Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Zmywarka Siemens SN66D001EU

Zmywarka Siemens SN66D001EU

Energooszczędna zmywarka do zabudowy Siemens SN66D001EU SpeedMatic w pełni zintegrowana; o szerokości 60 cm; klasa energetyczna A+; 5 zakresów temperatury; 6 programów zmywania: garnki 70 °C, auto 45-65 °C, eco 50 °C, delikatny 40 °C, szybki 45 °C, mycie wstępne; Silnik iQdrive, AquaSensor; Sensor Załadunku; InfoLight; Asystent Dozowania; VarioSpeed; Programowanie Czasu Startu; EasyLock; AquaStop.
Interesuje Cię zakup zmywarki
Siemens Sn66d001eu?
Zdjęcie producenta

Opis zmywarki Siemens Sn66d001eu

Zmywarka  Siemens SN66D001EU to mnogość opcji, różnorodność programów oraz świetna jakość zmywania. Intuicyjna i prosta w obsłudze, tak w skrócie można ją scharakteryzować.  Zastosowanie najnowszych technik w tej zmywarce, sprawia że zmywanie staje się łatwe i przyjemne. 6 różnych programów zmywania pozwala dobrać odpowiednią opcję, żeby mycie było nie tylko efektywne, ale trwało dokładnie tyle ile wymaga stopień zabrudzenia naczyń. Siemens SN66D001EU  to zmywarka z klasą efektywności energetycznej A+, która pomoże zadbać o budżet domowy. Samoistnie więc nasuwa się stwierdzenie, że urządzenie Siemens SN66D001EU jest sprzętem inteligentnym, energooszczędnym oraz proekologicznym.

Model Siemens SN66D001EU pomieści w swojej komorze 12 kompletów naczyń, które swobodnie można rozmieścić w dwóch ergonomicznych koszach z systemem Vario. Są to kosze, które posiadają ruchome elementy, zapewniające stabilne ustawienie naczyń w każdym rozmiarze. Optymalnie dostosują przestrzeń zmywarki aby pomieścić różne rodzaje naczyń. Obydwa kosze mają składane półeczki oraz uchwyty, które zapewniają wygodę załadunku oraz maksymalne wykorzystanie wnętrza zmywarki. Konstruktorzy w produkcie Siemens SN66D001EU zastosowali AquaSensor, którego zadaniem jest kilkukrotna kontrola zabrudzenia wody oraz jej zużycie podczas procesu zmywania. Czujnik AquaSensor stanowi zgrany duet wraz z Sensorem Załadunku, który odpowiedzialny jest za badanie ilości naczyń w zmywarce. Pozwala to na oszczędność wody, gdyż urządzenie samo ją sobie dobiera w odpowiedniej ilości. Na idealny efekt zmywania wpływa także technika naprzemiennego mycia, polegająca na spryskiwaniu naczyń w górnym a po chwili w dolnym koszu. Ten proceder wydłuża działanie środka myjącego a także oszczędza o wodę do 20%. Silnik inwerterowy, który posiada zmywarka Siemens SN66D001EU jest bardzo cichy w użyciu ponieważ pozbawiono go tradycyjnych szczotek. Silnik iQdrive podczas swojej pracy wytwarza tylko 48 db hałas. Wyboru programów i funkcji dokonuje się za pomocą przycisków, a efekt wyboru użytkownika jest widoczny na wyświetlaczu. Dodatkowo zmywarka posiada system InfoLight , który jest wizualną informacją o przebiegu programu zmywania. System rzuca wiązkę czerwonego światła podczas trwania programu, a po jego zakończeniu światło gaśnie. Zmywarka posiada bardzo wygodny zamek w drzwiach pod nazwą EasyLock, który zapewnia wygodne zamykanie i otwieranie drzwi zmywarki bez konieczności używania siły.

Zmywarka Siemens SN66D001EU posiada następujące programy zmywania:

Mycie Wstępne- program przeznaczony do płukania naczyń zimną wodą. Można go stosować przed zmywaniem zasadniczym mocno zabrudzonych naczyń z zaschniętymi resztkami jedzenia. Dzięki płukaniu zostaną one oczyszczone z resztek pokarmu. Wykorzystuje się go także, gdy naczynia będą zmywane za kilka dni, aby zapobiec zasychaniu zanieczyszczeń i powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Trwa krótko, około 10 minut.

 

Garnki (Intensywnie) 70°C- program służący do zmywania bardzo zabrudzonych garnków, patelni, sztućców oraz niewrażliwych naczyń. Podczas zmywania w tym programie usuwane są zaschnięte,  przypalone lub przyklejone resztki jedzenia zawierające skrobię lub białko.

Eco 50°C- w tym programie można uzyskać największą efektywność zużycia wody i energii elektrycznej podczas zmywania średnio zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców.

