Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Zmywarka BOSCH SPS40E08EU

Zmywarka BOSCH SPS40E08EU

Zmywarka wolnostojąca BOSCH SPS40E08EU, szerokość 45 cm; klasa energetyczna A; 4 zakresy temperatury; 4 programy zmywania: Intensywnie 70°C, Auto 45-65°C, Eco 50°C, Skrócony 45°C; Asystent Dozowania; Wymiennik Ciepła; AquaSensor; Sensor załadunku; DuoPower; AquaStop.
Interesuje Cię zakup zmywarki
Bosch Sps40e08eu?
Zdjęcie producenta

Opis zmywarki Bosch Sps40e08eu

Zmywarka BOSCH SPS40E08EU to mnogość opcji, różnorodność programów oraz świetna jakość zmywania. Intuicyjna i prosta w obsłudze, tak w skrócie można ją scharakteryzować. Zastosowanie najnowszych technik w tej zmywarce, sprawia że zmywanie staje się łatwe i przyjemne. 4różne programy zmywania pozwalają dobrać odpowiednią opcję, żeby mycie było nie tylko efektywne, ale trwało dokładnie tyle ile wymaga stopień zabrudzenia naczyń. BOSCH SPS40E08EU to zmywarka z klasą efektywności energetycznej A+, która pomoże zadbać o budżet domowy.

Model BOSCH SPS40E08EU jest wyposażony w silnik pompy (EcoSilenceDrive), który pozbawiony jest tradycyjnych szczotek przez co jego praca jest minimalnie głośna. Silnik zwiększa skuteczność zmywarki , wydłuża jej żywotność i wpływa na mniejsze zużycie energii oraz cichą pracę. Obudowę zmywarki wykonano ze stali szlachetnej, dodatkowo zabezpieczając powłoką AntiFingerprint. Dzięki której na urządzeniu nie pozostają odciski palców, a powierzchnia jest znacznie łatwiejsza w czyszczeniu. Do komory zmywania urządzenia BOSCH SPS40E08EU użytkownik załaduje 9 kompletów naczyń, które można swobodnie rozmieścić w 2 koszach. Górny kosz posiada 2 półki na filiżanki natomiast w dolnym koszy znajduje się kosz Vario, w którym można umieścić sztućce. Nad efektywnością zmywania czuwa sensor załadunku. Jest to czujnik badający ilość naczyń załadowanych do zmywarki. Wpływa na znaczną oszczędność wody, ponieważ urządzenie dostosowuje jej ilość do załadunku. Dzięki niemu urządzenie nie zużyje więcej wody niż jest to konieczne. Pożądany efekt zmywania użytkownik uzyska także dzięki technice naprzemiennego mycia oraz falistemu kształtowi ramion spryskiwacza- DuoPower. Strumień wody spryskuje naczynia na przemian w górnym i dolnym koszu. Proceder ten oszczędza do 20% wodę i wydłuża działanie środka myjącego. W procesie suszenia ważną rolę odgrywa wymiennik ciepła, który posiada zmywarka BOSCH SPS40E08EU. Ma wiele funkcji m.in. gwarantuje higieniczne suszenie, ponieważ naczynia suszone są bez dostępu powietrza z zewnątrz. Wyboru programów i opcji dokonuje się za pomocą wygodnego pokrętła, które jest zintegrowane z przyciskiem start. Zmywarka posiada bardzo wygodny zamek w drzwiach pod nazwą EasyLock, który zapewnia wygodne zamykanie i otwieranie drzwi zmywarki bez konieczności używania siły.

Zmywarkę BOSCH SPS40E08EU wyposażono w następujące programy zmywania:

Intensywnie 70°C- program służący do zmywania bardzo zabrudzonych garnków, patelni, sztućców oraz niewrażliwych naczyń. Podczas zmywania w tym programie usuwane są zaschnięte, przypalone lub przyklejone resztki jedzenia zawierające skrobię lub białko.

Eco 50°C- w tym programie można uzyskać największą efektywność zużycia wody i energii elektrycznej podczas zmywania średnio zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców.

Auto 45-65°C – zmywa dowolnie zabrudzone naczynia, sztućce, garnki i patelnie w temperaturze od 45ºC do 65ºC. Zmywarka rozpoznaje stopień zabrudzenia oraz ilość naczyń znajdujących się w koszach. Automatycznie reguluje temperaturę i ilość wody, a także zużycie energii oraz czas trwania programu.

Skrócony 45°C- krótki program służący do zmywania lekko zabrudzonych naczyń sztućców z nieprzyschniętymi resztkami jedzenia. Program jest wyposażony w dodatkowe suszenie. Idealnie nadaje się do zmywania naczyń podczas wydawania przyjęcia.

Urządzenie BOSCH SPS40E08EU konstruktorzy wyposażyli w Asystenta Dozowania. Jest to pomocny system dozowania tabletek do zmywania, optymalizujący ich działanie i zapobiegający niekompletnemu rozpuszczeniu detergentu. W trosce przed zalaniem mieszkania producent zdefiniował opcję AquaStop. Jest to elektroniczny system bezpieczeństwa gwarantujący całkowitą ochronę przed zalaniem mieszkania przez cały cykl życia produktu. Nie pozwala na wyciek wody zarówno z wnętrza urządzenia, jak i z węża doprowadzającego wodę. Urządzenia z tym systemem objęte są „Gwarancją AquaStop”, na mocy której zapewniamy rekompensatę szkód w przypadku ewentualnego zalania.

Parametry techniczne zmywarki BOSCH SPS40E08EU

Zużycie energii w cyklu (kW)0,88
Zużycie wody w cyklu (l)13
Wysokość (mm)845
Szerokość (mm)450
Głębokość (mm)600
Pojemność (wsad) - liczba kompletów9
Klasa zmywaniab.d.
Klasa suszeniaA
Poziom hałasu (db)52

Wyposażenie zmywarki BOSCH SPS40E08EU

Możliwość skrócenia czasu programuNie
Opóźnienie startuNie
Oświetlenie wnętrzaNie
Sygnał dzwiękowy po zakończeniu programuNie
Interesuje Cię zakup zmywarki
Bosch Sps40e08eu?

Bosch – nie tylko producent AGD

Bosch to globalny gigant zatrudniający kilkaset tysięcy osób, posiadający ponad 300 różnych spółek i kilkanaście tysięcy zakładów serwisowych na całym świecie. Aktualnie Bosch jest producentem części i komponentów motoryzacyjnych, produktów gospodarstwa domowego, elementów wyposażenia budynków i automatyki przemysłowej. Produkty Bosch od zawsze kojarzą nam się z bardzo wysoką jakością.

czytaj więcej

Zmywarki podobne do BOSCH SPS40E08EU

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o zmywarce BOSCH SPS40E08EU

Dodaj swoją opinię o zmywarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)