Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Zmywarka Siemens SN25M837EU

Zmywarka Siemens SN25M837EU

Nowoczesna, wolnostojąca zmywarka Siemens SN25M837EU SpeedMatic; o szerokości 60 cm; klasa energetyczna A++; 4 zakresy temperatury; 5 programów zmywania: garnki 70°C ,auto 45-65 °C, eco 50 °C, szybki 45 °C, mycie wstępne; Asystent Dozowania, Sensor Załadunku; Wymiennik Ciepła; Silnik iQdrive; 3 poziomowy rackMatick; Programowanie Czasu Startu; VarioSpeed; HalfLoad; EasyLock; AquaStop.
Interesuje Cię zakup zmywarki
Siemens Sn25m837eu?
Zdjęcie producenta

Opis zmywarki Siemens Sn25m837eu

Wolnostojąca zmywarka  Siemens SN25M837EU jest jedną z najprostszych i najłatwiejszych w obsłudze zmywarek na rynku. Prosty i elegancki design urządzenia w uniwersalnym kolorze będzie pasował do każdego wnętrza.  Siemens SN25M837EU jest wyposażona w system SpeedMatic, który jest odpowiedzialny za funkcjonalność i wygodę a wraz z klasą energetyczną A++ powoduje, że zmywarka jest urządzeniem bardzo wydajnym a także oszczędnym. Zastosowanie różnych programów oraz dodatkowych opcji pozwala na zmywanie naczyń o różnym stopniu zabrudzenia w dostosowanym odpowiednio czasie z bardzo dobrym efektem końcowym.

Urządzenie Siemens SN25M837EU zostało wyposażona w niezwykle pomocny system koszy na naczynia o nazwie VarioFlex. Są to nowoczesne kosze dzięki, którym można zwiększać pojemność zmywarki. Górny kosz jest dodatkowo wyposażony w system 3-poziomowy rackMatic . Dzięki niemu, użytkownik może zmienić wysokość kosza do 3 różnych wysokości w zależności od wielkości zmywanych naczyń. W modelu zmywarki Siemens SN25M837EU można zmywać 13 kompletów naczyń o różnym stopniu zabrudzenia. Nad efektywnością zmywania czuwa Sensor Załadunku. Jest to czujnik badający ilość naczyń załadowanych do zmywarki. Wpływa na znaczną oszczędność wody, ponieważ urządzenie dostosowuje jej ilość do załadunku. Dodatkowo zmywarka Siemens SN25M837EU posiada wbudowany AquaSensor, który bada wielokrotnie podczas zmywania czystość wody i kontroluje jej zużycie. Dzięki niemu urządzenie nie zużyje więcej wody niż jest to konieczne. Pożądany efekt zmywania użytkownik uzyska także dzięki technice naprzemiennego mycia, strumień wody spryskuje naczynia na przemian w górnym i dolnym koszu. Proceder ten oszczędza do 20% wodę i wydłuża działanie środka myjącego. W procesie suszenia ważną rolę odgrywa Wymiennik Ciepła, który posiada zmywarka SN25M837EU. Ma wiele funkcji m.in. gwarantuje higieniczne suszenie, ponieważ naczynia suszone są bez dostępu powietrza z zewnątrz. Wyboru programów i funkcji dokonuje się dotykowo na panelu(Touch Control),  który są umieszczony w górnej części  drzwi urządzenia.  Obudowę zmywarki wykonano ze stali szlachetnej i zabezpieczono powłoką AntiFingerprint, która chroni zmywarkę nie tylko przed niepożądanymi śladami palców ale także zabezpiecza ją przed zarysowaniami. Model Siemens SN25M837EU posiada nowoczesny, energooszczędny i bardzo cichy silnik iQrive. Zmywanie odbywa się niemal bezgłośnie ponieważ silnik pozbawiono tradycyjnych szczotek, redukując tarcie. Zmywarka posiada bardzo wygodny zamek w drzwiach pod nazwą EasyLock, który zapewnia wygodne zamykanie i otwieranie drzwi zmywarki bez konieczności używania siły.

Model zmywarki Siemens SN25M837EU posiada następujące programy zmywania:

Mycie Wstępne- program przeznaczony do płukania naczyń zimną wodą. Można go stosować przed zmywaniem zasadniczym mocno zabrudzonych naczyń z zaschniętymi resztkami jedzenia. Dzięki płukaniu zostaną one oczyszczone z resztek pokarmu. Wykorzystuje się go także, gdy naczynia będą zmywane za kilka dni, aby zapobiec zasychaniu zanieczyszczeń i powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Trwa krótko, około 10 minut.

