Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Zmywarka Amica ZZM 647 E

Zmywarka Amica ZZM 647 E

Zmywarka do zabudowy Amica ZZM 647 E; klasa efektywności energetycznej A++; o szerokości 60 cm; 5 zakresów temperatury; 7 programów zmywania: Eco 50ºC, Auto 45ºC-55ºC, Krótki 40ºC, Express 60ºC, Delikatny 40ºC; Intensywny 65ºC, Normalny 55 ºC; Aqua Stop; Hot Air Drying; Oświetlenie wnętrza LED; System koszy Up&down ; Maxi Space3; Child Lock; 3w1; Opóźnienie startu; Zmywanie strefowe.
Interesuje Cię zakup zmywarki
Amica Zzm 647 e?
Zdjęcie producenta

Opis zmywarki Amica Zzm 647 e

Amica ZZM 647 E jest tak samo prosta w obsłudze jak i nowoczesna. Zaawansowana technologia zmywarki może zadziwić dużą liczbą funkcjonalnych rozwiązań. Kilka programów zmywania i temperatury oraz dostępne opcje pozwalają na jednoczesne zmywanie  naczyń o różnym stopniu zabrudzenia jaki i rodzaju materiału, z którego zostały wykonane. Gama możliwości doboru odpowiedniej opcji jest duża więc ma się pewność, że każde nawet najbrudniejsze naczynia zostaną starannie umyte. Dodatkowym walorem produktu Amica ZZM 647 E jest cicha praca, tylko 45 dB oraz wysoka klasa energetyczna urządzenia A++.

Zmywarka Amica ZZM 647 E jest wyposażona dwa kosze na naczynia i garnki. Górny kosz posiada niezwykle pomocny system Up&Down. Z jego pomocą, jednym prostym ruchem zwiększamy powierzchnię kosza unosząc go. W ten sposób możemy myć rzeczy o większych gabarytach. Gdy nie ma takiej potrzeby kosz może pozostać w podstawowej pozycji. Maksymalna wielkość wsadu do zmywarki to aż 14 kompletów naczyń. Urządzenie Amica ZZM 647 E pozbawiono tradycyjnego koszyka na sztućce, zastępując go szufladą na samej górze komory. Dzięki temu zabiegowi właściciel zmywarki zyskuje więcej miejsca dolnym koszu. Produkt Amica ZZM 647 E ma wbudowany w swoja komorę zmywania  system suszenia o nazwie Hit Air Drying. Jego zadaniem jest pozbycie się pary wodnej z wnętrza zmywarki, dzięki temu zabiegowi naczynia pozostają suche, bez plam i zacieków. Zmywarka posiada widoczny panel sterujący z wyświetlaczem, który precyzyjnie wyświetla komunikaty lub symbole. Poprzez lekkie naciśnięcie przycisku wybiera się pożądany program, który jest pokazany na wyświetlaczu. Bardzo ładne i efektowne jest oświetlenie LED wnętrza zmywarki. Gdy otwiera się drzwi urządzenia, we wnętrzu automatycznie zapala się światło. Dzięki temu wnętrze  jest doskonale widoczne. Dodatkowo zmywarka Amica ZZM 647 E ma wbudowane zabezpieczenie przed zmianami na panelu pod nazwą Child Lock. Użytkownik ma gwarancje, że po włączeniu blokady żadne ustawienia urządzenia nie zostaną zmienione.

 

Model Amica ZZM 647 E posiada następujące programy zmywania:

Eco 50ºC- ekonomiczny program do zmywania codziennej porcji naczyń. Ten program zadba o wydatki na energię elektryczną oraz wodę. Obniża temperaturę wody do 50ºC, ale jednocześnie wydłuża czas zmywania bez zmniejszania efektywności pracy urządzenia. Zużywając mniej wody i prądu pozwala na większe oszczędności w budżecie domowym.

Auto 45-55ºC- program Auto automatycznie dostosuje ilość wody i temperaturę do stanu zmywanych naczyń. Po pierwszym płukaniu elektroniczny sensor oceni stopień zabrudzenia wody, a następnie dobierze optymalną temperaturę w zakresie od 50 do 60°C. Nie trzeba zastanawiać się nad wyborem odpowiedniego programu, aby zmywanie było skuteczne i oszczędne.

Krótki 40ºC-   pół godzinny program służący do mycia lekko zabrudzonych naczyń, który oszczędza czas, energię i wodę. Bardzo pomocny kiedy użytkownik potrzebuje w szybkim czasie czyste szklanki lub kieliszki, np. w czasie przyjęcia. Program obejmuje zmywanie zasadnicze  w temperaturze 35ºC, płukanie zimne i ciepłe oraz suszenie.

Express 60ºC- 60 minutowy program do szybkiego zmywania średnio zabrudzonych naczyń i garnków. Zmywanie odbywa się w gwarantującej higienę temperaturze 60˚C, a cały proces trwa tylko 60 min., zużywając  tylko 11 l wody w całym cyklu.

