Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Zmywarka Electrolux ESL76200LO

Zmywarka Electrolux ESL76200LO

Nowoczesna zmywarka do zabudowy Electrolux ESL76200LO, szerokość 60 cm; klasa energetyczna A; 5 programów zmywania; 4 zakresy temperatury; programy zmywarki: Eco 50, Intensive 70 º, Normalny 65 z płukaniem wstępnym, QucikPlus 60 º, Rinse&Hold; Opóźnienie Startu; SENSOCONTROL; Funkcja zatrzymania wody.
Interesuje Cię zakup zmywarki
Electrolux Esl76200lo?
Zdjęcie producenta

Opis zmywarki Electrolux Esl76200lo

Nowoczesna i bardzo intuicyjna w obsłudze, tak najłatwiej opisać zmywarkę Electrolux ESL76200LO. Gwarantuje dobre efekty zmywania przy optymalnym zużyciu wody, energii a także czasu. Model Electrolux ESL76200LO umiejscowiony jest w klasie energetycznej A. Warto zwrócić tez uwagę na niewielki hałas jaki emituje podczas pracy bo tylko 51 dB.

Urządzenie Electrolux ESL76200LO ma mądrze wbudowany zintegrowany panel sterujący w górną krawędź drzwi. Kiedy zmywarka jest zamknięta jest on po prostu niewidoczny. Obsługi dokonuje się za pomocą dotykowych przycisków, a obsługa jest bardzo łatwa i przyjemna. Model Electrolux ESL76200LO został wyposażony w dwa regulowane kosze, mieszczące 12 kompletów naczyń. Po złożeniu w górnym koszu uchwytów na filiżanki zyskuje się dodatkowe miejsce. Dolny kosz posiada stojaki na talerze oraz koszyk na sztućce. Bez problemu więc pomieszczą się różnego rodzaju naczynia i garnki .Zastosowana w zmywarce Electrolux ESL76200LO funkcja SENSOCONTROL wykrywa wielkość załadunku i sama dobiera odpowiednio zużycie wody i energii.

Model Electrolux ESL76200LO posiada 5 zróżnicowanych programów zmywania, każdy odpowiednio dostosowany do rodzaju naczyń i stopnia zabrudzenia. Biorąc pod uwagę, że ten model zmywarki jest nowoczesny i proekologiczny, jej programy zmywania też takie są. Dbają o odpowiedni dobór wody i optymalny pobór energii, przy czym są bardzo wydajne. Taki jest np. szybki program do zmywania, który w 30 minut zmyje naczynia pomiędzy daniami na wydawanym przyjęciu.

Zmywarka Electrolux ESL76200LO posiada następujące programy:

ECO 50º- w tym programie można uzyskać największą efektywność zużycia wody i energii elektrycznej podczas zmywania średnio zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców.

Intensive 70 º- program do zmywania naczyń, garnków i patelni bardzo zabrudzonych w wysokiej temperaturze. Program obejmuje fazę płukania w wysokiej temperaturze w celu zachowania większej higieny. Podczas płukania temperatura 70 ºC pozostaje od 10 do 14 minut.

Normalny 65 z płukaniem wstępnym- program służy do zmywania świeżo zabrudzonych naczyń i sztućców. Po wcześniejszym spłukaniu naczyń następuje to podstawowe w temperaturze 65 º.

QuickPlus 60 º- skrócony do 30 minut program do zmywania świeżo zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców. Program pozwala w krótkim czasie uzyskać dobre efekty zmywania.

Rinse&Hold- płukanie i wstrzymanie programu. służy do szybkiego płukania naczyń. Zapobiega to zasychaniu resztek jedzenia na naczyniach i powstawaniu przykrych zapachów. W tym programie nie należy stosować detergentów.

Zmywarka Electrolux ESL76200LO posiada funkcję opóźnionego startu do 3 godzin. Dzięki tej funkcji zmywanie można dostosować do potrzeb użytkownika i jego planu dnia. Po załadowaniu naczyń do zmywarki nastawia się pożądaną przez siebie godzinę startu urządzenia. Ponad to ten model zmywarki wyposażono w czujnik soli i nabłyszczacza. Te dwa składniki odpowiedzialne są za efektywne zmywanie, a także o utrzymanie zmywarki w dobrej kondycji. Zmywarka sama dba o siebie i w odpowiednim momencie daje znać, że któryś z komponentów się właśnie skończył za pomocą wskaźników LED. W takim przypadku posiadacz zmywarki z całą pewnością nie zapomni o ich uzupełnieniu. Model Electrolux ESL76200LO wyposażono w sygnały dźwiękowe, które są słyszalne dla użytkownika w przypadku wystąpienia usterki zmywarki lub regulacji poziomu zmiękczania wody. Zmywarka posiada w razie potrzeby system zatrzymania wody.

Parametry techniczne zmywarki Electrolux ESL76200LO

Zużycie energii w cyklu (kW)1,14
Zużycie wody w cyklu (l)15,5
Wysokość (mm)818
Szerokość (mm)596
Głębokość (mm)550
Pojemność (wsad) - liczba kompletów12
Klasa zmywaniaA
Klasa suszeniaA
Poziom hałasu (db)51

Wyposażenie zmywarki Electrolux ESL76200LO

Możliwość skrócenia czasu programuNie
Opóźnienie startuTak
Oświetlenie wnętrzaNie
Sygnał dzwiękowy po zakończeniu programuTak
Interesuje Cię zakup zmywarki
Electrolux Esl76200lo?

Electrolux – szwedzkie zmywarki i inne AGD

Electrolux to szwedzka korporacja produkująca od 1912 roku artykuły gospodarstwa domowego dla zastosowań domowych i profesjonalnych. Jest producentem pralek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, odkurzaczy, suszarek, kuchenek mikrofalowych i tradycyjnych piekarników, okapów, płyt grzewczych: elektrycznych, gazowych i indukcyjnych, ekspresów do kawy, żelazek i wielu innych produktów z tzw. małego AGD.

czytaj więcej

Zmywarki podobne do Electrolux ESL76200LO

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o zmywarce Electrolux ESL76200LO

Dodaj swoją opinię o zmywarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)