Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Zmywarka Siemens SN25N881EU

Zmywarka Siemens SN25N881EU

Nowoczesna zmywarka wolnostojąca Siemens SN25N881EU SpeedMatic; o szerokości 60 cm; klasa efektywności energetycznej A++; 5 zakresów temperatury; 5 programów zmywania: garnki 70 °C, auto 45-65 °C, eco 50 °C, turboSpeed 20 min; mycie wstępne; AquaSensor; Sensor załadunku; Silnik iQdrive; Wymiennik Ciepła; Szuflada Vario3; 3 poziomowy system rackMatic; EasyLock; Strefa Intensywna; Asystent Dozowania; VarioSpeed; Suszenie Extra; Programowanie Czasu Startu; AquaStop.
Interesuje Cię zakup zmywarki
Siemens Sn25n881eu?
Zdjęcie producenta

Opis zmywarki Siemens Sn25n881eu

Zmywarka Siemens SN25N881EU przedstawia ten rodzaj zmywarki , które ze względu na wysoki stopień funkcjonalności, a jednocześnie na łatwość obsługi, sprawiają że są jednymi z najbardziej poszukiwanymi urządzeniami do zmywania. Są także najbardziej energooszczędnymi sprzętami,  bardzo nowoczesnymi , wyposażonymi  w zaawansowaną technologię a tym samym bardzo łatwymi i dostępnymi w obsłudze.  Kilka programów zmywania zapewnia możliwość precyzyjnego wyboru optymalnej opcji zmywania do każdego rodzaju naczyń o zróżnicowanym stopniu zabrudzenia oraz o różnej wielkości. Klasa energetyczna A++ zapewnia bardzo niskie zużycie energii. Nasuwa się więc oczywisty fakt, że Siemens SN25N881EU jest urządzeniem bardzo oszczędnym zarówno pod względem zużycia energii jak  i czasu właściciela zmywarki. Bez wątpienia zmywarka Siemens SN25N881EU jest urządzeniem dbającym o ekologię i finanse użytkownika. Dodatkowe funkcje i opcje, które posiada zmywarka  pozwalają świetnie zadbać o naczynia, które są poddawane procesowi zmywania.

W modelu zmywarki Siemens SN25N881EU projektanci zastosowali elastyczny system koszy pod nazwą VarioFlex, który sprzyja łatwiejszemu rozmieszczeniu naczyń o nietypowych kształtach lub dużych gabarytach. Na większą uwagę zasługuje trzeci kosz a w zasadzie Szuflada Vario3, która stanowi dodatkowy poziom załadunku naczyń. Można w niej umieścić sztućce, przybory kuchenne lub małe filiżanki. Urządzenie Siemens SN25N881EU pozbawiono tradycyjnego koszyka na sztućce, dzięki czemu użytkownik  zyskuje więcej miejsca w dolnym koszu. W górnym koszu producent zastosował unikatowy system 3 poziomowy rackMatick, pomagający, jednym prostym ruchem zmienić wysokość kosza. W zależności od potrzeby użytkownik ma do wyboru 3 poziomy wysokości. System koszy oraz duża komora zmywarki, mieszcząca 13 kompletów naczyń sprawiają, ze zmywarka Siemens SN25N881EU jest jedną z najbardziej ergonomicznych zmywarek dostępnych na rynku. Komora zmywarki i wymiennik ciepła, który posiada model  Siemens SN25N881EU stanowią zamknięty system higienicznego suszenia, bez doprowadzania powietrza z zewnątrz. Wymiennik ciepła pozwala wykorzystać energię zgromadzoną w raz ogrzanej wodzie do następnego etapu zmywania, co powoduje prawie  15% oszczędność energii. Dodatkowym, innowacyjnym elementem zastosowanym w konstrukcji zmywarki jest magnetyczny silnik iQdrive. Dlatego, że w napędzie silnika nie ma tradycyjnych szczotek, jego praca jest niemal bezgłośna bo tylko 46 decybelowa. W trosce o efektywność zmywania konstruktorzy umieścili w modelu Siemens SN25N881EU Sensor Załadunku, który dozuje wodę w stosunku do ilości załadowanych naczyń. AquaSensor będący również na wyposażeniu zmywarki, sprawdza stopień zabrudzenia wody podczas mycia wstępnego. Dzięki temu procederowi woda do zmywarki jest doprowadzana w odpowiedniej ilości. Z tak dopasowanym duetem, oszczędność wody i energii jest niekwestionowana. Informacji o użytym programie lub opcji dostarcza wyświetlacz, który wraz z przyciskami do wyboru programów jest umiejscowiony w górnej części drzwi zmywarki. Obudowę tej niezwykle nowoczesnej zmywarki wykonano w kolorze inox i zabezpieczono powłoką Antyfingerprint. Powłoka chroni zmywarkę nie tylko przed niepożądanymi śladami palców ale także zabezpiecza ją przed zarysowaniami. Otwierania i zamykania drzwi urządzenia użytkownik dokonuje przy pomocy zamka EasyLock, który dzięki swojej konstrukcji pozwala na lekkie dociśniecie drzwi bez użycia siły.

Model zmywarki Siemens SN25N881EU wyposażono w następujące programy zmywania:

Garnki (Intensywnie) 70°C- program służący do zmywania bardzo zabrudzonych garnków, patelni, sztućców oraz niewrażliwych naczyń. Podczas zmywania w tym programie usuwane są zaschnięte,  przypalone lub przyklejone resztki jedzenia zawierające skrobię lub białko.

