Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Zmywarka Electrolux ESL4200LO

Zmywarka Electrolux ESL4200LO

Zmywarka do zabudowy Electrolux ESL4200LO; o szerokości 45 cm; klasa energetyczna A; 3 zakresy temperatury; 5 programów zmywania: Eco 50, Intensive 70 º, Normalny 65 z płukaniem wstępnym, QucikPlus 60 º, Rinse&Hold; Opóźnienie Startu; SENSOCONTROL; Funkcja zatrzymania wody.
Interesuje Cię zakup zmywarki
Electrolux Esl4200lo?
Zdjęcie producenta

Opis zmywarki Electrolux Esl4200lo

Nowoczesna i bardzo intuicyjna w obsłudze, tak najłatwiej opisać zmywarkę Electrolux ESL4200LO.  Gwarantuje dobre efekty zmywania przy optymalnym zużyciu wody, energii a także czasu. Model Electrolux ESL4200LO umiejscowiony jest w klasie energetycznej A. Warto zwrócić tez uwagę na niewielki hałas jakie wykonuje podczas pracy bo tylko 51 dB.

Urządzenie Electrolux ESL4200LO ma mądrze wbudowany zintegrowany panel sterujący w górną  krawędź drzwi.  Kiedy zmywarka jest zamknięta jest on po prostu niewidoczny. Obsługi dokonuje się za pomocą dotykowych przycisków, a obsługa jest bardzo łatwa i przyjemna. Model Electrolux ESL4200LO został wyposażony w dwa regulowane kosze, mieszczące 9 kompletów naczyń. Po złożeniu w górnym koszu uchwytów na filiżanki zyskuje się dodatkowe miejsce. Dolny kosz posiada stojaki na talerze oraz koszyk na sztućce. Bez problemu więc pomieszczą się różnego rodzaju naczynia i garnki. Zastosowana w zmywarce Electrolux ESL4200LO funkcja SENSOCONTROL wykrywa wielkość załadunku i sama dobiera odpowiednio zużycie wody i energii. Zmywarka Electrolux ESL4200LO posiada funkcję opóźnionego startu do 3 godzin. Dzięki tej funkcji zmywanie można dostosować do potrzeb użytkownika i jego planu dnia. Po załadowaniu naczyń do zmywarki nastawia się pożądaną przez siebie godzinę startu urządzenia. Ponad to ten model zmywarki wyposażono w czujnik soli i nabłyszczacza. Te dwa składniki odpowiedzialne są za efektywne zmywanie,  a także o utrzymanie zmywarki w dobrej kondycji. Zmywarka sama dba o siebie i w odpowiednim momencie daje znać, że któryś z komponentów się właśnie skończył za pomocą wskaźników LED. W takim przypadku posiadacz zmywarki z całą pewnością nie zapomni o ich uzupełnieniu. Model Electrolux ESL4200LO wyposażono w sygnały dźwiękowe, które są słyszalne dla użytkownika w przypadku wystąpienia usterki zmywarki lub regulacji poziomu zmiękczania wody. Zmywarka posiada w razie potrzeby system zatrzymania wody.

Zmywarka Electrolux ESL4200LO posiada następujące programy:

ECO 50º- w tym programie można uzyskać największą efektywność zużycia wody i energii elektrycznej podczas zmywania średnio zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców.

Intensive 70 º-  program do zmywania naczyń, garnków i patelni bardzo zabrudzonych w wysokiej temperaturze. Program obejmuje fazę płukania w wysokiej temperaturze w celu zachowania większej higieny. Podczas płukania temperatura 70 ºC pozostaje od 10  do 14 minut.

Normalny 65 z płukaniem wstępnym- program służy do zmywania świeżo zabrudzonych naczyń i sztućców. Po wcześniejszym spłukaniu naczyń następuje to podstawowe w temperaturze 65 º.

QuickPlus 60 º- skrócony do 30 minut program do zmywania świeżo zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców. Program pozwala w krótkim czasie uzyskać dobre efekty zmywania.

Rinse&Hold- płukanie i wstrzymanie programu. służy do szybkiego płukania naczyń. Zapobiega to zasychaniu resztek jedzenia na naczyniach i powstawaniu przykrych zapachów. W tym programie nie należy stosować detergentów.

Parametry techniczne zmywarki Electrolux ESL4200LO

Zużycie energii w cyklu (kW)0,86 kW
Zużycie wody w cyklu (l)13,0 l
Wysokość (mm)818 mm
Szerokość (mm)446 mm
Głębokość (mm)550 mm
Pojemność (wsad) - liczba kompletów9
Klasa zmywaniaA
Klasa suszeniaA
Poziom hałasu (db)51 db

Wyposażenie zmywarki Electrolux ESL4200LO

Możliwość skrócenia czasu programuNie
Opóźnienie startuTak
Oświetlenie wnętrzaNie
Sygnał dzwiękowy po zakończeniu programuNie
Interesuje Cię zakup zmywarki
Electrolux Esl4200lo?

Electrolux – szwedzkie zmywarki i inne AGD

Electrolux to szwedzka korporacja produkująca od 1912 roku artykuły gospodarstwa domowego dla zastosowań domowych i profesjonalnych. Jest producentem pralek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, odkurzaczy, suszarek, kuchenek mikrofalowych i tradycyjnych piekarników, okapów, płyt grzewczych: elektrycznych, gazowych i indukcyjnych, ekspresów do kawy, żelazek i wielu innych produktów z tzw. małego AGD.

czytaj więcej

Zmywarki podobne do Electrolux ESL4200LO

Zmywarka Electrolux ESL46500R

Zmywarka Electrolux ESL46500R

Zmywarki do zabudowy, Zmywarki wąskie (45cm), Zmywarki małe (poniżej 12 kompletów), Klasa energetyczna A, , Electrolux

Zmywarka do zabudowy Electrolux ESL46500R z systemem RealLife; o szerokości 45 cm; klasa energetyczna A; 4 zakresy temperatury; 5 programów zmywania: 30 MIN 60 º, Automatyczny 45-70, ECO 50º,Intensive 70 º, Rinse&Hold; SENSOCONTROL; Beam on Floor; Multitab; Opóźniony Start; AutoOff.

czytaj więcej

Opinie o zmywarce Electrolux ESL4200LO

Dodaj swoją opinię o zmywarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)