Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Zmywarka Electrolux ESF63020X

Zmywarka Electrolux ESF63020X

Zmywarka wolnostojąca Electrolux ESF63020X, szerokość 60 cm; klasa energetyczna A; 4 zakresy temperatury; 5 programów zmywania: ECO 50º, Intensive 70º, 30 MIN 60º, Normal 65, Rinse&Hold; SENSOCONTROL; Opóźniony start.
Interesuje Cię zakup zmywarki
Electrolux Esf63020x?
Zdjęcie producenta

Opis zmywarki Electrolux Esf63020x

Wolnostojąca zmywarka Electrolux ESF63020X jest jedną z najprostszych i najłatwiejszych w obsłudze zmywarek na rynku. Prosty i elegancki design urządzenia w uniwersalnym kolorze będzie pasował do każdego wnętrza. Klasa energetyczna A powoduje, że zmywarka jest urządzeniem wydajnym oraz oszczędnym. Zastosowanie różnych programów oraz dodatkowych opcji pozwala na zmywanie naczyń o różnym stopniu zabrudzenia w dostosowanym odpowiednio czasie z bardzo dobrym efektem końcowym.

Zmywarka Electrolux ESF63020X została wyposażona w funkcję SENSOCONTROL, która wykrywa wielkość załadunku w koszach oraz odpowiednio dobiera energię elektryczną, a także zużycie wody. Komora zmywania zmywarki Electrolux ESF63020X posiada dwa regulowane kosze, stosownie duże żeby pomieścić 12 kompletów naczyń. Po złożeniu w górnym koszu uchwytów na filiżanki zyskuje się dodatkowe miejsce. Dolny kosz posiada stojaki na talerz oraz koszyk na sztućce. Bez problemu więc pomieszczą się różnego rodzaju naczynia i przybory kuchenne. Zmywarka ma gładko wykończoną obudowę ze stali nierdzewnej, która doskonale komponuje się z nowoczesnym wyglądem innych urządzeń kuchennych. Ponad to dzięki wykończeniu ze stali nierdzewnej powierzchnią „anti-fingerprint” ma się pewność, że ślady po palcach nie będą widoczne na zmywarce. Electrolux ESF63020X posiada prosty w obsłudze panel sterujący, a komunikaty i symbole są eksponowane na przejrzystym wyświetlaczu. Wyboru programów dokonuje się za pomocą pokrętła. Połączenie przycisków i prostego pokrętła zapewnia pełen przegląd dostępnych programów.

Model Electrolux ESF63020X posiada 5 zróżnicowanych programów zmywania, każdy odpowiednio dostosowany do rodzaju naczyń i stopnia zabrudzenia. Dbają o odpowiedni dobór wody i optymalny pobór energii, przy czym są bardzo wydajne. Taki jest np. szybki program do zmywania, który w 30 minut zmyje naczynia pomiędzy daniami na wydawanym przyjęciu.

Zmywarka Electrolux ESF63020X posiada następujące programy zmywania:

ECO 50º- w tym programie można uzyskać największą efektywność zużycia wody i energii elektrycznej podczas zmywania średnio zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców.

Intensive 70 º- program do zmywania naczyń, garnków i patelni bardzo zabrudzonych w wysokiej temperaturze. Program obejmuje fazę płukania w wysokiej temperaturze w celu zachowania większej higieny. Podczas płukania temperatura 70 ºC pozostaje co najmniej przez 10 minut.

30 MIN 60 º- szybki, skrócony do 30 minut program do zmywania świeżo zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców. Program pozwala w krótkim czasie uzyskać dobre efekty zmywania.

Normalny 65 – program służy do zmywania świeżo zabrudzonych naczyń i sztućców. Po wcześniejszym spłukaniu naczyń następuje to podstawowe w temperaturze 65 º.

Rinse&Hold- płukanie i wstrzymanie programu. Służy do szybkiego płukania naczyń. Zapobiega to zasychaniu resztek jedzenia na naczyniach i powstawaniu przykrych zapachów. W tym programie nie należy stosować detergentów.

Zmywarka Electrolux ESF63020X posiada funkcję opóźnionego startu do 3 godzin. Dzięki tej funkcji zmywanie można dostosować do potrzeb użytkownika i jego planu dnia. Po załadowaniu naczyń do zmywarki nastawia się pożądaną przez siebie godzinę startu urządzenia. Ponad to ten model zmywarki wyposażono w czujniki soli i nabłyszczacza. Te dwa składniki odpowiedzialne są za efektywne zmywanie a także o utrzymanie zmywarki w dobrej kondycji. Zmywarka sama dba o siebie i w odpowiednim momencie daje znać, że któryś z komponentów się właśnie skończył. W takim przypadku posiadacz zmywarki z całą pewnością nie zapomni o ich uzupełnieniu. Zmywarka posiada w razie potrzeby system zatrzymania wody.

Parametry techniczne zmywarki Electrolux ESF63020X

Zużycie energii w cyklu (kW)1,14
Zużycie wody w cyklu (l)15,5
Wysokość (mm)850
Szerokość (mm)600
Głębokość (mm)610
Pojemność (wsad) - liczba kompletów12
Klasa zmywaniaA
Klasa suszeniaA
Poziom hałasu (db)49

Wyposażenie zmywarki Electrolux ESF63020X

Możliwość skrócenia czasu programuNie
Opóźnienie startuTak
Oświetlenie wnętrzaNie
Sygnał dzwiękowy po zakończeniu programuNie
Interesuje Cię zakup zmywarki
Electrolux Esf63020x?

Electrolux – szwedzkie zmywarki i inne AGD

Electrolux to szwedzka korporacja produkująca od 1912 roku artykuły gospodarstwa domowego dla zastosowań domowych i profesjonalnych. Jest producentem pralek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, odkurzaczy, suszarek, kuchenek mikrofalowych i tradycyjnych piekarników, okapów, płyt grzewczych: elektrycznych, gazowych i indukcyjnych, ekspresów do kawy, żelazek i wielu innych produktów z tzw. małego AGD.

czytaj więcej

Zmywarki podobne do Electrolux ESF63020X

Zmywarka Electrolux ESF6210LOX

Zmywarka Electrolux ESF6210LOX

Zmywarki wolnostojące, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki średnie (12 kompletów), Klasa energetyczna A, Zmywarki w kolorze stalowym (inox), Electrolux

Zmywarka wolnostojąca Electrolux ESF6210LOX, szerokość 60 cm; klasa energetyczna A; 4 zakresy temperatury; 5 programów zmywania: ECO 50º, Intensive 70º, QuickPlus 60º, Normalny 65 z płukaniem wstępnym, Rinse&Hold; SENSOCONTROL; Multitab; AquaControl; System zatrzymania wody; Opóźniony start.

czytaj więcej
Zmywarka Electrolux ESF65040X

Zmywarka Electrolux ESF65040X

Zmywarki wolnostojące, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki średnie (12 kompletów), Klasa energetyczna A, Zmywarki w kolorze stalowym (inox), Electrolux

Inteligentna zmywarka wolnostojąca Electrolux ESF65040X, szerokość 60 cm; klasa energetyczna A; 4 zakresy temperatury; 5 programów zmywania; 30 MIN 60 º, Automatyczny 45-70, ECO 50 , Intensive 70 º, Rinse&Hold; SENSOCONTROL; Multitab; System zatrzymania wody; Opóźniony Start.

czytaj więcej

Opinie o zmywarce Electrolux ESF63020X

Dodaj swoją opinię o zmywarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)