Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Zmywarka Amica ZWV 624 I

Zmywarka Amica ZWV 624 I

Zmywarka wolnostojąca z opcją do zabudowy Amica ZWV 624 I, szerokość 60 cm; klasa energetyczna A+; 4 zakresy temperatury; 4 programy zmywania: Eco 50°C, Codzienny 65°C, Intensywny 65°C, Szybki 40°C; Hot Air Drying; Up&Down; ½ załadunku; Aqua Stop; Uchwyty do mycia butelek; Opóźnienie startu.
Interesuje Cię zakup zmywarki
Amica Zwv 624 i?
Zdjęcie producenta

Opis zmywarki Amica Zwv 624 i

Wolnostojąca zmywarka Amica ZWV 624 I jest jedną z najprostszych i najłatwiejszych w obsłudze zmywarek na rynku. Prosty i elegancki design urządzenia w uniwersalnym kolorze będzie pasował do każdego wnętrza. Klasa energetyczna A+ powoduje, że zmywarka jest urządzeniem bardzo wydajnym a także oszczędnym. Zastosowanie różnych programów oraz dodatkowych opcji pozwala na zmywanie naczyń o różnym stopniu zabrudzenia w dostosowanym odpowiednio czasie z bardzo dobrym efektem końcowym.

Produkt Amica ZWV 624 I posiada dużą komorę umożliwiającą załadunek 12 kompletów naczyń. Dzięki elastyczności koszy w tym modelu zmywarki istnieje możliwość pomieszczenia dużych, o nietypowych w kształtach naczyń. Ponad to górny kosz posiada system Up&Down, dzięki któremu podnosi się kosz zwiększając tym samym powierzchnię służącą do załadunku garnków czy patelni. Koszyk na sztućce, który posiada zmywarka składa się z 3 części, które można dowolnie rozdzielać w zależności od potrzeb. Inżynierowie z Amica wyposażyli model Amica ZWV 624 I w specjalne uchwyty do mycia butelek lub wazonów. Umieszczone są w dolnym koszu i pozwalają zadbać o delikatne, wysokie przedmioty ze szkła. Dodatkowo w dolnym koszu, użytkownik ma możliwość złożenia drabinek na talerze w celu powiększenia powierzchni na brudne naczynia. W zmywarce Amica ZWV 624 I zainstalowano nowoczesny system suszenia o nazwie Hot Air Drying, który pozbywa się pary wodnej z komory urządzenia. Dzięki temu zabiegowi naczynia są lśniące i bez zacieków. Obudowę zmywarki wykonano w kolorze inox, stanowić więc będzie elegancki dodatek wystroju kuchni. Wyboru programów i opcji dokonuje się za pomocą elektronicznych przycisków, a przebieg pracy zmywarki Amica ZWV 624 I można obserwować na wyświetlaczu urządzenia.

Zmywarka Amica ZWV 624 I jest bardzo prosta w obsłudze i posiada bardzo ekonomiczne programy zmywania. Użytkownik może więc być pewny, że nawet najbrudniejsze naczynia lub garnki zostaną umyte z należytą starannością.

Model Amica ZWV 624 I wyposażono w następujące programy zmywania.

Eco 50ºC- ekonomiczny program do zmywania codziennej porcji naczyń. Ten program zadba o wydatki na energię elektryczną oraz wodę. Obniża temperaturę wody do 50ºC, ale jednocześnie wydłuża czas zmywania bez zmniejszania efektywności pracy urządzenia. Zużywając mniej wody i prądu pozwala na większe oszczędności w budżecie domowym.

Codzienny 65ºC – służy do zmywania naczyń z jeszcze nie zaschniętymi resztkami jedzenia. Program obejmuje, zmywanie w temperaturze 65ºC, płukanie, płukanie w gorącej wodzie a także suszenie.

Intensywny 65ºC- służy do zmywania bardzo mocno zabrudzonych garnków. W tym programie przed zmywaniem zasadniczym odbywa się zmywanie wstępne. Natomiast płukanie następuje dwukrotnie, raz w zimnej a raz w gorącej wodzie. Program wykorzystując maksymalną temperaturę zmywania oraz zwiększoną dawkę detergentów i sprawia, że nawet przypalony tłuszcz znika bez śladu.

Szybki 40ºC- to krótki program, tylko 30 minutowy, służący do odświeżenia naczyń. Program obejmuje mycie w temperaturze 40ºC, płukanie oraz płukanie w temperaturze 70ºC.

W zmywarce Amica ZWV 624 I można rozpocząć już zmywanie, mając tylko zapełniony jeden kosz lub dwa niepełne. Zawdzięcza się to opcji ½ załadunku, dzięki temu pracować będą naprzemiennie wszystkie ramiona natryskowe (w systemie sekwencyjnym). Opcja opóźnionego startu pozwala zaprogramować włączenie urządzenia w dogodnym dla właściciela czasie. Z tą opcją można ułożyć plan dnia, a także skorzystać z tańszej dostawy energii jeśli skorzysta się z II taryfy, bowiem opóźnienie startu można przesunąć nawet o 24 godziny. Program ten gwarantuje dużą oszczędność czasu i pieniędzy. Model Amica ZWV 624 I w trosce o bezpieczeństwo został wyposażony w funkcję Aqua Stop. Jest to automatyczne zabezpieczenie odcinające dopływ wody bezpośrednio przy kranie. Chroni przed wydostaniem się wody na zewnątrz urządzenia, w przypadku wewnętrznej awarii układu wodnego oraz przed jej wyciekiem z przyłącza.

Parametry techniczne zmywarki Amica ZWV 624 I

Zużycie energii w cyklu (kW)0,95
Zużycie wody w cyklu (l)12
Wysokość (mm)845
Szerokość (mm)598
Głębokość (mm)598
Pojemność (wsad) - liczba kompletów12
Klasa zmywaniabd
Klasa suszeniaA
Poziom hałasu (db)49

Wyposażenie zmywarki Amica ZWV 624 I

Możliwość skrócenia czasu programuNie
Opóźnienie startuTak
Oświetlenie wnętrzaNie
Sygnał dzwiękowy po zakończeniu programuNie
Interesuje Cię zakup zmywarki
Amica Zwv 624 i?

Amica – polskie AGD na światowym poziomie

Amica to największy polski producent AGD i jedna z największych polskich firm. Jej pełna nazwa to Amica Wronki SA. Od 1997 roku notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Przedsiębiorstwo powstało tuż po wojnie i było jednym z kluczowych w kraju producentów urządzeń grzejnych i kuchni. Największy rozwój firmy rozpoczął się po jej prywatyzacji w 1994 roku. Aktualnie jest producentem pralek, lodówek, kuchenek, płyt grzewczych, piekarników, mikrofalówek, zmywarek, okapów oraz drobnego sprzętu gospodarstwa domowego jak czajników, ekspresów do kawy, tosterów, blenderów, odkurzaczy i żelazek.

czytaj więcej

Zmywarki podobne do Amica ZWV 624 I

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o zmywarce Amica ZWV 624 I

Dodaj swoją opinię o zmywarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)