Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Zmywarka Whirlpool ADG 185

Zmywarka Whirlpool ADG 185

Zmywarka do zabudowy z panelem zintegrowanym Whirlpool ADG 185; o szerokości 45 cm; klasa energetyczna A+; 7 programów zmywania: Intensywny 65°C, Normalny, Płukanie, Eco 50°C, Szybki, Szkło, Namaczanie; Opóźnienie Startu; Tabletki „3w1”; Zabezpieczenie przed zalaniem Waterstop.
Interesuje Cię zakup zmywarki
Whirlpool Adg 185?
Zdjęcie producenta

Opis zmywarki Whirlpool Adg 185

Whirlpool ADG 185 jest tak samo prosta w obsłudze jak i nowoczesna. Kilka programów zmywania i temperatury oraz dostępne opcje pozwalają na jednoczesne zmywanie  naczyń o różnym stopniu zabrudzenia jaki i rodzaju materiału, z którego zostały wykonane. Gama możliwości doboru odpowiedniej opcji jest duża więc mamy  pewność, że każde nawet najbrudniejsze naczynia zostaną starannie umyte. Dodatkowym walorem Whirlpool ADG 185 jest cicha praca, tylko 49 dB oraz wysoka klasa efektywność energetyczna urządzenia A+.

Model Whirlpool ADG 185 posiada zintegrowany panel sterujący, ukryty w górnej krawędzi drzwi. Po ich zamknięciu panel idealnie współgra z resztą zabudowy i nie jest widoczny po zamknięciu drzwi. Wyboru programów i opcji dokonuje się za pomocą przycisków, a wybór użytkownika pokazuje świecąca się kontrolka. Wyświetlacz pokazuj kody błędów jakie wystąpić  mogą podczas awarii oraz czas opóźnienia rozpoczęcia programu. Załadunku brudnych naczyń właściciel zmywarki może dokonać w dwóch poręcznych koszach. Kosz górny  jest przeznaczony dla lekkich naczyń ze szkła, porcelany bądź plastiku. Natomiast w dolnym koszu umieszcza się ciężkie patelnie czy garnki. Dodatkowo w dolnym koszu umiejscowiony jest koszyk na sztućce. Urządzenie Whirlpool ADG 185 zostało wyposażone w zabezpieczenie przeciwwypływowe wody Waterstop. Podczas pierwszych oznak wycieku system sam przerywa cykl zmywania i odcina dopływ wody. Zabezpieczając tym samym mieszkanie przed zalaniem.

Model Whirlpool ADG 185 posiada niżej wymienione  programy zmywania:

Intensywny 65°C- program służący do zmywania bardzo zabrudzonych garnków, patelni, sztućców oraz niewrażliwych naczyń. Podczas zmywania w tym programie usuwane są zaschnięte,  przypalone lub przyklejone resztki jedzenia zawierające skrobię lub białko.

Szybki- krótki program służący  do zmywania lekko zabrudzonych naczyń i sztućców z nieprzyschniętymi resztkami jedzenia. Naczynia i garnki są zmywane w temperaturze 40°C. Idealnie nadaje się do zmywania podczas wydawania przyjęcia.

Szkło- program służący do zmywania lekko zabrudzonego szkła, kryształów i porcelany.

Normalny- program do normalnie zabrudzonych naczyń, np. garnków, talerzy, szklanek i lekko zabrudzonych patelni. Standardowy cykl codzienny. Program składa się z mycia wstępnego, płukania i suszenia.

Płukanie- Służy do szybkiego płukania naczyń. Zapobiega to zasychaniu resztek jedzenia na naczyniach i powstawaniu przykrych zapachów. Zmywanie przebiega w temperaturze 45°C.

Eco 50°C – w tym programie można uzyskać największą efektywność zużycia wody i energii elektrycznej podczas zmywania średnio zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców.

Namaczanie- program przeznaczony do płukania naczyń zimną wodą. Można go stosować przed zmywaniem zasadniczym mocno zabrudzonych naczyń z zaschniętymi resztkami jedzenia. Dzięki płukaniu zostaną one oczyszczone z resztek pokarmu. Wykorzystuje się go także, gdy naczynia będą zmywane za kilka dni, aby zapobiec zasychaniu zanieczyszczeń i powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Trwa krótko, około 10 minut.

Zmywarka Whirlpool ADG 185 posiada opcję Tabletki „3w1” służy do wykorzystania tabletek wielofunkcyjnych z detergentem. Stosuje się go wraz z programami -Intensywny, Eco i Codzienny, z innymi programami efekt może nie być zadowalający.  Z tą opcją nie należy używać soli i nabłyszczacza. Producent dołączył do zmywarki mały koszyczek na tabletkę, który zawiesza się na górnym koszu na naczynia. Model Whirlpool ADG 185 wyposażony jest także w funkcję Opóźnienie Startu od 1 do 24 godzin. Jest to idealna funkcja dla osób korzystających z II tańszej taryfy energii elektrycznej.

Parametry techniczne zmywarki Whirlpool ADG 185

Zużycie energii w cyklu (kW)0,793
Zużycie wody w cyklu (l)10,5
Wysokość (mm)820
Szerokość (mm)445
Głębokość (mm)538
Pojemność (wsad) - liczba kompletów9
Klasa zmywaniaA
Klasa suszeniaA
Poziom hałasu (db)49

Wyposażenie zmywarki Whirlpool ADG 185

Możliwość skrócenia czasu programuNie
Opóźnienie startuTak
Oświetlenie wnętrzaNie
Sygnał dzwiękowy po zakończeniu programuNie
Interesuje Cię zakup zmywarki
Whirlpool Adg 185?
Nie znaleziono informacji o producencie

Zmywarki podobne do Whirlpool ADG 185

Zmywarka Whirlpool ADG 750 IX

Zmywarka Whirlpool ADG 750 IX

Zmywarki do zabudowy, Zmywarki wąskie (45cm), Zmywarki małe (poniżej 12 kompletów), Klasa energetyczna A+, Zmywarki w kolorze innym, Whirlpool

Zmywarka do zabudowy Whirlpool ADG 750 IX; o szerokości 45 cm; klasa energetyczna A+; 7 programów zmywania: Intensywny, Normalny, Płukanie, Eco, Szybki, Szkło, Namaczanie; Waterstop; Opóźnienie startu; Funkcja 3w1; Odkryty panel sterujący.

czytaj więcej
Zmywarka Whirlpool ADG 555 IX

Zmywarka Whirlpool ADG 555 IX

Zmywarki do zabudowy, Zmywarki wąskie (45cm), Zmywarki małe (poniżej 12 kompletów), Klasa energetyczna A+, Zmywarki w kolorze innym, Whirlpool

Nowoczesna zmywarka do zabudowy Whirlpool ADG 555 IX; o szerokości 45 cm; klasa energetyczna A+; 6 programów zmywania: Intensywny, Normalny, Eco, Szybki, Szkło, Namaczanie; Funkcja 3w1; Opóźnienie startu; Waterstop.

czytaj więcej

Opinie o zmywarce Whirlpool ADG 185

Dodaj swoją opinię o zmywarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)