Delikatny 40ºC-  w tym programie zmywa się cenne i delikatne szkło, porcelanę lub kryształy. Program obejmuje zmywanie wstępne, zmywanie w temperaturze 45 ºC, płukanie, płukanie w temperaturze 40 ºC a także suszenie.

Intensywny 65ºC- służy do zmywania bardzo mocno zabrudzonych garnków. W tym programie przed zmywaniem zasadniczym odbywa się zmywanie wstępne. Natomiast płukanie następuje dwukrotnie, raz w zimnej a raz w gorącej wodzie. Program wykorzystując maksymalną temperaturę zmywania oraz zwiększoną dawkę detergentów i sprawia, że nawet przypalony tłuszcz znika bez śladu.

Normalny 55ºC – służy do zmywania naczyń z jeszcze nie zaschniętymi resztkami jedzenia. Program obejmuje zmywanie wstępne w temperaturze 45 ºC, zmywanie w temperaturze 55ºC, płukanie, płukanie w temperaturze 60ºC a także suszenie.

Model zmywarki Amica ZZM 647 E posiada funkcję zmywania strefowego, polegającą na zmywaniu naczyń kiedy tylko użytkownik ma zapełniony jeden kosz. Dzięki tej funkcji ma się świadomość, że oszczędza się czas oraz pieniądze. Ponad to produkt Amica ZZM 647 E wyposażono w opcję 3w1. Tej funkcji zawdzięcza się spektakularne efekty zmywania w każdym programie, jeśli użyje się tabletki wieloskładnikowe. Zmywarka Amica ZZM 647 E  ma wbudowaną opcję opóźnionego startu do 24 godzin co 30 minut. Jest to istotne dla osób które korzystają z II taryfy energii elektrycznej, która jest po prostu tańsza w użyciu. Można też dostosować czas na zmywanie do rytmu dnia i programować włączenie urządzenia kiedy tylko podoba się posiadaczowi zmywarki. Inżynierowie z Amica w trosce o bezpieczeństwo użytkownika zmywarki, wyposażyli ją w opcję Aqua Stop. Jest to automatyczne zabezpieczenie odcinające dopływ wody bezpośrednio przy kranie. Chroni przed wydostaniem się wody na zewnątrz urządzenia, w przypadku wewnętrznej awarii układu wodnego oraz przed jej wyciekiem z przyłącza.

Parametry techniczne zmywarki Amica ZZM 647 E

Zużycie energii w cyklu (kW)0,93
Zużycie wody w cyklu (l)10,0
Wysokość (mm)815
Szerokość (mm)598
Głębokość (mm)570
Pojemność (wsad) - liczba kompletów14
Klasa zmywania-
Klasa suszenia-
Poziom hałasu (db)45

Wyposażenie zmywarki Amica ZZM 647 E

Możliwość skrócenia czasu programuNie
Opóźnienie startuTak
Oświetlenie wnętrzaTak
Sygnał dzwiękowy po zakończeniu programuTak
Interesuje Cię zakup zmywarki
Amica Zzm 647 e?

Amica – polskie AGD na światowym poziomie

Amica to największy polski producent AGD i jedna z największych polskich firm. Jej pełna nazwa to Amica Wronki SA. Od 1997 roku notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Przedsiębiorstwo powstało tuż po wojnie i było jednym z kluczowych w kraju producentów urządzeń grzejnych i kuchni. Największy rozwój firmy rozpoczął się po jej prywatyzacji w 1994 roku. Aktualnie jest producentem pralek, lodówek, kuchenek, płyt grzewczych, piekarników, mikrofalówek, zmywarek, okapów oraz drobnego sprzętu gospodarstwa domowego jak czajników, ekspresów do kawy, tosterów, blenderów, odkurzaczy i żelazek.

czytaj więcej

Zmywarki podobne do Amica ZZM 647 E

Zmywarka Amica ZIM 628 E

Zmywarka Amica ZIM 628 E

Zmywarki do zabudowy, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki duże (powyżej 12 kompletów), Klasa energetyczna A++, , Amica

Nowoczesna zmywarka do zabudowy Amica ZIM 628 E ; klasa efektywności energetycznej A++; o szerokości 60 cm; 5 zakresów temperatury; 8 programów zmywania: Eco 50ºC, Express 65ºC, Delikatny 40ºC, Intensywny 65ºC, Szybki 40 ºC, Auto 45ºC-55 ºC; Namaczanie; Normalny 55 ºC; Aqua Spray; Aqua Stop; Hot Air Drying; Oświetlenie wewnętrzne LED; Maxi Space 3; Regulacja kosza Up&down ;3w1; Opóźnienie startu; Zmywanie strefowe.

czytaj więcej

Opinie o zmywarce Amica ZZM 647 E

Dodaj swoją opinię o zmywarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)