Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Zmywarka Electrolux ESF2300OW

Zmywarka Electrolux ESF2300OW

Kompaktowa zmywarka Electrolux ESF2300OW; klasa energetyczna A; 5 zakresów temperatury; 6 programów zmywania: Autoflex, Eco 55, GlassCare 45º, Intensive 70; QuickPlus 50 º, Rinse&Hold; EnergySaver; Opóźniony start.
Interesuje Cię zakup zmywarki
Electrolux Esf2300ow?
Zdjęcie producenta

Opis zmywarki Electrolux Esf2300ow

Zmywarka Electrolux ESF2300OW to bardzo łatwe w obsłudze urządzenie a jednocześnie zaawansowane technologicznie. Tak krótki opis najtrafniej określa jej kluczowe walory. Tylko 6 różnorodnych programów zmywania pozwala dobrać odpowiednią opcję, żeby zmywanie było nie tylko efektywne, ale trwało dokładnie tyle ile wymaga stopień zabrudzenia naczyń. Przy zastosowaniu takich rozwiązań technologicznych, samoistnie nasuwa się, że oszczędność energetyczna jest po prostu niekwestionowana. Dowodem na to jest klasa efektywności energetycznej zmywarki A. Dodatkowo włączając opcję EnergySaver oszczędza się do 25% zużycia energii, a także skraca czas zmywania.

Dzięki niewielkim wymiarom produkt Electrolux ESF2300OW, może zmywać codzienne naczynia i garnki mimo tego, że mieści się tylko na blacie. Niewielkie rozmiary urządzenia nie przeszkadzają jej w starannym wykonaniu swojej pracy. Zmywarkę Electrolux ESF2300OW możemy umieścić w każdej nowoczesnej kuchni, obudowę zmywarki zarówno front jak i panel wykonano w kolorze białym, pasować więc będzie bezproblemowo do każdej kuchni. Wyboru funkcji i ustawień można dokonywać dotykowo na panelu, który jest wyposażony w trzycyfrowy wyświetlacz. Czujniki wody, które posiada Electrolux ESF2300OW wykryją stopień jej zabrudzenia i odpowiednio dobiorą ilość zużycia wody. Komora tej niewielkiej zmywarki pomieści 6 kompletów naczyń.

Zmywarkę Electrolux ESF2300OW wyposażono w kilka niezwykle użytecznych programów zmywania, które zapewniają wysoką jakość usługi jak i doskonałą oszczędność energii lub wody. Prym w tej dyscyplinie wiedzie program AutoFlex, który potrafi dopasować się do poziomu zabrudzenia naczyń i wielkości wsadu. Sam dobiera ilość i temperaturę wody a także długość trwania cyklu.

Model Electrolux ESF2300OW posiada niżej wymienione programy zmywania:

ECO 55º- w tym programie można uzyskać największą efektywność zużycia wody i energii elektrycznej podczas zmywania średnio zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców.

AutoFlex- zmywa dowolnie zabrudzone naczynia, sztućce, garnki i patelnie w temperaturze od 45 º do 70 º. Zmywarka rozpoznaje stopień zabrudzenia oraz ilość naczyń znajdujących się w koszach. Automatycznie reguluje temperaturę i ilość wody, a także zużycie energii oraz czas trwania programu.

Intensive 70 º- program do zmywania naczyń, garnków i patelni bardzo zabrudzonych w wysokiej temperaturze. Program obejmuje fazę płukania w wysokiej temperaturze w celu zachowania większej higieny. Podczas płukania temperatura 70 ºC pozostaje co najmniej przez 10 minut.

QuickPlus 50 º- szybki, skrócony do 30 minut program do zmywania świeżo zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców. Program pozwala w krótkim czasie uzyskać dobre efekty zmywania.

GlassCare 45 º – program do mycia delikatnego szkła lekko lub średnio zabrudzonego w temperaturze 45 ºC.

Rinse&Hold- płukanie i wstrzymanie programu. Służy do szybkiego płukania naczyń. Zapobiega to zasychaniu resztek jedzenia na naczyniach i powstawaniu przykrych zapachów. W tym programie nie należy stosować detergentów.

Zmywarkę Electrolux ESF2300OW wyposażono w opcję EnergySaver, dokonując jej włączenia, ma się świadomość, że oszczędza się 25% zużycia energii oraz skraca czas trwania programu, poprzez możliwość zmniejszenia temperatury w ostatniej fazie suszenia. Opcja opóźnionego startu pozwala zaprogramować włączenie urządzenia w dogodnym dla właściciela czasie. Z tą opcją można ułożyć plan dnia, a także skorzystać z tańszej dostawy energii jeśli skorzysta się z II taryfy, bowiem opóźnienie startu można przesunąć nawet o 19 godzin. Ponad to ten model zmywarki wyposażono w czujniki soli i nabłyszczacza. Te dwa składniki odpowiedzialne są za efektywne zmywanie a także o utrzymanie zmywarki w dobrej kondycji. Zmywarka sama dba o siebie i w odpowiednim momencie daje znać za pomocą wskaźników, że któryś z komponentów się właśnie skończył.

Parametry techniczne zmywarki Electrolux ESF2300OW

Zużycie energii w cyklu (kW)0,64
Zużycie wody w cyklu (l)7
Wysokość (mm)447
Szerokość (mm)545
Głębokość (mm)515
Pojemność (wsad) - liczba kompletów6
Klasa zmywaniaA
Klasa suszeniaB
Poziom hałasu (db)48

Wyposażenie zmywarki Electrolux ESF2300OW

Możliwość skrócenia czasu programuNie
Opóźnienie startuTak
Oświetlenie wnętrzaNie
Sygnał dzwiękowy po zakończeniu programuNie
Interesuje Cię zakup zmywarki
Electrolux Esf2300ow?

Electrolux – szwedzkie zmywarki i inne AGD

Electrolux to szwedzka korporacja produkująca od 1912 roku artykuły gospodarstwa domowego dla zastosowań domowych i profesjonalnych. Jest producentem pralek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, odkurzaczy, suszarek, kuchenek mikrofalowych i tradycyjnych piekarników, okapów, płyt grzewczych: elektrycznych, gazowych i indukcyjnych, ekspresów do kawy, żelazek i wielu innych produktów z tzw. małego AGD.

czytaj więcej

Zmywarki podobne do Electrolux ESF2300OW

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o zmywarce Electrolux ESF2300OW

Dodaj swoją opinię o zmywarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)