Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Zmywarka BOSCH SKS51E12EU

Zmywarka BOSCH SKS51E12EU

Kompaktowa zmywarka BOSCH SKS51E12EU; o szerokości 55 cm; klasa energetyczna A+; 5 zakresów temperatury; 5 programów zmywania: Garnki 70 °C, Normalny 65 °C, Eco 50 °C, Delikatny 40 °C, Skrócony 45 °C; Sensor Załadunku; EcoSilentDrive; Przepływowy Ogrzewacz Wody; AquaStop; Extra Suszenie.
Interesuje Cię zakup zmywarki
Bosch Sks51e12eu?
Zdjęcie producenta

Opis zmywarki Bosch Sks51e12eu

Zmywarka BOSCH SKS51E12EU to bardzo łatwe w obsłudze urządzenie a jednocześnie zaawansowane technologicznie. Tak krótki opis najtrafniej określa jej kluczowe walory. Tylko 5 różnorodnych programów zmywania pozwala dobrać odpowiednią opcję, żeby zmywanie było nie tylko efektywne, ale trwało dokładnie tyle ile wymaga stopień zabrudzenia naczyń. Przy zastosowaniu takich rozwiązań technologicznych, samoistnie nasuwa się, że oszczędność energetyczna jest po prostu niekwestionowana. Dowodem na to jest klasa efektywności energetycznej zmywarki A+.

Dzięki niewielkim wymiarom produkt BOSCH SKS51E12EU, może zmywać codzienne naczynia i garnki mimo tego, że mieści się tylko na blacie. Niewielkie rozmiary urządzenia nie przeszkadzają jej w starannym wykonaniu swojej pracy. Zmywarkę BOSCH SKS51E12EU możemy umieścić w każdej nowoczesnej kuchni, obudowę zmywarki zarówno front jak i panel wykonano w kolorze białym, pasować więc będzie bezproblemowo do każdej kuchni. Wnętrze tego modelu pomieści 6 kompletów naczyń, które można rozmieścić wygodnie w jednym koszu, który posiada półeczkę na filiżanki lub akcesoria oraz koszyk na sztućce. Model BOSCH SKS51E12EU posiada wbudowany w ścianę przepływowy ogrzewacz wody, dzięki któremu eliminacja tradycyjnej grzałki oznacza więcej miejsca na naczynia oraz także ma wpływ na znaczną oszczędność energii. Silnik inwerterowy, który posiada model BOSCH SKS51E12EU jest bardzo cichy w użyciu ponieważ pozbawiono go tradycyjnych szczotek. Silnik EcoSilenceDrive podczas swojej pracy wytwarza tylko 48 decybelowy hałas. Urządzenie BOSCH SKS51E12EU posiada funkcje Suszenie Extra polegające na podwyższeniu temperatury podczas płukania z nabłyszczaczem oraz przedłużeniu fazy suszenia. Zużycie energii w tym procesie ulega niewielkiemu zwiększeniu. Wyboru programów i opcji dokonuje się za pomocą wygodnego pokrętła, które jest zintegrowane z przyciskiem start. Zmywarka posiada bardzo wygodny zamek w drzwiach pod nazwą EasyLock, który zapewnia wygodne zamykanie i otwieranie drzwi zmywarki bez konieczności używania siły.

Produkt BOSCH SKS51E12EU wyposażono w następujące programy zmywania:

Garnki 70°C- program służący do zmywania bardzo zabrudzonych garnków, patelni, sztućców oraz niewrażliwych naczyń. Podczas zmywania w tym programie usuwane są zaschnięte, przypalone lub przyklejone resztki jedzenia zawierające skrobię lub białko.

Eco 50°C- w tym programie można uzyskać największą efektywność zużycia wody i energii elektrycznej podczas zmywania średnio zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców.

Normalny 65°C – zmywa dowolnie zabrudzone naczynia, sztućce, garnki i patelnie w temperaturze 65ºC. Zmywarka rozpoznaje stopień zabrudzenia oraz ilość naczyń znajdujących się w koszach.

Delikatny 40°C- program służący do zmywania delikatnych naczyń i sztućców, szkła oraz naczyń z tworzywa sztucznego nieodpornego na oddziaływanie termiczne. Naczynia mogą posiadać lekko przyklejone, świeże resztki potraw.

Skrócony 45°C- krótki program służący do zmywania lekko zabrudzonych naczyń sztućców z nieprzyschniętymi resztkami jedzenia. Program jest wyposażony w dodatkowe suszenie. Idealnie nadaje się do zmywania podczas wydawania przyjęcia.

Parametry techniczne zmywarki BOSCH SKS51E12EU

Zużycie energii w cyklu (kW)0,62
Zużycie wody w cyklu (l)7,5
Wysokość (mm)450
Szerokość (mm)551
Głębokość (mm)500
Pojemność (wsad) - liczba kompletów6
Klasa zmywaniaA
Klasa suszeniaA
Poziom hałasu (db)48

Wyposażenie zmywarki BOSCH SKS51E12EU

Możliwość skrócenia czasu programuNie
Opóźnienie startuNie
Oświetlenie wnętrzaNie
Sygnał dzwiękowy po zakończeniu programuNie
Interesuje Cię zakup zmywarki
Bosch Sks51e12eu?

Bosch – nie tylko producent AGD

Bosch to globalny gigant zatrudniający kilkaset tysięcy osób, posiadający ponad 300 różnych spółek i kilkanaście tysięcy zakładów serwisowych na całym świecie. Aktualnie Bosch jest producentem części i komponentów motoryzacyjnych, produktów gospodarstwa domowego, elementów wyposażenia budynków i automatyki przemysłowej. Produkty Bosch od zawsze kojarzą nam się z bardzo wysoką jakością.

czytaj więcej

Zmywarki podobne do BOSCH SKS51E12EU

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o zmywarce BOSCH SKS51E12EU

Dodaj swoją opinię o zmywarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)