Garnki 70°C- program służący do zmywania bardzo zabrudzonych garnków, patelni, sztućców oraz niewrażliwych naczyń. Podczas zmywania w tym programie usuwane są zaschnięte,  przypalone lub przyklejone resztki jedzenia zawierające skrobię lub białko.

Eco 50°C- w tym programie można uzyskać największą efektywność zużycia wody i energii elektrycznej podczas zmywania średnio zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców.

Auto 45-65°C°C - zmywa dowolnie zabrudzone naczynia, sztućce, garnki i patelnie w temperaturze od 45ºC do 65ºC. Zmywarka  rozpoznaje stopień zabrudzenia oraz ilość naczyń znajdujących się w koszach. Automatycznie reguluje temperaturę i ilość wody, a także zużycie energii oraz czas trwania programu.

Szybki 45°C- krótki program służący  do zmywania lekko zabrudzonych naczyń sztućców z nieprzyschniętymi resztkami jedzenia. Program jest wyposażony w dodatkowe suszenie. Idealnie nadaje się do zmywania podczas wydawania przyjęcia.

Urządzenie Siemens SN25M837EU posiada opcję Programowania Czasu Startu do 24 godzin. Jest to istotna funkcja kiedy posiadaczowi zmywarki zależy na opóźnieniu włączenia zmywarki a kiedy np. nie przebywa w domu. Dzięki tej opcji może programować uruchomienie zmywarki o dogodnej porze dnia. Większą efektywność zmywania uzyska się stosując tabletki z detergentem a w ich eksploatacji pomaga Asystent Dozowania. Jest to specjalnie ukierunkowany strumień wody rozprowadzany przez ramię natryskowe, które szybciej i dokładniej rozpuszcza tabletkę, kontrolując w ten sposób właściwe rozpuszczenie środka w zmywarce. Natomiast włączając funkcję HalfLoad czyli połowa załadunku nie trzeba czekać aż uzbiera się pełna zmywarka naczyń. Wystarczy tylko jeden kosz i można umieścić w niej połowę zwykłego załadunku, a cykl zostanie dopasowany do mniejszej ilości naczyń, zapewniając perfekcyjne i maksymalnie oszczędne mycie. Niezwykle pomocną i oszczędną jest funkcja VarioSpeed, która pozwala skrócić czas zmywania  do 50% przy zachowaniu klasy A w kategorii zmywania i suszenia. W trosce o ochronę mienia użytkownika, producent gwarantuje dożywotnią ochronę przed zalaniem, a wszystko to dzięki zastosowaniu przez koncern Siemens funkcji AquaStop. System zapewnia pełne bezpieczeństwo pracy zmywarki i 100% ochronę mieszkania przed zalaniem.

Parametry techniczne zmywarki Siemens SN25M837EU

Zużycie energii w cyklu (kW)0,92 kW
Zużycie wody w cyklu (l)10,0 l
Wysokość (mm)845 mm
Szerokość (mm)600 mm
Głębokość (mm)600 mm
Pojemność (wsad) - liczba kompletów13
Klasa zmywania-
Klasa suszeniaA
Poziom hałasu (db)46 db

Wyposażenie zmywarki Siemens SN25M837EU

Możliwość skrócenia czasu programuTak
Opóźnienie startuTak
Oświetlenie wnętrzaNie
Sygnał dzwiękowy po zakończeniu programuNie
Interesuje Cię zakup zmywarki
Siemens Sn25m837eu?
Nie znaleziono informacji o producencie

Zmywarki podobne do Siemens SN25M837EU

Zmywarka Siemens SN25N881EU

Zmywarka Siemens SN25N881EU

Zmywarki wolnostojące, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki duże (powyżej 12 kompletów), Klasa energetyczna A++, Zmywarki w kolorze stalowym (inox), Siemens

Nowoczesna zmywarka wolnostojąca Siemens SN25N881EU SpeedMatic; o szerokości 60 cm; klasa efektywności energetycznej A++; 5 zakresów temperatury; 5 programów zmywania: garnki 70 °C, auto 45-65 °C, eco 50 °C, turboSpeed 20 min; mycie wstępne; AquaSensor; Sensor załadunku; Silnik iQdrive; Wymiennik Ciepła; Szuflada Vario3; 3 poziomowy system rackMatic; EasyLock; Strefa Intensywna; Asystent Dozowania; VarioSpeed; Suszenie Extra; Programowanie Czasu Startu; AquaStop.

czytaj więcej

Opinie o zmywarce Siemens SN25M837EU

Dodaj swoją opinię o zmywarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)