Eco 50°C- w tym programie można uzyskać największą efektywność zużycia wody i energii elektrycznej podczas zmywania średnio zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców.

Auto 45-65°C- zmywa dowolnie zabrudzone naczynia, sztućce, garnki i patelnie w temperaturze od 45ºC do 55ºC. Zmywarka  rozpoznaje stopień zabrudzenia oraz ilość naczyń znajdujących się w koszach. Automatycznie reguluje temperaturę i ilość wody, a także zużycie energii oraz czas trwania programu.

TurboSpeed 20 min- krótki program, który jest w stanie umyć naczynia w ciągu 20 minut. Naczynia dzięki wstępnemu podgrzewaniu wody i komory zmywania, będą idealnie czyste już po 20 minutach. Gdy zmywarka została już raz podgrzana, można ponownie wykorzystać zgromadzone ciepło i nastawić ją na kolejny, 20 minutowy cykl zmywania.

Zmywanie Wstępne- program przeznaczony do płukania naczyń zimną wodą. Można go stosować przed zmywaniem zasadniczym mocno zabrudzonych naczyń z zaschniętymi resztkami jedzenia. Dzięki płukaniu zostaną one oczyszczone z resztek pokarmu. Wykorzystuje się go także, gdy naczynia będą zmywane za kilka dni, aby zapobiec zasychaniu zanieczyszczeń i powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Trwa krótko, około 10 minut.

Urządzenie Siemens SN25N881EU posiada opcję Programowania Czasu Startu do 24 godzin. Jest to istotna funkcja kiedy posiadaczowi zmywarki zależy na opóźnieniu włączenia zmywarki a kiedy np. nie przebywa w domu. Dzięki tej opcji może programować uruchomienie zmywarki w dogodnej porze dnia. Następną użyteczną funkcją jest Strefa Intensywna, która umożliwia jednocześnie mycie delikatnych naczyń w koszu górnym i silnie zabrudzonych naczyń w dolnym koszu. Dzięki  podwyższonym ciśnieniu w dolnym koszu bardzo zabrudzone garnki są myte silniejszym strumieniem wody. To rozwiązanie zapewnia optymalny wynik zmywania przy mieszanym załadunku. Większą efektywność zmywania uzyska się stosując tabletki z detergentem a w ich eksploatacji pomaga Asystent Dozowania. Jest to specjalnie ukierunkowany strumień wody rozprowadzany przez ramię natryskowe, które szybciej i dokładniej rozpuszcza tabletkę, kontrolując w ten sposób właściwe rozpuszczenie środka w zmywarce. Natomiast opcja VarioSpeed umożliwia skrócenie o połowę czasu zmywania przy zachowaniu najlepszych rezultatów zmywania i suszenia. Dzięki tej opcji można zmyć i wysuszyć naczynia w ciągu 45 minut. Funkcję można dołączyć do każdego długiego programu zmywania, przyspieszając dwukrotnie jego przebieg. Urządzenie Siemens SN25N881EU posiada funkcje Suszenie Extra polegające na podwyższeniu temperatury podczas płukania z nabłyszczaczem oraz przedłużeniu fazy suszenia.  Zużycie energii w tym procesie ulega niewielkiemu zwiększeniu. W trosce o ochronę mienia użytkownika, producent gwarantuje dożywotnią ochronę przed zalaniem, a wszystko to dzięki zastosowaniu przez koncern Siemens funkcji AquaStop. System zapewnia pełne bezpieczeństwo pracy zmywarki i 100% ochronę mieszkania przed zalaniem.

Parametry techniczne zmywarki Siemens SN25N881EU

Zużycie energii w cyklu (kW)0,92 kW
Zużycie wody w cyklu (l)6,0 l
Wysokość (mm)845 mm
Szerokość (mm)600 mm
Głębokość (mm)600 mm
Pojemność (wsad) - liczba kompletów13
Klasa zmywania-
Klasa suszeniaA
Poziom hałasu (db)44 db

Wyposażenie zmywarki Siemens SN25N881EU

Możliwość skrócenia czasu programuTak
Opóźnienie startuTak
Oświetlenie wnętrzaNie
Sygnał dzwiękowy po zakończeniu programuNie
Interesuje Cię zakup zmywarki
Siemens Sn25n881eu?
Nie znaleziono informacji o producencie

Zmywarki podobne do Siemens SN25N881EU

Zmywarka  Siemens SN25M837EU

Zmywarka Siemens SN25M837EU

Zmywarki wolnostojące, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki duże (powyżej 12 kompletów), Klasa energetyczna A++, Zmywarki w kolorze stalowym (inox), Siemens

Nowoczesna, wolnostojąca zmywarka Siemens SN25M837EU SpeedMatic; o szerokości 60 cm; klasa energetyczna A++; 4 zakresy temperatury; 5 programów zmywania: garnki 70°C ,auto 45-65 °C, eco 50 °C, szybki 45 °C, mycie wstępne; Asystent Dozowania, Sensor Załadunku; Wymiennik Ciepła; Silnik iQdrive; 3 poziomowy rackMatick; Programowanie Czasu Startu; VarioSpeed; HalfLoad; EasyLock; AquaStop.

czytaj więcej

Opinie o zmywarce Siemens SN25N881EU

Dodaj swoją opinię o zmywarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)