Auto 45-65°C- zmywa dowolnie zabrudzone naczynia, sztućce, garnki i patelnie w temperaturze od 45ºC do 55ºC. Zmywarka  rozpoznaje stopień zabrudzenia oraz ilość naczyń znajdujących się w koszach. Automatycznie reguluje temperaturę i ilość wody, a także zużycie energii oraz czas trwania programu.

Szybki 45°C- krótki program służący  do zmywania lekko zabrudzonych naczyń sztućców z nieprzyschniętymi resztkami jedzenia. Program jest wyposażony w dodatkowe suszenie. Idealnie nadaje się do zmywania podczas wydawania przyjęcia.

Delikatny 40°C- program służący do zmywania delikatnych naczyń i sztućców, szkła oraz naczyń z tworzywa sztucznego nieodpornego na  oddziaływanie termiczne. Naczynia mogą posiadać lekko przyklejone, świeże resztki potraw.

Opcja VarioSpeed, którą posiada zmywarka umożliwia skrócenie o połowę czasu zmywania przy zachowaniu najlepszych rezultatów zmywania i suszenia. Dzięki tej opcji można zmyć i wysuszyć naczynia o 50% krócej niż w standardowym programie. Funkcję można dołączyć do każdego długiego programu zmywania, przyspieszając dwukrotnie jego przebieg. W celu wygody i oszczędności użytkownika zmywarki Siemens SN66D001EU projektanci zdefiniowali funkcję opóźnienie startu co 3,6,9 godzin. Użytkownik może włączyć urządzenie w dogodnej dla siebie porze. Zastosowanie tej opcji pozwala na dodatkowe oszczędności, ponieważ nastawiając zmywarkę na godziny nocne i korzystając z II taryfy można użytkować tańszy prąd. Żeby uzyskać jeszcze bardziej zadawalające efekty zmywania producent zaleca używanie funkcji Asystent Dozowania. Jest to innowacyjny system, który pozwala na dozowanie tabletek do zmywania optymalizując  ich działanie i zapobiegając niekompletnemu rozpuszczeniu detergentu. W kwestii ochrony mienia przed zalaniem urządzenie Siemens SN66D001EU posiada opcję AquaStop, która gwarantuje całkowitą ochronę przed zalaniem mieszkania przez cały cykl życia produktu. Nie pozwala na wyciek wody zarówno z wnętrza urządzenia, jak i z węża doprowadzającego wodę. Urządzenia z tym systemem objęte są „Gwarancją AquaStop”, na mocy której producent zapewnia rekompensatę szkód w przypadku ewentualnego zalania.

Parametry techniczne zmywarki Siemens SN66D001EU

Zużycie energii w cyklu (kW)1,02
Zużycie wody w cyklu (l)11,8
Wysokość (mm)815
Szerokość (mm)598
Głębokość (mm)550
Pojemność (wsad) - liczba kompletów12
Klasa zmywaniab.d.
Klasa suszeniaA
Poziom hałasu (db)48

Wyposażenie zmywarki Siemens SN66D001EU

Możliwość skrócenia czasu programuTak
Opóźnienie startuTak
Oświetlenie wnętrzaNie
Sygnał dzwiękowy po zakończeniu programuTak
Interesuje Cię zakup zmywarki
Siemens Sn66d001eu?
Nie znaleziono informacji o producencie

Zmywarki podobne do Siemens SN66D001EU

Zmywarka Siemens SN64L002EU

Zmywarka Siemens SN64L002EU

Zmywarki do zabudowy, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki średnie (12 kompletów), Klasa energetyczna A+, Zmywarki w kolorze innym, Siemens

Nowoczesna zmywarka do zabudowy Siemens SN64L002EU SpeedMatic; w pełni zintegrowana o szerokości 60 cm; klasa energetyczna A+; 4 zakresy temperatury; 4 programy zmywania: garnki 70°C, auto 45-65°C, Eco 50°C, szybki 45°C; AquaSnesor; Sensor Załadunku; InfoLight; System koszy Vario; Asystent Dozowania; Programowanie Czasu Startu; VarioSpeed; AquaStop.

czytaj więcej
Zmywarka Siemens SN65L033EU

Zmywarka Siemens SN65L033EU

Zmywarki do zabudowy, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki średnie (12 kompletów), Klasa energetyczna A+, Zmywarki w kolorze innym, Siemens

Zintegrowana zmywarka do zabudowy Siemens SN65L033EU z systemem SpeedMatic; o szerokości 60 cm; klasa energetyczna A+; 4 zakresy temperatury; 5 programów zmywania: garnki 70°C, auto 45-65 °C, eco 50 °C, szybki 45 °C, mycie wstępne; AquaSensor; Sensor załadunku; silnik iQdrive; Asystent Dozowania; VarioSpeed; HalfLoad; Programowanie Czasu Startu; Suszenie Extra; InfoLight; 3 poziomowy RackMatic; AutoStop.

czytaj więcej

Opinie o zmywarce Siemens SN66D001EU

Dodaj swoją opinię o zmywarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)