Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Zmywarka Siemens SN65L033EU

Zmywarka Siemens SN65L033EU

Zintegrowana zmywarka do zabudowy Siemens SN65L033EU z systemem SpeedMatic; o szerokości 60 cm; klasa energetyczna A+; 4 zakresy temperatury; 5 programów zmywania: garnki 70°C, auto 45-65 °C, eco 50 °C, szybki 45 °C, mycie wstępne; AquaSensor; Sensor załadunku; silnik iQdrive; Asystent Dozowania; VarioSpeed; HalfLoad; Programowanie Czasu Startu; Suszenie Extra; InfoLight; 3 poziomowy RackMatic; AutoStop.
Interesuje Cię zakup zmywarki
Siemens Sn65l033eu?
Zdjęcie producenta

Opis zmywarki Siemens Sn65l033eu

Zastosowana w zmywarce Siemens SN65L033EU szeroka gama programów oraz duży wybór dodatkowych opcji zmywania sprawia, że zmywarka  jest modelem nowoczesnym, energooszczędnym oraz inteligentnym.  Dowodem na to jest klasa energetyczna zmywarki  A+, która plasuje urządzenie w czołówce zmywarek dostępnych w sprzedaży pod względem wydajności i energooszczędności. To, że zmywarka Siemens SN65L033EU jest naszpikowana nowoczesną technologią wcale nie oznacza , że jest ona skomplikowana w obsłudze. Wręcz przeciwnie, jest  zaprojektowana  intuicyjnie i cechuje się dużą prostotą w obsłudze.

W zmywarce Siemens SN65L033EU zastosowano wysokiej klasy silnik magnetyczny iQdrive, który cechuje się bardzo cichą pracą. Silnik pozbawiono tradycyjnych szczotek w napędzie dlatego  podczas pracy wytwarza tylko 46 dB hałas. Silnik pracuje prawie bezszelestnie i bez żadnych wstrząsów do tego generuje maksymalną moc i wydajność. Model Siemens SN65L033EU posiada wbudowany AquaSensor odpowiedzialny za kontrolę czystości wody podczas zmywania wstępnego. Wynik tej kontroli jest istotny na ilość doprowadzanej wody. AquaSensor zapewnia najlepsze efekty zmywania przy maksymalnej oszczędności energii i wody. Przebieg programu zależy również od stopnia zapełnienia zmywarki. Ocenia to Sensor Załadunku, w który wyposażono zmywarkę. Jego zadaniem jest dozowanie wody  odpowiednio do ilości mytych naczyń. W komorze zmywarki Siemens SN65L033EU użytkownik zmieści 12 kompletów naczyń, które rozmieści w ergonomicznych koszach VarioFlex. Elastyczność koszy sprawia, że rozmieszczenie naczyń i garnków o nietypowych kształtach lub wielkości. Model Siemens SN65L033EU wyposażono w 3 poziomowy system RackMatic, dzięki któremu można regulować w trzech poziomach wysokość górnego kosza. Wystarczy nacisnąć dźwignię znajdującą się po bokach kosza i wyregulować jego wysokość. W zmywarkach w pełni zintegrowanych producent umieścił w dolnej krawędzi drzwi system InfoLight. Jest to wizualna informacja o przebiegu programu, rzucana w formie wiązki czerwonego światła na podłogę przed urządzeniem. Po zakończeniu programu światło automatycznie się wyłącza. Dodatkowo o zakończeniu pracy zmywarki informuje posiadacza sygnał dźwiękowy. Produkt Siemens SN65L033EU posiada zintegrowany panel sterujący umieszczony za frontem meblowym.  Wyboru programów użytkownik dokonuje za pomocą dotykowych przycisków. Obsługa modelu Siemens SN65L033EU jest przejrzysta a wybór programów i dodatkowych opcji jest niezwykle prosty.

Zmywarka Siemens SN65L033EU posiada następujące programy zmywania:

Mycie Wstępne- program przeznaczony do płukania naczyń zimną wodą. Można go stosować przed zmywaniem zasadniczym mocno zabrudzonych naczyń z zaschniętymi resztkami jedzenia. Dzięki płukaniu zostaną one oczyszczone z resztek pokarmu. Wykorzystuje się go także, gdy naczynia będą zmywane za kilka dni, aby zapobiec zasychaniu zanieczyszczeń i powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Trwa krótko, około 10 minut.

 

Garnki (Intensywnie) 70°C- program służący do zmywania bardzo zabrudzonych garnków, patelni, sztućców oraz niewrażliwych naczyń. Podczas zmywania w tym programie usuwane są zaschnięte,  przypalone lub przyklejone resztki jedzenia zawierające skrobię lub białko.

Eco 50°C- w tym programie można uzyskać największą efektywność zużycia wody i energii elektrycznej podczas zmywania średnio zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców.

