnienie startu; Multitab; SENSOCONTROL; AquaSave; PerfectFit; AutoOff.

czytaj więcej
Zmywarka Electrolux ESL6365RO

Zmywarka Electrolux ESL6365RO

Zmywarki do zabudowy, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki średnie (12 kompletów), Klasa energetyczna A+, Zmywarki w kolorze innym, Electrolux

Nowoczesna zmywarka do zabudowy Electrolux ESL6365RO, szerokość 60 cm, z systemem RealLife; klasa energetyczna A+; 4 zakresy temperatury; 5 programów: Autoflex, Eco 50 º, intensive 70, QuickPlus 60 º, Rinse&Hold; Opóźnienie startu; Multitab; SENSOCONTROL; AquaSave; PerfectFit; Beam on Floor; AutoOff.

czytaj więcej
Zmywarka Electrolux ESL76380RO

Zmywarka Electrolux ESL76380RO

Zmywarki do zabudowy, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki średnie (12 kompletów), Klasa energetyczna A+, Zmywarki w kolorze innym, Electrolux

Energooszczędna zmywarka do zabudowy Electrolux ESL76380RO, szerokość 60 cm, z systemem Real Life i Perfect Fit; klasa energetyczna A+; 6 programów, 5 zakresów temperatury; SENSOCONTROL; Multitab ; EnergySaver; TimeSaver; AutoOff; Beam on Floor; programy: AutoFlex, Eco 50, Intensive 70, QuickPlus 60°, 1 Hour, Rinse&Hold ; Opóźnienie startu; AutoOff.

czytaj więcej

Opinie o zmywarce Electrolux ESL76350LO

Dodaj swoją opinię o zmywarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)