Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Zmywarka Siemens SN65N080EU

Zmywarka Siemens SN65N080EU

Nowoczesna zmywarka do zabudowy Siemens SN65N080EU SpeedMatic; zintegrowana o szerokości 60 cm; klasa efektywności energetycznej A++; 6 zakresów temperatury; 5 programów zmywania: garnki 70 °C, auto 45-65 °C, eco 50 °C, delikatny 40 °C, turboSpeed 20 min; AquaSensor; Sensor załadunku; Silnik iQdrive; Wymiennik Ciepła; InfoLight; Szuflada Vario3; 3 poziomowy system RackMatic; EasyLock; Strefa Intensywna; Asystent Dozowania; VarioSpeed; Programowanie Czasu Startu; AquaStop.
Interesuje Cię zakup zmywarki
Siemens Sn65n080eu?
Zdjęcie producenta

Opis zmywarki Siemens Sn65n080eu

Zmywarka Siemens SN65N080EU przedstawia ten rodzaj zmywarki , które ze względu na wysoki stopień funkcjonalności, a jednocześnie na łatwość obsługi, sprawiają że są jednymi z najbardziej poszukiwanymi urządzeniami do zmywania. Są także najbardziej energooszczędnymi sprzętami,  bardzo nowoczesnymi , wyposażonymi  w zaawansowaną technologię a tym samym bardzo łatwymi i dostępnymi w obsłudze.  Kilka programów zmywania zapewnia możliwość precyzyjnego wyboru optymalnej opcji zmywania do każdego rodzaju naczyń o zróżnicowanym stopniu zabrudzenia oraz o różnej wielkości. Klasa energetyczna A++ zapewnia bardzo niskie zużycie energii. Nasuwa się więc oczywisty fakt, że Siemens SN65N080EU jest urządzeniem bardzo oszczędnym zarówno pod względem zużycia energii jak  i czasu właściciela zmywarki. Bez wątpienia zmywarka Siemens SN65N080EU jest urządzeniem dbającym o ekologię i finanse użytkownika. Dodatkowe funkcje i opcje, które posiada zmywarka  pozwalają świetnie zadbać o naczynia, które są poddawane procesowi zmywania.

W zintegrowanym modelu zmywarki Siemens SN65N080EU projektanci zastosowali elastyczny system koszy pod nazwą VarioFlex, który sprzyja łatwiejszemu rozmieszczeniu naczyń o nietypowych kształtach lub dużych gabarytach. Na większą uwagę zasługuje trzeci kosz a w zasadzie Szuflada Vario3, która stanowi dodatkowy poziom załadunku naczyń. Można w niej umieścić sztućce, przybory kuchenne lub małe filiżanki. Urządzenie Siemens SN65N080EU pozbawiono tradycyjnego koszyka na sztućce, dzięki czemu użytkownik  zyskuje więcej miejsca w dolnym koszu. W górnym koszu producent zastosował unikatowy system 3 poziomowy RackMatick, pomagający, jednym prostym ruchem zmienić wysokość kosza. W zależności od potrzeby użytkownik ma do wyboru 3 poziomy wysokości. System koszy oraz duża komora zmywarki, mieszcząca 13 kompletów naczyń sprawiają, ze zmywarka Siemens SN65N080EU jest jedną z najbardziej ergonomicznych zmywarek dostępnych na rynku. Komora zmywarki i wymiennik ciepła, który posiada model  Siemens SN65N080EU stanowią zamknięty system higienicznego suszenia, bez doprowadzania powietrza z zewnątrz. Wymiennik ciepła pozwala wykorzystać energię zgromadzoną w raz ogrzanej wodzie do następnego etapu zmywania, co powoduje prawie  15% oszczędność energii. Dodatkowym, innowacyjnym elementem zastosowanym w konstrukcji zmywarki jest magnetyczny silnik iQdrive. Dlatego, że w napędzie silnika nie ma tradycyjnych szczotek, jego praca jest niemal bezgłośna bo tylko 44 decybelowa. W trosce o efektywność zmywania konstruktorzy umieścili w modelu Siemens SN65N080EU Sensor Załadunku, który dozuje wodę w stosunku do ilości załadowanych naczyń. AquaSensor będący również na wyposażeniu zmywarki, sprawdza stopień zabrudzenia wody podczas mycia wstępnego. Dzięki temu procederowi woda do zmywarki jest doprowadzana w odpowiedniej ilości. Z tak dopasowanym duetem, oszczędność wody i energii jest niekwestionowana. W urządzeniach w pełni zintegrowanych, a model zmywarki Siemens SN65N080EU jest takim urządzeniem, projektanci umieścili system InfoLight. Jest to wizualna informacja o przebiegu programu zmywania. Z dolnej krawędzi drzwi, przed urządzenie emitowana jest wiązka światła w kolorze czerwonym, a po zakończeniu programu światło gaśnie. Ponad to informacji o użytym programie lub opcji dostarcza wyświetlacz, który wraz z przyciskami do wyboru programów jest umiejscowiony na panelu sterującym na górnej krawędzi drzwi zmywarki. Otwierania i zamykania drzwi urządzenia użytkownik dokonuje przy pomocy zamka EasyLock, który dzięki swojej konstrukcji pozwala na lekkie dociśniecie drzwi bez użycia siły.

