Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Zmywarka Whirlpool ADP 974 A+ WH

Zmywarka Whirlpool ADP 974 A+ WH

Zmywarka wolnostojąca z panelem zintegrowanym Whirlpool ADP 974 A+ WH; o szerokości 45 cm; klasa energetyczna A+; 6 zakresów temperatury; 7 programów zmywania: Mycie Wstępne, Delikatny, Szybki, Eco 50°C, Codzienny, Intensywny 65°C; Auto; Tabletki „3w1”; Opóźnienie Startu; Auto Clean; Zabezpieczenie przed zalaniem Aqua Control.
Interesuje Cię zakup zmywarki
Whirlpool Adp 974 a+ wh?
Zdjęcie producenta

Opis zmywarki Whirlpool Adp 974 a+ wh

Zmywarka Whirlpool ADP 974 A+ WH jest modelem oszczędnym i funkcjonalnym, który zagwarantuje idealne wyniki zmywania. Wprowadzenie wielu energooszczędnych opcji w parze z wydajnością sprawia, że urządzenie Whirlpool ADP 974 A+ WH zapewnia znakomite wyniki zmywania przy optymalnym zużyciu energii. Model Whirlpool ADP 974 A+ WH otrzymał rekomendację klasy energetycznej A+.

Projektanci wyposażyli zmywarkę Whirlpool  ADP 974 A+ WH w komorę, która jest w stanie pomieścić 9 kompletów naczyń, które wygodnie użytkownik może rozmieścić w dwóch koszach. Górnych kosz posiada składane półki na filiżanki lub przybory kuchenne. Dzięki temu zabiegowi można zwiększyć powierzchnię kosza i załadować większe naczynia. Dodatkowo górny kosz można obniżyć lub podnieść w zależności od potrzeby. Wystarczy tylko równomiernie nacisnąć boczne uchwyty. W przypadku kiedy posiadacz zmywarki ma do umycia garnki o dużych gabarytach, może wysunąć całkowicie górny kosz a naczynia poukładać w dolnym koszu. Dolny kosz natomiast posiada składane wsporniki na talerze oraz koszyk na sztućce, który można jednym prostym ruchem rozłożyć na dwie części. Model Whirlpool ADP 974 A+ WH posiada filtr samoczyszczący Auto Clean. Jest to bardzo nowoczesny filtr, który się czyści automatycznie co 10 sekund usuwając resztki jedzenia oraz odświeżając wodę. Dzięki temu wstępne płukanie filtra nie jest konieczne, a jego czyszczenie wymagane jest tylko dwa razy w roku. Wyboru programów użytkownik dokonuje panelu sterującym, za pomocą przycisków. Przyciski i wyświetlacz LCD, w który wyposażono urządzenie Whirlpool ADP 974 A+ WH są łatwe i przyjemne w obsłudze. Obudowa zmywarki jest w kolorze białym i idealnie współgra z panelem sterującym. Mając na uwadze organizację czasu i oszczędność inżynierowie z Whirlpool zdefiniowali opcję Opóźnienie Startu. Użytkownik ma możliwość ustawić start zmywarki z opóźnieniem do 24 godzin. Tabletki „3w1” jest to opcja, która służy do wykorzystania tabletek wielofunkcyjnych z detergentem. Stosuje się ją wraz z programami -Intensywny, Eco i Codzienny, z innymi programami efekt może nie być zadawalający.  Z tym programem nie należy używać soli i nabłyszczacza. Każda ze zmywarek firmy Whirlpool została wyposażona w system zabezpieczeń pod nazwą Aqua Control. Kiedy pojawi się niebezpieczeństwo przecieku, system zatrzymuje natychmiast cykl zmywania, automatycznie odcina wodę a następnie ją wypompowuje.

Urządzenie Whirlpool ADP 974 A+ WH wyposażono w następujące programy zmywania:

Mycie Wstępne- program przeznaczony do płukania naczyń zimną wodą. Można go stosować przed zmywaniem zasadniczym mocno zabrudzonych naczyń z zaschniętymi resztkami jedzenia. Dzięki płukaniu zostaną one oczyszczone z resztek pokarmu. Wykorzystuje się go także, gdy naczynia będą zmywane za kilka dni, aby zapobiec zasychaniu zanieczyszczeń i powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Trwa krótko, około 10 minut.

