Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Zmywarka Siemens SN66V095EU

Zmywarka Siemens SN66V095EU

Nowoczesna zmywarka do zabudowy Siemens SN66V095EU SpeedMatic; w pełni zintegrowana o szerokości 60 cm; klasa energetyczna A+; 5 zakresów temperatur; 6 programów zmywania: auto 65-75 °C, auto 45-65 °C, auto 35-45 °C, eco 50 °C, szybki 45 °C, mycie wstępne; Sensor Załadunku; AquaSensor; Silnik iQdrive; Wymiennik Ciepła; InfoLight; PiezoTouch Control; Szuflada Vario3 Plus; 3 Poziomowy System RakcMatic; EasyLock; Programowanie Czasu Startu; HalfLoad; Strefa Intensywna, VarioSpeed Plus, HygienePlus; Asystent Dozowania; AquaStop.
Interesuje Cię zakup zmywarki
Siemens Sn66v095eu?
Zdjęcie producenta

Opis zmywarki Siemens Sn66v095eu

Zmywarka Siemens SN66V095EU jest modelem oszczędnym i funkcjonalnym, który zagwarantuje idealne wyniki zmywania. Wnętrze tej  zmywarki zostało tak stworzone, żeby zapewnić posiadaczowi niezbędną swobodę załadunku codziennej porcji naczyń. Użytkownik ma pewność że wszystkie naczynia zostaną umyte w jednej turze zmywania.  Wprowadzenie wielu energooszczędnych opcji w parze z wydajnością sprawia, że urządzenie Siemens SN66V095EU zapewnia znakomite wyniki zmywania przy optymalnym zużyciu energii. Model Siemens SN66V095EU otrzymał rekomendację klasy energetycznej A+.

Model zmywarki Siemens SN66V095EU wyposażono w dużą komorę zmywania mieszczącą aż 14 kompletów naczyń. Garnki i naczynia można załadować do koszy z systemem VarioFlexPlus. Są to nowoczesne kosze, które dzięki specjalnym uchwytom i składanym półeczkom pozwalają zwiększyć pojemność zmywarki. Dolny kosz zmywarki posiada wbudowany 3 Poziomowy System RackMatic, który odpowiedzialny jest za regulację wysokości kosza, w 3 różnych wysokościach. Dzięki temu zabiegowi użytkownik może zmywać naczynia i garnki o większych wymiarach. Dodatkowo zmywarka Siemens SN66V092EU posiada 3 szufladę Vario3Plus, która idealnie nadaje się do mycia filiżanek, zastawy stołowej i akcesoriów kuchennych. Model Siemens SN66V095EU wyposażono w system AquaSensor czyli system czujników kontrolujących stopień zabrudzenia wody wielokrotnie podczas jednego procesu zmywania. Dzięki temu do zmywarki doprowadzane jest tylko tyle wody ile jest niezbędne, żeby rezultat zmywania był idealny. Funkcja ta pozwala zaoszczędzić nawet 4 litry wody podczas jednego cyklu zmywania. W duecie z AquaSensor pracuje równolegle Sensor Załadunku, który bada ilość naczyń załadowanych do zmywarki. Ma to znaczący wpływ na oszczędność wody, gdyż zmywarka sama dostosowuje jej ilość do wielkości załadunku. W trosce o bezpieczeństwo naczyń i ochronę środowiska w urządzeniu zainstalowano Wymiennik Ciepła, który ma wielorakie zastosowanie, m.in. zabezpiecza delikatne naczynia przed szokiem termicznym, co jest istotne podczas zmywania delikatnych naczyń, gwarantuje higieniczne suszenie, ponieważ naczynia suszone są bez dostępu powietrza z zewnątrz, pozwala zaoszczędzić energię, gdyż raz ogrzana woda wykorzystywana jest do kolejnego etapu zmywania. Model Siemens SN66V095EU posiada nowoczesny, energooszczędny i bardzo cichy silnik iQrive. Zmywanie odbywa się niemal bezgłośnie( 39 dB) ponieważ silnik pozbawiono tradycyjnych szczotek redukując tarcie. Wyboru programów zmywarki użytkownik dokonuje za pomocą sensorowych przycisków na zintegrowanym panelu. PiezoTouch Control jest estetyczny w wyglądzie i bardzo łatwy w pielęgnacji. Siemens SN66V095EU posiada zamek EasyLock, który pozwala na wygodne zamykanie i otwieranie drzwi zmywarki bez konieczności używania siły. Dodatkowo model Siemens SN66V095EU posiada system InfoLight, który jest wizualną informacją w postaci wiązki światła. Zmywarka emituje na podłogę snop światła w kolorze czerwonym informując o przebiegu trwania zmywania, po zakończeniu programu światło samo się wyłącza.

