Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Zmywarka Whirlpool ADG 4820 FD A+

Zmywarka Whirlpool ADG 4820 FD A+

Zmywarka do zabudowy Whirlpool ADG 4820 FD A+ ze zintegrowanym panelem sterującym; o szerokości 60 cm; klasa energetyczna A+; 5 zakresów temperatury; 5 programów zmywania: Antybakteria, Mycie Wstępne, Szybki, Eco 50°C, Intensywny 65°C; Auto Clean; Waterstop; Opóźnienie Startu; Opcja Tabletki.
Interesuje Cię zakup zmywarki
Whirlpool Adg 4820 fd a+?
Zdjęcie producenta

Opis zmywarki Whirlpool Adg 4820 fd a+

Zastosowana w zmywarce Whirlpool ADG 4820 FD A+ szeroka gama programów oraz duży wybór dodatkowych opcji zmywania sprawia, że zmywarka  jest modelem nowoczesnym, energooszczędnym oraz inteligentnym.  Dowodem na to jest klasa energetyczna zmywarki  A+, która plasuje urządzenie w czołówce zmywarek dostępnych w sprzedaży pod względem wydajności a zwłaszcza energooszczędności. To, że zmywarka Whirlpool ADG 4820 FD A+ jest naszpikowana nowoczesną technologią wcale nie oznacza , że jest ona skomplikowana w obsłudze. Wręcz przeciwnie, jest  zaprojektowana  intuicyjnie i cechuje się dużą prostotą w obsłudze.

Projektanci wyposażyli zmywarkę Whirlpool ADG 4820 FD A+  w komorę, która jest w stanie pomieścić 12 kompletów naczyń, które wygodnie użytkownik może rozmieścić w dwóch koszach. Górnych kosz posiada składane półki na filiżanki lub przybory kuchenne. Dzięki temu zabiegowi można zwiększyć powierzchnię kosza i załadować większe naczynia. Dodatkowo górny kosz można obniżyć lub podnieść w zależności od potrzeby. Wystarczy tylko równomiernie nacisnąć boczne uchwyty. W przypadku kiedy posiadacz zmywarki ma do umycia garnki o dużych gabarytach, może wysunąć całkowicie górny kosz a naczynia poukładać w dolnym koszu. Dolny kosz natomiast posiada składane wsporniki na talerze oraz koszyk na sztućce, który można jednym prostym ruchem rozłożyć na dwie części. Model Whirlpool ADG 4820 FD A+  posiada filtr samoczyszczący Auto Clean. Jest to bardzo nowoczesny filtr, który się czyści automatycznie usuwając resztki jedzenia oraz odświeżając wodę. Dzięki temu wstępne płukanie filtra nie jest konieczne, a jego czyszczenie wymagane jest tylko dwa razy w roku. Wyboru programów użytkownik dokonuje na zintegrowanym panelu, za pomocą przycisków. Panel jest dyskretnie umieszczony w górnej krawędzi drzwi, a po ich zamknięciu stanowi idealną zabudowę wraz z sąsiadującymi meblami. Każda ze zmywarek firmy Whirlpool została wyposażona w system zabezpieczeń pod nazwą Waterstop. Kiedy pojawi się niebezpieczeństwo przecieku, system zatrzymuje natychmiast cykl zmywania. Automatycznie odcina wodę a następnie ją wypompowuje.

Urządzenie Whirlpool ADG 4820 FD A+ posiada następujące programy zmywania:

Antybakteria- program eliminuje nawet do 99,99% bakterii, zapewniając higieniczne zmywanie bez konieczności stosowania środków dezynfekujących lub bakteriobójczych. Jest szczególnie przydatna przy zmywaniu naczyń pozostawionych w  zmywarce przez dłuższy czas oraz wtedy, gdy chce się zdezynfekować komorę zmywarki. Program zmywa średnio i bardzo zabrudzone naczynia i garnki.

Mycie Wstępne- program przeznaczony do płukania naczyń zimną wodą. Można go stosować przed zmywaniem zasadniczym mocno zabrudzonych naczyń z zaschniętymi resztkami jedzenia. Dzięki płukaniu zostaną one oczyszczone z resztek pokarmu. Wykorzystuje się go także, gdy naczynia będą zmywane za kilka dni, aby zapobiec zasychaniu zanieczyszczeń i powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Trwa krótko, około 10 minut.

Szybki- krótki program służący  do zmywania lekko zabrudzonych naczyń sztućców z nieprzyschniętymi resztkami jedzenia. Naczynia i garnki są zmywane w temperaturze 40°C. Idealnie nadaje się do zmywania podczas wydawania przyjęcia.

Eco 50°C – w tym programie można uzyskać największą efektywność zużycia wody i energii elektrycznej podczas zmywania średnio zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców.

Intensywny 65°C- program służący do zmywania bardzo zabrudzonych garnków, patelni, sztućców oraz niewrażliwych naczyń. Podczas zmywania w tym programie usuwane są zaschnięte,  przypalone lub przyklejone resztki jedzenia zawierające skrobię lub białko.

W modelu Whirlpool ADG 4820 FD A+ posiadacz zmywarki ma możliwość ustawienia opóźnienia startu co 2, 4 lub 8 godzin. Jest to ważna funkcja dla tych posiadaczy, którzy korzystają z II taryfy energii elektrycznej, kiedy w określonym czasie jest użytkowany tańszy prąd. W celu zwiększenia efektywności zmywania posiadacz zmywarki może zastosować opcję Tabletki. Służy ona do optymalnego wykorzystania tabletek z detergentem i zapewnia ich całkowite rozpuszczenie.

Parametry techniczne zmywarki Whirlpool ADG 4820 FD A+

Zużycie energii w cyklu (kW)1,02 kW
Zużycie wody w cyklu (l)12,0 l
Wysokość (mm)820 mm
Szerokość (mm)597 mm
Głębokość (mm)555 mm
Pojemność (wsad) - liczba kompletów12
Klasa zmywaniaA
Klasa suszeniaA
Poziom hałasu (db)48 db

Wyposażenie zmywarki Whirlpool ADG 4820 FD A+

Możliwość skrócenia czasu programuNie
Opóźnienie startuTak
Oświetlenie wnętrzaNie
Sygnał dzwiękowy po zakończeniu programuTak
Interesuje Cię zakup zmywarki
Whirlpool Adg 4820 fd a+?
Nie znaleziono informacji o producencie

Zmywarki podobne do Whirlpool ADG 4820 FD A+

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o zmywarce Whirlpool ADG 4820 FD A+

Dodaj swoją opinię o zmywarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)