Korzystając ze zmywarki Siemens SN65N080EU możemy być pewni, że czas i pieniądze zostaną zaoszczędzone ponieważ zmywarka posiada wręcz do tego stworzone programy. Program Auto potrafi zmywać różnorodne naczynia o różnym stopniu zabrudzenia. Sam dobiera ilość wody oraz wysokość temperatury. Jest na tyle sprytny, że zadba też o odpowiedni pobór energii  i zaprogramuje czas trwania cyklu zmywania.

Model zmywarki Siemens SN65N080EUwyposażono w następujące programy zmywania:

Garnki (Intensywnie) 70°C- program służący do zmywania bardzo zabrudzonych garnków, patelni, sztućców oraz niewrażliwych naczyń. Podczas zmywania w tym programie usuwane są zaschnięte,  przypalone lub przyklejone resztki jedzenia zawierające skrobię lub białko.

Eco 50°C- w tym programie można uzyskać największą efektywność zużycia wody i energii elektrycznej podczas zmywania średnio zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców.

Auto 45-65°C- zmywa dowolnie zabrudzone naczynia, sztućce, garnki i patelnie w temperaturze od 45ºC do 55ºC. Zmywarka  rozpoznaje stopień zabrudzenia oraz ilość naczyń znajdujących się w koszach. Automatycznie reguluje temperaturę i ilość wody, a także zużycie energii oraz czas trwania programu.

Delikatny 40°C- program służący do zmywania delikatnych naczyń i sztućców, szkła oraz naczyń z tworzywa sztucznego nieodpornego na  oddziaływanie termiczne. Naczynia mogą posiadać lekko przyklejone, świeże resztki potraw.

TurboSpeed 20 min- krótki program, który jest w stanie umyć naczynia w ciągu 20 minut. Naczynia dzięki wstępnemu podgrzewaniu wody i komory zmywania, będą idealnie czyste już po 20 minutach. Gdy zmywarka została już raz podgrzana, można ponownie wykorzystać zgromadzone ciepło i nastawić ją na kolejny, 20 minutowy cykl zmywania.

Urządzenie Siemens SN65N080EU posiada opcję Programowania Czasu Startu do 24 godzin. Jest to istotna funkcja kiedy posiadaczowi zmywarki zależy na opóźnieniu włączenia zmywarki a kiedy np. nie przebywa w domu. Dzięki tej opcji może programować uruchomienie zmywarki w dogodnej porze dnia. Następną użyteczną funkcją jest Strefa Intensywna, która umożliwia jednocześnie mycie delikatnych naczyń w koszu górnym i silnie zabrudzonych naczyń w dolnym koszu. Dzięki  podwyższonym ciśnieniu w dolnym koszu bardzo zabrudzone garnki są myte silniejszym strumieniem wody. To rozwiązanie zapewnia optymalny wynik zmywania przy mieszanym załadunku. Większą efektywność zmywania uzyska się stosując tabletki z detergentem a w ich eksploatacji pomaga Asystent Dozowania. Jest to specjalnie ukierunkowany strumień wody rozprowadzany przez ramię natryskowe, które szybciej i dokładniej rozpuszcza tabletkę, kontrolując w ten sposób właściwe rozpuszczenie środka w zmywarce. W trosce o ochronę mienia użytkownika, producent gwarantuje dożywotnią ochronę przed zalaniem, a wszystko to dzięki zastosowaniu przez koncern Siemens funkcji AquaStop. System zapewnia pełne bezpieczeństwo pracy zmywarki i 100% ochronę mieszkania przed zalaniem.

Parametry techniczne zmywarki Siemens SN65N080EU

Zużycie energii w cyklu (kW)0,92
Zużycie wody w cyklu (l)6
Wysokość (mm)815
Szerokość (mm)598
Głębokość (mm)550
Pojemność (wsad) - liczba kompletów13
Klasa zmywaniab.ad.
Klasa suszeniaA
Poziom hałasu (db)44

Wyposażenie zmywarki Siemens SN65N080EU

Możliwość skrócenia czasu programuTak
Opóźnienie startuTak
Oświetlenie wnętrzaNie
Sygnał dzwiękowy po zakończeniu programuTak
Interesuje Cię zakup zmywarki
Siemens Sn65n080eu?
Nie znaleziono informacji o producencie

Zmywarki podobne do Siemens SN65N080EU

Zmywarka Siemens SN64M030EU

Zmywarka Siemens SN64M030EU

Zmywarki do zabudowy, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki duże (powyżej 12 kompletów), Klasa energetyczna A++, Zmywarki w kolorze innym, Siemens

