Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Zmywarka Electrolux ESL76380RO

Zmywarka Electrolux ESL76380RO

Energooszczędna zmywarka do zabudowy Electrolux ESL76380RO, szerokość 60 cm, z systemem Real Life i Perfect Fit; klasa energetyczna A+; 6 programów, 5 zakresów temperatury; SENSOCONTROL; Multitab ; EnergySaver; TimeSaver; AutoOff; Beam on Floor; programy: AutoFlex, Eco 50, Intensive 70, QuickPlus 60°, 1 Hour, Rinse&Hold ; Opóźnienie startu; AutoOff.
Interesuje Cię zakup zmywarki
Electrolux Esl76380ro?
Zdjęcie producenta

Opis zmywarki Electrolux Esl76380ro

Zmywarka Electrolux ESL76380RO to produkt z rodziny Electrolux Inspiration. Urządzenie jak i cała rodzina jest niezwykle funkcjonalne, energooszczędne oraz przyjazne środowisku. Inspiracją dla konstruktorów tworzących ESL76380RO były kuchnie hotelowe czy duże restauracje gdzie naczynia o rożnych kształtach i wielkości myje się szybko i wydajnie. To samo teraz można osiągnąć w domu wraz ze zmywarką ESL76380RO. Urządzenie jest bardzo łatwe w obsłudze dzięki jasno opracowanym technologiom oraz programom. Klasa energetyczna A+ dowodzi że jest to urządzenie proekologiczne a poziom hałasu podczas pracy 46 dB pozwala uznać ją za cichą.

Zmywarka ESL76380RO jest wyposażona w system RealLife Cleaning, który umożliwia załadownie różnych rodzajów naczyń stołowych oraz garnków w jednym wsadzie zmywania. System ten wykorzystuje jedyne w swoim rodzaju ramię z systemem FlexiSpray. Jest to natryskowe ramię z systemem podwójnych obrotów oraz dysz TopShower , pozwalających na dokładne umycie naczynia w każdym miejscu zmywarki, bez wcześniejszego odmaczania oraz późniejszych poprawek. Zmywarka dość oszczędnie gospodaruje wodą dzięki SENSOCONTROL , który umożliwia wykrycie wielkość załadunku i zastosowanie odpowiedniej ilość wody wraz z energią. Pod względem konstrukcyjnym istotny jest system PerfectFit, który umożliwia precyzyjne i łatwe dopasowanie do szerokiej gamy drzwi szafek, a także wysokości cokołów. Dzieje się to dzięki mechanizmowi płynnych przesuwnych drzwi oraz inteligentnych przesuwnych zawiasów. ESL76380RO jest wyposażona w bardzo przejrzysty wyświetlacz. Wyraźne, białe elementy sterujące są pokazane na gładkim, czarnym panelu sterowania. Panel jest ukryty po zamknięci drzwi zmywarki. Dodatkowo urządzenie posiada system Beam on Floor, jest to dodatkowy wyświetlacz, który pokazuje w kolorach przebieg cyklu zmywania na podłodze, za pomocą wiązki światła, która jest rzucana na podłogę pod drzwi zmywarki.

Zmywarka ESL76380RO jest wyposażona dwa kosze na naczynia i garnki. Górny kosz posiada niezwykle pomocny system FlexiLift. Z jego pomocą, jednym prostym ruchem zwiększamy powierzchnię kosza unosząc go. W ten sposób możemy myć rzeczy o większych gabarytach. Gdy nie ma takiej potrzeby kosz może pozostać w podstawowej pozycji. Maksymalna wielkość wsadu do zmywarki to 12 kompletów. Nowością są jedyne w swoim rodzaju stosowane przez Electrolux miękkie, małe wsporniki o kształcie palców o nazwie SoftSpikes . Zapobiegają przewracaniu się i przemieszczaniu wysokich kieliszków. Podczas zmywania możemy zastosować opcję TimeSaver, podczas której fazy zmywania i suszenia zostają skrócone. Całkowity czas trwania programu skraca się o 50%. Rezultaty zmywania są takie same, jak w przypadku programu o standardowym czasie trwania. Opcja ta powoduje zwiększenie ciśnienia oraz temperatury wody. Żeby praca zmywarki była bardziej efektywna zaleca się stosowanie opcji Multitab. Tę funkcję można włączyć jedynie stosując wieloskładnikowe tabletki z detergentem. Opcja ta zatrzymuje doprowadzanie płynu nabłyszczającego i soli, ale za to czas trwania programu może się wydłużyć. Dla osób ceniących sobie oszczędność i ochronę środowiska istotna będzie funkcja EnergySaver, która pozwala na zmniejszenie temperatury w ostatniej fazie suszenia przez co zmniejsza się zużycie energii do 25%, a także skraca czas trwania programu. Niestety naczynia po skończeniu programu mogą być mokre. ESL76380RO posiada bardzo wygodną dla użytkownika opcję MyFavourite, czyli możliwość ustawienia i zapisania jednego najczęściej używanego programu. Uaktywnienie programu następuje jedynie poprzez dotknięcie przycisku na panelu sterowania i jednocześnie nie wymaga każdorazowego wprowadzania wymaganych parametrów zmywania, gdyż pozostają one w pamięci urządzenia.

