Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Zmywarka Electrolux ESL74300RO

Zmywarka Electrolux ESL74300RO

Zmywarka do zabudowy Electrolux ESL74300RO, szerokość 45 cm, z systemem RealLife; klasa energetyczna A+; 5 programów zmywania; 4 zakresy temperatury; programy zmywania : AutoFlex, Eco 50, Intensive 70, Szybki Plus 60°, Rinse&Hold ; Multitab; AquaSave; Opóźniony start; SENSOCONTROL; Beam on Floor; AutoOff.
Interesuje Cię zakup zmywarki
Electrolux Esl74300ro?
Zdjęcie producenta

Opis zmywarki Electrolux Esl74300ro

Zmywarka Electrolux ESL74300RO to oszczędny i łatwy w użyciu model, który zapewnia dobre wyniki zmywania. System RealLife Cleaning, który posiada urządzenie pozwala na zmywanie naczyń i przyborów kuchennych jakie tylko potrzebuje użytkownik. Jest na tyle pojemna, że pomieści jednorazowo, codzienną porcję naczyń-te duże i te niestandardowe naczynia i garnki także. Dodatkowo system RealLife Cleaning jest wspierany w natryskowe ramię, które posiada dysze TopShower. Dysze kierują wodę nawet do trudnodostępnych miejsc, doskonale domywając naczynia. Cały proceder odbywa się pod kontrolą systemu AquaSave, który dba o odpowiedni poziom zużycia wody. Ten model zmywarki otrzymał klasę energetyczną A+ więc doskonale zadba o zużycie energii oraz nakłady finansowe właściciela w tej kwestii. Ponad to zmywarka Electrolux ESL74300RO posiada system o nazwie SENSOCONTROL, zapewniający optymalne zużycie wody i energii, a także potrafiący wykryć wielkość załadunku.

Model Electrolux ESL74300RO posiada komorę na naczynia mieszczącą 9 kompletów naczyń. Spokojnie można je rozmieścić w dwóch funkcjonalnych koszach. Górny wyposażony jest w stałe oraz składane uchwyty na filiżanki a dolny ma dwie składane suszarki na naczynia oraz koszyk na sztućce. Po ich złożeniu zyskuje się dodatkową powierzchnię na naczynia np. o niestandardowych wymiarach. Urządzenie Electrolux ESL74300RO wyposażono w prosty w obsłudze panel sterujący. Został on mądrze umieszczony na górnej krawędzi drzwi zmywarki, po zamknięciu drzwi urządzenia jest całkowicie niewidoczny. Dodatkowo przebieg pracy zmywarki oznacza Beam on Floor. Jest to wiązka światła w odpowiednim kolorze (czerwonym lub zielonym), która jest widoczna na podłodze przed drzwiami Electrolux ESL74300RO. Funkcja to informuje o przebiegu programu aż do jego końca- kolorem czerwony, a po jego zakończeniu zasygnalizuje kolorem zielonym koniec pracy. W przypadku wystąpienia usterki urządzenia widoczne będzie czerwone pulsujące światło.

Zmywarka Electrolux ESL74300RO posiada następujące programy:

ECO 50º- w tym programie można uzyskać największą efektywność zużycia wody i energii elektrycznej podczas zmywania średnio zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców.

Auto Flex- zmywa dowolnie zabrudzone naczynia, sztućce, garnki i patelnie w temperaturze od 45 º do 70 º. Zmywarka rozpoznaje stopień zabrudzenia oraz ilość naczyń znajdujących się w koszach. Automatycznie reguluje temperaturę i ilość wody, a także zużycie energii oraz czas trwania programu.

Intensive 70 º- program do zmywania naczyń, garnków i patelni bardzo zabrudzonych w wysokiej temperaturze. Program obejmuje fazę płukania w wysokiej temperaturze w celu zachowania większej higieny. Podczas płukania temperatura 70 ºC pozostaje co najmniej przez 10 minut.

Quick Plus 60 º- skrócony do 30 minut program do zmywania świeżo zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców. Program pozwala w krótkim czasie uzyskać dobre efekty zmywania.

Rinse&Hold- płukanie i wstrzymanie programu. służy do szybkiego płukania naczyń. Zapobiega to zasychaniu resztek jedzenia na naczyniach i powstawaniu przykrych zapachów. W tym programie nie należy stosować detergentów.

W zależności od potrzeb użytkownika zmywarkę Electrolux ESL74300RO można włączyć z opóźnieniem 3 i 6 godzinnym. Dla osób korzystających z tańszej energii w II taryfie jest to bardzo dogodne rozwiązanie. W celu zwiększenia efektywności zmywania zaleca się użycie opcji Multitab czyli zastosowanie tabletek wieloskładnikowych z detergentem. Zmywarka zadba o to ,żeby zostały rozpuszczone i zużyte do końca. Jedną z istotnych funkcji jakie posiada model Electrolux ESL74300RO jest opcja AutoOff. Dzięki tej opcji urządzenie po przejściu w tryb czuwania pozostaje w nim tylko na moment, żeby po chwili wyłączyć się całkowicie. Opcja AutoOff jest przełomem w dziedzinie oszczędności energii, a właściciel ma świadomość ,że jego zmywarka zostaje naprawdę wyłączona i nie pobiera energii.

Parametry techniczne zmywarki Electrolux ESL74300RO

Zużycie energii w cyklu (kW)0,79
Zużycie wody w cyklu (l)8,9
Wysokość (mm)818
Szerokość (mm)446
Głębokość (mm)550
Pojemność (wsad) - liczba kompletów9
Klasa zmywaniaA
Klasa suszeniaA
Poziom hałasu (db)49

Wyposażenie zmywarki Electrolux ESL74300RO

Możliwość skrócenia czasu programuNie
Opóźnienie startuTak
Oświetlenie wnętrzaNie
Sygnał dzwiękowy po zakończeniu programuTak
Interesuje Cię zakup zmywarki
Electrolux Esl74300ro?

Electrolux – szwedzkie zmywarki i inne AGD

Electrolux to szwedzka korporacja produkująca od 1912 roku artykuły gospodarstwa domowego dla zastosowań domowych i profesjonalnych. Jest producentem pralek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, odkurzaczy, suszarek, kuchenek mikrofalowych i tradycyjnych piekarników, okapów, płyt grzewczych: elektrycznych, gazowych i indukcyjnych, ekspresów do kawy, żelazek i wielu innych produktów z tzw. małego AGD.

czytaj więcej

Zmywarki podobne do Electrolux ESL74300RO

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o zmywarce Electrolux ESL74300RO

Dodaj swoją opinię o zmywarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)