Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Zmywarka Electrolux ESF65040X

Zmywarka Electrolux ESF65040X

Inteligentna zmywarka wolnostojąca Electrolux ESF65040X, szerokość 60 cm; klasa energetyczna A; 4 zakresy temperatury; 5 programów zmywania; 30 MIN 60 º, Automatyczny 45-70, ECO 50 , Intensive 70 º, Rinse&Hold; SENSOCONTROL; Multitab; System zatrzymania wody; Opóźniony Start.
Interesuje Cię zakup zmywarki
Electrolux Esf65040x?
Zdjęcie producenta

Opis zmywarki Electrolux Esf65040x

Zmywarka Electrolux ESF65040X to oszczędny i łatwy w użyciu model, który zapewnia dobre wyniki zmywani, przy optymalnym zużyciu wody, energii a także czasu. Model Electrolux ESF65040X umiejscowiony jest w klasie energetycznej A. Warto zwrócić tez uwagę na niewielki hałas jakie wykonuje podczas pracy bo tylko 49 dB.

Zmywarka Electrolux ESF65040X została wyposażona w funkcję SENSOCONTROL, która wykrywa wielkość załadunku w koszach oraz odpowiednio dobiera energię elektryczną oraz zużycie wody. Nie trzeba się już więc martwić czy prawidłowo nastawimy odpowiedni program czy opcję w zmywarce, ona zrobi to za nas. Czujniki wody wykrywają stopień jej zabrudzenia i odpowiednio dobierają ilość zużycia wody. Komora zmywania zmywarki ESF65040X posiada dwa kosze, na tyle duże żeby pomieścić 12 kompletów naczyń. Dodatkowo górny kosz wyposażono w funkcję FlexiLift czyli możliwość uniesienia kosza w celu zwiększenia jego powierzchni. Górny kosz posiada 2 składane suszarki na naczynia. Natomiast dolny kosz posiada składane uchwyty na filiżanki co także pozwala na wygospodarowanie większej ilości miejsca. Zmywarka ma wbudowany czytelny panel sterujący, który precyzyjnie wyświetla komunikaty. Wyboru programów dokonuje się za pomocą pokrętła. Połączenie przycisków i prostego pokrętła zapewnia pełen przegląd dostępnych programów.

Model Electrolux ESF65040X posiada zróżnicowane programy zmywania, każdy z nich odpowiednio dostosowany do rodzaju naczyń i stopnia zabrudzenia. Dbają o odpowiedni dobór wody i optymalny pobór energii, przy czym są bardzo wydajne. Taki jest np. szybki program do zmywania, który w 30 minut zmyje naczynia pomiędzy daniami na wydawanym przyjęciu.

Urządzenie Electrolux ESF65040X wyposażono w następujące programy zmywania:

30 MIN 60 º- szybki, skrócony do 30 minut program do zmywania świeżo zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców. Program pozwala w krótkim czasie uzyskać dobre efekty zmywania.

Automatyczny 45-70- zmywa dowolnie zabrudzone naczynia, sztućce, garnki i patelnie w temperaturze od 45 º do 70 º. Zmywarka rozpoznaje stopień zabrudzenia oraz ilość naczyń znajdujących się w koszach. Automatycznie reguluje temperaturę i ilość wody, a także zużycie energii oraz czas trwania programu.

ECO 50º- w tym programie można uzyskać największą efektywność zużycia wody i energii elektrycznej podczas zmywania średnio zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców.

Intensive 70 º- program do zmywania naczyń, garnków i patelni bardzo zabrudzonych w wysokiej temperaturze. Program obejmuje fazę płukania w wysokiej temperaturze w celu zachowania większej higieny. Podczas płukania temperatura 70 ºC pozostaje co najmniej przez 10 minut.

Rinse&Hold- płukanie i wstrzymanie programu. Służy do szybkiego płukania naczyń. Zapobiega to zasychaniu resztek jedzenia na naczyniach i powstawaniu przykrych zapachów. W tym programie nie należy stosować detergentów.

W zależności od potrzeb użytkownika zmywarkę Electrolux ESF65040X można włączyć z opóźnieniem od 1 do 19 godzin. Dla osób korzystających z tańszej energii w II taryfie jest to bardzo dogodne rozwiązanie. W celu zwiększenia efektywności zmywania zaleca się użycie opcji Multitab czyli zastosowania tabletek wieloskładnikowych z detergentem. Zmywarka zadba o to, żeby zostały rozpuszczone i zużyte do końca. Zmywarka posiada w razie potrzeby system zatrzymania wody.

Parametry techniczne zmywarki Electrolux ESF65040X

Zużycie energii w cyklu (kW)1,14
Zużycie wody w cyklu (l)13
Wysokość (mm)850
Szerokość (mm)600
Głębokość (mm)610
Pojemność (wsad) - liczba kompletów12
Klasa zmywaniaA
Klasa suszeniaA
Poziom hałasu (db)49

Wyposażenie zmywarki Electrolux ESF65040X

Możliwość skrócenia czasu programuNie
Opóźnienie startuTak
Oświetlenie wnętrzaNie
Sygnał dzwiękowy po zakończeniu programuNie
Interesuje Cię zakup zmywarki
Electrolux Esf65040x?

Electrolux – szwedzkie zmywarki i inne AGD

Electrolux to szwedzka korporacja produkująca od 1912 roku artykuły gospodarstwa domowego dla zastosowań domowych i profesjonalnych. Jest producentem pralek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, odkurzaczy, suszarek, kuchenek mikrofalowych i tradycyjnych piekarników, okapów, płyt grzewczych: elektrycznych, gazowych i indukcyjnych, ekspresów do kawy, żelazek i wielu innych produktów z tzw. małego AGD.

czytaj więcej

Zmywarki podobne do Electrolux ESF65040X

Zmywarka Electrolux ESF6210LOX

Zmywarka Electrolux ESF6210LOX

Zmywarki wolnostojące, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki średnie (12 kompletów), Klasa energetyczna A, Zmywarki w kolorze stalowym (inox), Electrolux

Zmywarka wolnostojąca Electrolux ESF6210LOX, szerokość 60 cm; klasa energetyczna A; 4 zakresy temperatury; 5 programów zmywania: ECO 50º, Intensive 70º, QuickPlus 60º, Normalny 65 z płukaniem wstępnym, Rinse&Hold; SENSOCONTROL; Multitab; AquaControl; System zatrzymania wody; Opóźniony start.

czytaj więcej
Zmywarka Electrolux ESF63020X

Zmywarka Electrolux ESF63020X

Zmywarki wolnostojące, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki średnie (12 kompletów), Klasa energetyczna A, Zmywarki w kolorze stalowym (inox), Electrolux

Zmywarka wolnostojąca Electrolux ESF63020X, szerokość 60 cm; klasa energetyczna A; 4 zakresy temperatury; 5 programów zmywania: ECO 50º, Intensive 70º, 30 MIN 60º, Normal 65, Rinse&Hold; SENSOCONTROL; Opóźniony start.

czytaj więcej

Opinie o zmywarce Electrolux ESF65040X

Dodaj swoją opinię o zmywarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)