Zmywarka do zabudowy Siemens SN64M030EU SpeedMatic; w pełni zintegrowana o szerokości 60 cm; klasa energetyczna A++; 4 zakresy temperatury; 4 programy prania: garnki 70°C, auto 45-65°C, Eco 50°C, szybki 45°C; AquaSnesor; Sensor Załadunku; InfoLight; System koszy Vario Flex; 3 poziomowy RackMatic; Wymiennik Ciepła; Asystent Dozowania; Programowanie Czasu Startu; VarioSpeed; HalfLoad; AquaStop.

czytaj więcej
Zmywarka Siemens SN65V096EU

Zmywarka Siemens SN65V096EU

Zmywarki do zabudowy, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki duże (powyżej 12 kompletów), Klasa energetyczna A++, Zmywarki w kolorze innym, Siemens

Nowoczesna zmywarka do zabudowy Siemens SN65V096EU SpeedMatic; w pełni zintegrowana o szerokości 60 cm; klasa energetyczna A++; 4 zakresy temperatury; 5 programów zmywania: auto 65-75 °C, auto 45-65 °C, eco 50 °C, szybki 45 °C, mycie wstępne; Asystent Dozowania, Sensor Załadunku; Wymiennik Ciepła; Silnik iQdrive; TimeLight; Szuflada Vario3 Plus; 3 poziomowy RackMatick; Programowanie Czasu Startu; Strefa intensywna; VarioSpeed; HalfLoad; EasyLock; AquaStop.

czytaj więcej
Zmywarka Siemens SN66L081EU

Zmywarka Siemens SN66L081EU

Zmywarki do zabudowy, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki duże (powyżej 12 kompletów), Klasa energetyczna A++, Zmywarki w kolorze innym, Siemens

Innowacyjna zmywarka do zabudowy Siemens SN66L081EU SpeedMatic w pełni zintegrowana; o szerokości 60 cm; klasa energetyczna A++; 4 zakresy temperatury; 6 programów zmywania: garnki 70 °C, auto 45-65 °C, eco 50 °C, intensive smart 45 °C, szybki 45 °C, mycie wstępne; silnik iQdrive, AquaSensor; Sensor Załadunku; InfoLight; Wymiennik Ciepła; Szuflada Vario3; 3 poziomowy RackMatic; Asystent Dozowania; VarioSpeed; Strefa Intensywna; Programowanie Czasu Startu; EasyLock; AquaStop.

czytaj więcej
Zmywarka Siemens SN66M033EU

Zmywarka Siemens SN66M033EU

Zmywarki do zabudowy, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki duże (powyżej 12 kompletów), Klasa energetyczna A++, Zmywarki w kolorze innym, Siemens

Zmywarka do zabudowy Siemens SN66M033EU SpeedMatic; w pełni zintegrowana o szerokości 60 cm; klasa energetyczna A++; 5 zakresów temperatury; 6 programów zmywania: garnki 70 °C, auto 45-65 °C, eco 50 °C, delikatny 40 °C, szybki 45 °C, mycie wstępne; AquaSensor; Sensor załadunku; InfoLight; Silnik iQdrive; Wymiennik Ciepła; VarioSpeed; HalfLoad; Asystent dozowania; Programowanie czasu startu; AquaStop.

czytaj więcej
Zmywarka Siemens SN66M083EU

Zmywarka Siemens SN66M083EU

Zmywarki do zabudowy, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki duże (powyżej 12 kompletów), Klasa energetyczna A++, Zmywarki w kolorze innym, Siemens

Zmywarka do zabudowy Siemens SN66M083EU SpeedMatic; w pełni zintegrowana o szerokości 60 cm; klasa energetyczna A++; 5 zakresów temperatury; 6 programów zmywania: garnki 70 °C, auto 45-65 °C, eco 50 °C, delikatny 40 °C, szybki 45 °C, mycie wstępne; AquaSensor; Sensor załadunku; InfoLight; Silnik iQdrive; Wymiennik Ciepła; Szuflada vario3; VarioSpeed; Strefa Intensywna; Asystent dozowania; Programowanie czasu startu; AquaStop.

czytaj więcej
Zmywarka Siemens SN66N097EU

Zmywarka Siemens SN66N097EU

Zmywarki do zabudowy, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki duże (powyżej 12 kompletów), Klasa energetyczna A++, Zmywarki w kolorze innym, Siemens

Nowoczesna zmywarka do zabudowy Siemens SN66N097EU SpeedMatic; zintegrowana o szerokości 60 cm; klasa efektywności energetycznej A++; 6 zakresów temperatury; 6 programów zmywania: garnki 70 °C, auto 45-65 °C, eco 50 °C, delikatny 40 °C, TurboSpeed 20 min, mycie wstępne; AquaSensor; Sensor Załadunku; Silnik iQdrive; Wymiennik Ciepła; InfoLight; Szuflada vario3; 3 Poziomowy System RackMatic; EasyLock; Strefa Intensywna; VarioSpeed Plus, HigienaPlus, Suszenie Extra; Asystent Dozowania; Programowanie Czasu Startu; AquaStop.

czytaj więcej

Opinie o zmywarce Siemens SN65N080EU

Dodaj swoją opinię o zmywarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)