Auto 45-65°C- zmywa dowolnie zabrudzone naczynia, sztućce, garnki i patelnie w temperaturze od 45ºC do 55ºC. Zmywarka  rozpoznaje stopień zabrudzenia oraz ilość naczyń znajdujących się w koszach. Automatycznie reguluje temperaturę i ilość wody, a także zużycie energii oraz czas trwania programu.

Szybki 45°C- krótki program służący  do zmywania lekko zabrudzonych naczyń sztućców z nieprzyschniętymi resztkami jedzenia. Program jest wyposażony w dodatkowe suszenie. Idealnie nadaje się do zmywania podczas wydawania przyjęcia.

Zmywarka Siemens SN65L033EU została wyposażona przez konstruktorów w funkcje VarioSpeed, dzięki której można skrócić czas zmywania o połowę, zachowując przy tym klasę A zmywania i suszenia. Dodatkowo urządzenie posiada opcję HalfLoad czyli połowa załadunku. Posiadacz zmywarki  nie musi czekać żeby uzbierał się cały wsad naczyń, wystarczy tylko jeden kosz. Po naciśnięciu odpowiedniego przycisku cykl zmywania sam dopasuje się do wielkości załadunku, zapewniając przy tym oszczędne zmywanie. W trosce o oszczędność energii elektrycznej zmywarka posiada zdefiniowaną funkcję Programowania Czasu Startu od 1 do 24 godzin. Dzięki tej opcji można zaprogramować włączenie zmywarki o dogodnej dla użytkownika porze dnia lub nocy, np. podczas trwania II taryfy energii kiedy użytkowany prąd jest znacząco tańszy. Model zmywarki Siemens SN65L033EU wyposażono w Suszenie Extra, które dzięki podwyższonej temperaturze podczas płukania z nabłyszczaniem oraz przedłużonej fazie suszenia umożliwia lepsze suszenie także elementów z tworzywa sztucznego. Używając tej funkcji, właściciel zmywarki musi mieć świadomość, że zużycie energii ulega nieznacznemu wzrostowi. Zmywarka Siemens SN65L033EU posiada także Asystenta Dozowania, dzięki któremu zastosowane tabletki z detergentem są eksploatowane do samego końca. Ta opcja kontroluje rozpuszczenie środka myjącego bez obawy że jego resztki zostaną nie wykorzystane. Producent gwarantuje na cały czas użytkowania produktu Siemens SN65L033EU bezpieczeństwo przed zalaniem mieszkania. Funkcja o nazwie AquaStop eliminuje konieczność zakręcania zaworu doprowadzającego wodę, w przypadku jakiegokolwiek przecieku natychmiast przerywa dopływ wody.

Parametry techniczne zmywarki Siemens SN65L033EU

Zużycie energii w cyklu (kW)1,02
Zużycie wody w cyklu (l)10
Wysokość (mm)815
Szerokość (mm)598
Głębokość (mm)550
Pojemność (wsad) - liczba kompletów12
Klasa zmywaniab.d.
Klasa suszeniaA
Poziom hałasu (db)46

Wyposażenie zmywarki Siemens SN65L033EU

Możliwość skrócenia czasu programuTak
Opóźnienie startuTak
Oświetlenie wnętrzaNie
Sygnał dzwiękowy po zakończeniu programuTak
Interesuje Cię zakup zmywarki
Siemens Sn65l033eu?
Nie znaleziono informacji o producencie

Zmywarki podobne do Siemens SN65L033EU

Zmywarka Siemens SN64L002EU

Zmywarka Siemens SN64L002EU

Zmywarki do zabudowy, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki średnie (12 kompletów), Klasa energetyczna A+, Zmywarki w kolorze innym, Siemens

Nowoczesna zmywarka do zabudowy Siemens SN64L002EU SpeedMatic; w pełni zintegrowana o szerokości 60 cm; klasa energetyczna A+; 4 zakresy temperatury; 4 programy zmywania: garnki 70°C, auto 45-65°C, Eco 50°C, szybki 45°C; AquaSnesor; Sensor Załadunku; InfoLight; System koszy Vario; Asystent Dozowania; Programowanie Czasu Startu; VarioSpeed; AquaStop.

czytaj więcej
Zmywarka Siemens SN66D001EU

Zmywarka Siemens SN66D001EU

Zmywarki do zabudowy, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki średnie (12 kompletów), Klasa energetyczna A+, Zmywarki w kolorze innym, Siemens

Energooszczędna zmywarka do zabudowy Siemens SN66D001EU SpeedMatic w pełni zintegrowana; o szerokości 60 cm; klasa energetyczna A+; 5 zakresów temperatury; 6 programów zmywania: garnki 70 °C, auto 45-65 °C, eco 50 °C, delikatny 40 °C, szybki 45 °C, mycie wstępne; Silnik iQdrive, AquaSensor; Sensor Załadunku; InfoLight; Asystent Dozowania; VarioSpeed; Programowanie Czasu Startu; EasyLock; AquaStop.

czytaj więcej

Opinie o zmywarce Siemens SN65L033EU

Dodaj swoją opinię o zmywarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)