Zmywarka Siemens SN66V095EU posiada następujące programy zmywania:

Zmywanie Wstępne- program przeznaczony do płukania naczyń zimną wodą. Można go stosować przed zmywaniem zasadniczym mocno zabrudzonych naczyń z zaschniętymi resztkami jedzenia. Dzięki płukaniu zostaną one oczyszczone z resztek pokarmu. Wykorzystuje się go także, gdy naczynia będą zmywane za kilka dni, aby zapobiec zasychaniu zanieczyszczeń i powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Trwa krótko, około 10 minut.

Eco 50°C- w tym programie można uzyskać największą efektywność zużycia wody i energii elektrycznej podczas zmywania średnio zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców.

Auto 65-75°C, 45-65°C, 35-45°C – zmywa dowolnie zabrudzone naczynia, sztućce, garnki i patelnie w temperaturze od 35ºC do 75ºC. Zmywarka  rozpoznaje stopień zabrudzenia oraz ilość naczyń znajdujących się w koszach. Automatycznie reguluje temperaturę i ilość wody, a także zużycie energii oraz czas trwania programu.

Szybki 45°C- krótki program służący  do zmywania lekko zabrudzonych naczyń sztućców z nieprzyschniętymi resztkami jedzenia. Program jest wyposażony w dodatkowe suszenie. Idealnie nadaje się do zmywania podczas wydawania przyjęcia.

W celu zwiększenia efektywności zmywania, firma Siemens proponuje użytkownikowi skorzystanie z opcji Asystent Dozowania, którego rolą jest dozowanie tabletek do zmywania, optymalizując ich działanie i zapobiegając niekompletnemu rozpuszczeniu detergentu. Model Siemens SN66V095EU  posiada funkcje HalfLoad czyli połowa załadunku, która pozwala na zmywanie tylko połowy wsadu naczyń bez konieczności zapełnienia wszystkich koszy. Cykl zostanie dopasowany do mniejszej ilości naczyń, zapewniając perfekcyjne i maksymalnie oszczędne mycie. Dodatkowo produkt Siemens SN66V095EU posiada możliwość zastosowania funkcji VarioSpeed Plus, dzięki której można skrócić o połowę czas zmywania przy zachowaniu najlepszych rezultatów zmywania i suszenia. Dzięki niej można zmyć i wysuszyć naczynia w ciągu 45 minut.  Strefa Intensywna to opcja pozwalająca na zmywanie naczyń bardzo zabrudzonych wraz z naczyniami delikatnymi. Dolny kosz jest bowiem strefą wyjątkowo intensywnego mycia (naczynia spryskiwane są strumieniem 20% silniejszym), podczas gdy w górnym naczynia myte są wyjątkowo delikatnie. Natomiast używając funkcji Hygiene Plus, użytkownik ma gwarancję, że naczynia lub butelki dziecięce zostaną wyparzone i pozbawione bakterii.  Model Siemens SN66V095EU został wyposażony w opcję opóźnionego startu do 24 godzin. Użytkownik może włączyć urządzenie w dogodnej dla siebie porze. Zastosowanie tej opcji pozwala na dodatkowe oszczędności, nastawiając zmywarkę na godziny nocne i korzystając z II taryfy można użytkować tańszy prąd. Następnym istotną opcją, dbającą o bezpieczeństwo jest opcja AquaStop, która chroni użytkownika przed niepożądanym zalaniem. Bez wątpienia zmywarka Siemens SN66V095EU jest urządzeniem dbającym o ekologię i oszczędność energii elektrycznej.

Parametry techniczne zmywarki Siemens SN66V095EU

Zużycie energii w cyklu (kW)1,05
Zużycie wody w cyklu (l)9,5
Wysokość (mm)815
Szerokość (mm)598
Głębokość (mm)550
Pojemność (wsad) - liczba kompletów14
Klasa zmywaniab.d.
Klasa suszeniaA
Poziom hałasu (db)39

Wyposażenie zmywarki Siemens SN66V095EU

Możliwość skrócenia czasu programuTak
Opóźnienie startuTak
Oświetlenie wnętrzaNie
Sygnał dzwiękowy po zakończeniu programuTak
Interesuje Cię zakup zmywarki
Siemens Sn66v095eu?
Nie znaleziono informacji o producencie

Zmywarki podobne do Siemens SN66V095EU

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o zmywarce Siemens SN66V095EU

Dodaj swoją opinię o zmywarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)