Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Zmywarka Electrolux ESL6374RO

Zmywarka Electrolux ESL6374RO

W pełni zintegrowana zmywarka do zabudowy Electrolux ESL6374RO, szerokość 60 cm, z systemem RealLife; klasa energetyczna A++; 5 zakresów temperatury; 6 programów zmywania: AutoFlex, Eco 50 º,Intensive 70, 1 Hour, Quick Plus 60 º, Rinse&Hold; TimeSaver; EnergySaver; MyFavourite; Multitab; Opóźnienie startu; Beam on Floor; SENSOCONTROL; AquaSave; AutoOff.
Interesuje Cię zakup zmywarki
Electrolux Esl6374ro?
Zdjęcie producenta

Opis zmywarki Electrolux Esl6374ro

Model Electrolux ESL6374RO to produkt, który całkowicie wykorzystuje możliwości jakie stwarza nowoczesna technologia w produkcji urządzeń gospodarstwa domowego. Szeroka gama programów oraz funkcjonalność, która zaskakuje na każdym kroku wraz z dodatkowymi opcjami zmywania pozwalają uznać ją za urządzenie nowoczesne i jedno z lepszych w swojej branży. Electrolux ESL6374RO zalicza się do klasy energetycznej A++ co stanowi dodatkowy atut tego modelu. Produkt jest bardzo zaawansowany technologicznie a przy tym niezwykle łatwy w obsłudze.

Prostotę w obsłudze zmywarka Electrolux ESL6374RO zawdzięcza m.in. systemowi RealLife Cleaning, który wbudowano w urządzenie. Inżynierowie tworząc całą linię Inspiration wzorowali się na dużych kuchniach restauracyjnych i hotelowych, gdzie niezmiernie ważna jest wydajność i doskonałe efekty. Każde wiodące urządzenie z linii Inspiration, a model Electrolux ESL6374RO zalicza się do tej linii, zanim trafiło do sprzedaży było testowane przez szefów kuchni a teraz sam użytkownik może to sprawdzić w zaciszu domowym. Zmywarka Electrolux ESL6374RO posiada natryskowe ramię z technologią FlexiSpray oraz systemem dysz TopShower, które bezbłędnie docierają do każdego nawet najmniej dostępnego miejsca. Właściciel urządzenia nie musi się obawiać, że któreś z naczyń zostanie pominięte. Dodatkowo system AquaSave zadba o poprawny dobór wody a wraz ze wsparciem SENSOCONTROL może użytkownik być pewny, że zmywarka sama wykryje wielkość załadunki i odpowiednio dobierze zużycia energii i wody. Produkt Electrolux ESL6374RO posiada dużą komorę zmywarki umożliwiającą załadunek 12 kompletów naczyń. Dzięki elastyczności koszy w tym modelu zmywarki istnieje możliwość pomieszczenia dużych, o nietypowych w kształtach naczyń. Ponad to górny kosz posiada funkcję FlexiLift, dzięki której podnosi się kosz zwiększając tym samym powierzchnię służącą do załadunku garnków czy patelni. Jako urządzenie przyjazne i ułatwiające życie jej posiadaczowi, Electrolux ESL6374RO posiada system Beam on Floor. Jest to snop światła rzucany pod drzwi zmywarki w określonym kolorze, informujący o przebiegu lub końcu pracy urządzenia. Obsługa urządzenia jest niezwykle prosta i odbywa się za pomocą panelu sterującego, który projektanci umieścili na górnej krawędzi drzwi zmywarki. Inicjacji poleceń dokonuje się przyciskami na panelu i są one wyświetlane w formie symboli lub komunikatów. Biorąc pod uwagę jakie trudności do tej pory były z poprawnym zainstalowaniem zmywarki w meblach, stworzono system PerfectFIt. Jest to mechanizm płynnego przesuwania drzwi z pomysłowym rozwiązaniem przesuwnych zawiasów. Umożliwia precyzyjne i łatwe dopasowanie do szerokiej gamy drzwi szafek i wysokości cokołów. Dopasowanie urządzenia do mebli nie stanowi teraz problemu.

Niezależnie od tego jakie naczynia będą umieszczone w komorze zmywarki zostaną one precyzyjnie umyte dzięki funkcji a jednocześnie systemowi Autoflex. Z jego pomocą nastąpi automatyczne dopasowanie ilości i temperatury wody do wielkości wsadu. Natomiast uruchamiając tylko jednym przyciskiem opcję MyFavourite, użytkownik może być pewny że zmywarka wybierze jego ulubiony program czyli ten który był najczęściej używany.

 

Model Electrolux ESL6374RO posiada następujące programy zmywania:

ECO 50º- w tym programie można uzyskać największą efektywność zużycia wody i energii elektrycznej podczas zmywania średnio zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców.

Auto Flex- zmywa dowolnie zabrudzone naczynia, sztućce, garnki i patelnie w temperaturze od 45 º do 70 º. Zmywarka rozpoznaje stopień zabrudzenia oraz ilość naczyń znajdujących się w koszach. Automatycznie reguluje temperaturę i ilość wody, a także zużycie energii oraz czas trwania programu.

Intensive 70 º- program do zmywania naczyń, garnków i patelni bardzo zabrudzonych w wysokiej temperaturze. Program obejmuje fazę płukania w wysokiej temperaturze w celu zachowania większej higieny. Podczas płukania temperatura 70 ºC pozostaje co najmniej przez 10 minut.