Zmywarka Electrolux ESL6380RO posiada następujące programy zmywania:

ECO 50º- w tym programie można uzyskać największą efektywność zużycia wody i energii elektrycznej podczas zmywania średnio zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców

AutoFlex- zmywa dowolnie zabrudzone naczynia, sztućce, garnki i patelnie w temperaturze od 45 º C do 70 º C. Zmywarka rozpoznaje stopień zabrudzenia oraz ilość naczyń znajdujących się w koszach. Automatycznie reguluje temperaturę i ilość wody, a także zużycie energii oraz czas trwania programu

Intensive 70 º- program do zmywania naczyń, garnków i patelni bardzo zabrudzonych w wysokiej temperaturze

1 Hour- szybkie zmywanie średnio zabrudzonych naczyń i sztućców w temperaturze 55 º C

QuickPlus 60 º- szybki, skrócony do 30 minut program do zmywania świeżo zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców. Program pozwala w krótkim czasie uzyskać dobre efekty zmywania.

Rinse&Hold- płukanie i wstrzymanie programu. Służy do szybkiego płukania naczyń co zapobiega zasychaniu resztek jedzenia na naczyniach i powstawaniu przykrych zapachów. W tym programie nie należy stosować detergentów.

Zmywarka jest wyposażona w funkcje opóźnionego startu od 1 do 24 godzin. Dzięki czemu można ustawić zmywanie na dogodną dla użytkownika porę dnia lub nocy. Jest to ważna funkcja dla osób korzystających z tańszych źródeł energii w określonych porach. Istotną opcją są też sygnały dźwiękowe w które wyposażono urządzenie. Są słyszalnie w przypadku wystąpienia usterki zmywarki lub regulacji poziomu zmiękczania wody. AutoOff to funkcja, która wyłącza urządzenie po zakończeniu cyklu zmywania. Funkcja ta wyróżnia rodzinę Electrolux Inspisration na rynku, dlatego też w modelu zmywarki ESL6380RO za pomącą funkcji AutoOff wyłącza się również czas czuwania przez co nie jest pobierana energia i zmywarka jest urządzeniem bardziej ekologiczym.

Parametry techniczne zmywarki Electrolux ESL76380RO

Zużycie energii w cyklu (kW)1,03
Zużycie wody w cyklu (l)10
Wysokość (mm)818
Szerokość (mm)596
Głębokość (mm)550
Pojemność (wsad) - liczba kompletów12
Klasa zmywaniaA
Klasa suszeniaA
Poziom hałasu (db)46

Wyposażenie zmywarki Electrolux ESL76380RO

Możliwość skrócenia czasu programuTak
Opóźnienie startuTak
Oświetlenie wnętrzaNie
Sygnał dzwiękowy po zakończeniu programuTak
Interesuje Cię zakup zmywarki
Electrolux Esl76380ro?

Electrolux – szwedzkie zmywarki i inne AGD

Electrolux to szwedzka korporacja produkująca od 1912 roku artykuły gospodarstwa domowego dla zastosowań domowych i profesjonalnych. Jest producentem pralek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, odkurzaczy, suszarek, kuchenek mikrofalowych i tradycyjnych piekarników, okapów, płyt grzewczych: elektrycznych, gazowych i indukcyjnych, ekspresów do kawy, żelazek i wielu innych produktów z tzw. małego AGD.

czytaj więcej

Zmywarki podobne do Electrolux ESL76380RO

Zmywarka Electrolux ESL6350LO

Zmywarka Electrolux ESL6350LO

Zmywarki do zabudowy, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki średnie (12 kompletów), Klasa energetyczna A+, Zmywarki w kolorze innym, Electrolux

Inteligentna zmywarka do zabudowy Electrolux ESL6350LO, szerokość 60 cm, z systemem RealLife; klasa energetyczna A+; 4 zakresy temperatury; 5 programów zmywania: Autoflex, Eco 50 º, Intensive 70, QuickPlus 60 º, Rinse&Hold; Opóźnienie startu; Multitab; SENSOCONTROL; AquaSave; PerfectFit; AutoOff.

czytaj więcej
Zmywarka Electrolux ESL6365RO

Zmywarka Electrolux ESL6365RO

Zmywarki do zabudowy, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki średnie (12 kompletów), Klasa energetyczna A+, Zmywarki w kolorze innym, Electrolux

Nowoczesna zmywarka do zabudowy Electrolux ESL6365RO, szerokość 60 cm, z systemem RealLife; klasa energetyczna A+; 4 zakresy temperatury; 5 programów: Autoflex, Eco 50 º, intensive 70, QuickPlus 60 º, Rinse&Hold; Opóźnienie startu; Multitab; SENSOCONTROL; AquaSave; PerfectFit; Beam on Floor; AutoOff.

czytaj więcej
Zmywarka Electrolux ESL76350LO

Zmywarka Electrolux ESL76350LO

Zmywarki do zabudowy, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki średnie (12 kompletów), Klasa energetyczna A+, Zmywarki w kolorze innym, Electrolux

Energooszczędna zmywarka do zabudowy Electrolux ESL76350LO, szerokość 60 cm; klasa energetyczna A+; 5 programów, 4 zakresy temperatury; Multitab; SENSOCONTROL; Wyświetlacz LED; programy: AutoFlex, Eco 50, Intensive 70, QuickPlus 60°, Rinse&Hold; Wskaźnik pozostałego czasu; Opóźniony start; AutoOff.

czytaj więcej

Opinie o zmywarce Electrolux ESL76380RO

Dodaj swoją opinię o zmywarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)