Szybki- krótki program służący  do zmywania lekko zabrudzonych naczyń i sztućców z nieprzyschniętymi resztkami jedzenia. Naczynia i garnki są zmywane w temperaturze 40°C. Idealnie nadaje się do zmywania podczas wydawania przyjęcia.

Eco 50°C – w tym programie można uzyskać największą efektywność zużycia wody i energii elektrycznej podczas zmywania średnio zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców.

Intensywny 70°C- program służący do zmywania bardzo zabrudzonych garnków, patelni, sztućców oraz niewrażliwych naczyń. Podczas zmywania w tym programie usuwane są zaschnięte,  przypalone lub przyklejone resztki jedzenia zawierające skrobię lub białko.

Delikatny- program służący do zmywania lekko zabrudzonego szkła, kryształów i porcelany.

Codzienny- program do normalnie zabrudzonych naczyń, np. garnków, talerzy, szklanek i lekko zabrudzonych patelni. Standardowy cykl codzienny. Zapewnia maksymalną efektywność zmywania przy optymalnym zużyciu prądu, wody i czasu. Program składa się z mycia wstępnego, płukania i suszenia.

Auto- program określa automatycznie stopień zabrudzenia naczyń i ustawia odpowiednią ilość wody, temperaturę i czas zmywania naczyń, dzięki czemu zużywa mniej wody i energii potrzebnej do jej podgrzania. Program dedykowany jest do wszystkich typów naczyń.

Parametry techniczne zmywarki Whirlpool ADP 974 A+ WH

Zużycie energii w cyklu (kW)0,77 kW
Zużycie wody w cyklu (l)10,5 l
Wysokość (mm)820 mm
Szerokość (mm)450 mm
Głębokość (mm)580 mm
Pojemność (wsad) - liczba kompletów9
Klasa zmywaniaA
Klasa suszeniaA
Poziom hałasu (db)49 db

Wyposażenie zmywarki Whirlpool ADP 974 A+ WH

Możliwość skrócenia czasu programuNie
Opóźnienie startuTak
Oświetlenie wnętrzaNie
Sygnał dzwiękowy po zakończeniu programuNie
Interesuje Cię zakup zmywarki
Whirlpool Adp 974 a+ wh?
Nie znaleziono informacji o producencie

Zmywarki podobne do Whirlpool ADP 974 A+ WH

Zmywarka Whirlpool ADP 1073 WH

Zmywarka Whirlpool ADP 1073 WH

Zmywarki wolnostojące, Zmywarki wąskie (45cm), Zmywarki małe (poniżej 12 kompletów), Klasa energetyczna A+, Zmywarki w kolorze białym, Whirlpool

Wolnostojąca zmywarka Whirlpool ADP 1073 WH; o szerokości 45 cm; klasa energetyczna A+; 7 programów zmywania: Mycie Wstępne, Codzienny Szybki, Eco 50°C, Delikatny, Intensywny; Auto; Tabletki „3w1”; Opóźnienie Startu; Auto Clean; Zabezpieczenie przed zalaniem Aqua Control.

czytaj więcej
Zmywarka Whirlpool ADP 750 WH

Zmywarka Whirlpool ADP 750 WH

Zmywarki wolnostojące, Zmywarki wąskie (45cm), Zmywarki małe (poniżej 12 kompletów), Klasa energetyczna A+, Zmywarki w kolorze białym, Whirlpool

Wolnostojąca zmywarka Whirlpool ADP 750 WH; o szerokości 45 cm; klasa energetyczna A+; 7 programów zmywania: Intensywny, Normalny, Płukanie, Eco, Szybki, Szkło, Namaczanie; Auto Clean; Opcja 3w1; Ochrona przed zalaniem; Opóźnienie startu.

czytaj więcej

Opinie o zmywarce Whirlpool ADP 974 A+ WH

Dodaj swoją opinię o zmywarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)