Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Zmywarka Siemens SK26E820EU

Zmywarka Siemens SK26E820EU

Kompaktowa zmywarka Siemens SK26E820EU; o szerokości 55 cm; klasa energetyczna A+; 5 zakresów temperatury; 6 programów zmywania: Garnki 70 °C, Auto 45-65 °C, Eco 50 °C, Delikatny 40 °C, Szybki 45 °C, Mycie Wstępne; Sensor Załadunku; AquaSensor; Silnik iQdrive; Extra Suszenie; Variospeed.
Interesuje Cię zakup zmywarki
Siemens Sk26e820eu?
Zdjęcie producenta

Opis zmywarki Siemens Sk26e820eu

Zmywarka Siemens SK26E820EUto bardzo łatwe w obsłudze urządzenie a jednocześnie zaawansowane technologicznie. Tak krótki opis najtrafniej określa jej kluczowe walory. Tylko 6 różnorodnych programów zmywania pozwala dobrać odpowiednią opcję, żeby zmywanie było nie tylko efektywne, ale trwało dokładnie tyle ile wymaga stopień zabrudzenia naczyń. Przy zastosowaniu takich rozwiązań technologicznych, samoistnie nasuwa się, że oszczędność energetyczna jest po prostu niekwestionowana. Dowodem na to jest klasa efektywności energetycznej zmywarki  A+.

Dzięki niewielkim wymiarom produkt Siemens SK26E820EU, może zmywać codzienne naczynia i garnki mimo tego, że mieści się  tylko na blacie. Niewielkie rozmiary urządzenia nie przeszkadzają jej w starannym wykonaniu swojej pracy. Zmywarkę  Siemens SK26E820EU możemy umieścić w każdej nowoczesnej kuchni, obudowę zmywarki zarówno front jak i panel wykonano w kolorze inox, pasować więc będzie bezproblemowo do każdej kuchni. Wnętrze tego modelu pomieści 6 kompletów naczyń, które można rozmieścić wygodnie w jednym koszu, który posiada półeczkę na filiżanki lub akcesoria oraz koszyk na sztućce. Silnik inwerterowy, który posiada model Siemens SK26E820EU jest bardzo cichy w użyciu ponieważ pozbawiono go tradycyjnych szczotek. Silnik iQdrive podczas swojej pracy wytwarza tylko 48 decybelowy hałas. W trosce o efektywność zmywania konstruktorzy umieścili w modelu Siemens SK26E820EU Sensor Załadunku, który dozuje wodę w stosunku do ilości załadowanych naczyń. AquaSensor będący również na wyposażeniu zmywarki, sprawdza stopień zabrudzenia wody podczas mycia wstępnego. Dzięki temu procederowi woda do zmywarki jest doprowadzana w odpowiedniej ilości. Wyboru programów i opcji dokonuje się za pomocą wygodnego pokrętła, które jest zintegrowane z przyciskiem start. Zmywarka posiada bardzo wygodny zamek w drzwiach pod nazwą EasyLock, który zapewnia wygodne zamykanie i otwieranie drzwi zmywarki bez konieczności używania siły.

Produkt Siemens SK26E820EU wyposażono w następujące programy zmywania:

Garnki 70°C- program służący do zmywania bardzo zabrudzonych garnków, patelni, sztućców oraz niewrażliwych naczyń. Podczas zmywania w tym programie usuwane są zaschnięte,  przypalone lub przyklejone resztki jedzenia zawierające skrobię lub białko.

Eco 50°C- w tym programie można uzyskać największą efektywność zużycia wody i energii elektrycznej podczas zmywania średnio zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców.

Auto 45-65°C- zmywa dowolnie zabrudzone naczynia, sztućce, garnki i patelnie w temperaturze od 45ºC do 55ºC. Zmywarka  rozpoznaje stopień zabrudzenia oraz ilość naczyń znajdujących się w koszach. Automatycznie reguluje temperaturę i ilość wody, a także zużycie energii oraz czas trwania programu.

Szybki 45°C- krótki program służący  do zmywania lekko zabrudzonych naczyń sztućców z nieprzyschniętymi resztkami jedzenia. Program jest wyposażony w dodatkowe suszenie. Idealnie nadaje się do zmywania podczas wydawania przyjęcia.

 

Delikatny 40°C- program służący do zmywania delikatnych naczyń i sztućców, szkła oraz naczyń z tworzywa sztucznego nieodpornego na  oddziaływanie termiczne. Naczynia mogą posiadać lekko przyklejone, świeże resztki potraw.

Skrócony 45°C- krótki program służący  do zmywania lekko zabrudzonych naczyń sztućców z nieprzyschniętymi resztkami jedzenia. Program jest wyposażony w dodatkowe suszenie. Idealnie nadaje się do zmywania podczas wydawania przyjęcia.

Zmywarka Siemens SK26E820EU posiada możliwość zastosowania funkcji VarioSpeed, dzięki której można skrócić o połowę czas zmywania przy zachowaniu najlepszych rezultatów zmywania i suszenia. Dzięki niej można zmyć i wysuszyć naczynia w ciągu 45 minut. Urządzenie Siemens SK26E820EU posiada opcję Programowania Czasu Startu do 24 godzin. Jest to istotna funkcja kiedy posiadaczowi zmywarki zależy na opóźnieniu włączenia zmywarki a kiedy np. nie przebywa w domu. Siemens SK26E820EU posiada funkcje Suszenie Extra polegające na podwyższeniu temperatury podczas płukania z nabłyszczaczem oraz przedłużeniu fazy suszenia.  Zużycie energii w tym procesie ulega niewielkiemu zwiększeniu. W trosce o ochronę mienia użytkownika, producent gwarantuje  ochronę przed zalaniem.

Parametry techniczne zmywarki Siemens SK26E820EU

Zużycie energii w cyklu (kW)0,62 kW
Zużycie wody w cyklu (l)7,5 l
Wysokość (mm)450mm
Szerokość (mm)551 mm
Głębokość (mm)500 mm
Pojemność (wsad) - liczba kompletów6
Klasa zmywania-
Klasa suszeniaA
Poziom hałasu (db)48 db

Wyposażenie zmywarki Siemens SK26E820EU

Możliwość skrócenia czasu programuTak
Opóźnienie startuTak
Oświetlenie wnętrzaNie
Sygnał dzwiękowy po zakończeniu programuNie
Interesuje Cię zakup zmywarki
Siemens Sk26e820eu?
Nie znaleziono informacji o producencie

Zmywarki podobne do Siemens SK26E820EU

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o zmywarce Siemens SK26E820EU

Dodaj swoją opinię o zmywarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)