1 Hour – szybkie zmywanie średnio zabrudzonych naczyń i sztućców w temperaturze 55 ºC

Quick Plus 60 º- szybki, skrócony do 30 minut program do zmywania świeżo zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców. Program pozwala w krótkim czasie uzyskać dobre efekty zmywania.

Rinse&Hold- płukanie i wstrzymanie programu. służy do szybkiego płukania naczyń. Zapobiega to zasychaniu resztek jedzenia na naczyniach i powstawaniu przykrych zapachów. W tym programie nie należy stosować detergentów.

W trosce o ochronę środowiska oraz ponoszone koszty związane z eksploatacją Electrolux ESL6374RO zdefiniowano funkcję EnergySaver, która umożliwia zwiększenie cieśnienia oraz temperatury wody w ostatniej fazie suszenia. Dzięki temu czas zmywania zostaje skrócony o połowę i wzrasta oszczędność energii o 25%. Natomiast w celu zwiększenia efektywności zmywania należy zastosować funkcję Multitab, która zapewnia całkowite zużycie tabletek uniwersalnych. Posiadacz ma gwarancję że tabletki zostały wykorzystane przez urządzenie do samego końca. Projektanci biorąc pod uwagę szybkość z jakim toczy się dzisiejsze życie, sformułowali opcję opóźnionego startu dając właścicielowi Electrolux ESL6374RO możliwość włączenia zmywarki o dogodnej dla siebie porze. Ma do dyspozycji aż 24 godziny. Ta funkcja może też być kluczowa dla domowników, którzy korzystają z II(tańszej) taryfy energii. Ponad to jest bardzo wygodna w organizowaniu życia codziennego posiadacza tego modelu. Twórcy linii Inspiration bardzo się szczycą opcją AutoOff, która na tę chwilę stanowi przełom w dziedzinie oszczędności energii elektrycznej. Po zakończeniu programu zmywania, produkt Electrolux ESL6374RO wchodzi na moment w stan uśpienia żeby po chwili wyłączyć się całkowicie. Użytkownik ma świadomość że jego zmywarka nie pobiera prądu aż do następnego zmywania.

Parametry techniczne zmywarki Electrolux ESL6374RO

Zużycie energii w cyklu (kW)0,92
Zużycie wody w cyklu (l)10,2
Wysokość (mm)818
Szerokość (mm)596
Głębokość (mm)550
Pojemność (wsad) - liczba kompletów12
Klasa zmywaniaA
Klasa suszeniaA
Poziom hałasu (db)46

Wyposażenie zmywarki Electrolux ESL6374RO

Możliwość skrócenia czasu programuTak
Opóźnienie startuTak
Oświetlenie wnętrzaNie
Sygnał dzwiękowy po zakończeniu programuTak
Interesuje Cię zakup zmywarki
Electrolux Esl6374ro?

Electrolux – szwedzkie zmywarki i inne AGD

Electrolux to szwedzka korporacja produkująca od 1912 roku artykuły gospodarstwa domowego dla zastosowań domowych i profesjonalnych. Jest producentem pralek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, odkurzaczy, suszarek, kuchenek mikrofalowych i tradycyjnych piekarników, okapów, płyt grzewczych: elektrycznych, gazowych i indukcyjnych, ekspresów do kawy, żelazek i wielu innych produktów z tzw. małego AGD.

czytaj więcej

Zmywarki podobne do Electrolux ESL6374RO

Zmywarka Electrolux ESL6550RO

Zmywarka Electrolux ESL6550RO

Zmywarki do zabudowy, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki średnie (12 kompletów), Klasa energetyczna A++, Zmywarki w kolorze innym, Electrolux

Energooszczędna zmywarka do zabudowy Electrolux ESL6550RO, szerokość 60 cm, z systemem RealLife; klasa energetyczna A++; 6 programów zmywania; 5 zakresów temperatury; programy: AutoFlex, Eco 50, Intensive 70°, 1 Hour, QuickPlus 60°, Rinse&Hold; MyFavourite; TimeSaver; Opóźniony start ; Beam on Floor; EnergySaver; Multitab; Oświetlenie wnętrza; AutoOff.

czytaj więcej
Zmywarka Electrolux ESL6601RO

Zmywarka Electrolux ESL6601RO

Zmywarki do zabudowy, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki średnie (12 kompletów), Klasa energetyczna A++, Zmywarki w kolorze innym, Electrolux

Energooszczędna zmywarka do zabudowy Electrolux ESL6601RO, szerokość 60 cm, z systemem RealLife; klasa energetyczna A++; 6 zakresów temperatury; 7 programów: AutoFlex, Eco 50 º, FLEXIWASH, Intensive 70, 1 Hour, QuickPlus 60 º, Rinse&Hold; EnergySaver; TimeSaver; Opóźnienie startu; Multitabe; TimeBeam; MyFavourite; Perfect Fit; AutoOff;

czytaj więcej
Zmywarka Electrolux ESL6551RO

Zmywarka Electrolux ESL6551RO

Zmywarki do zabudowy, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki średnie (12 kompletów), Klasa energetyczna A++, Zmywarki w kolorze innym, Electrolux

Intuicyjna zmywarka do zabudowy Electrolux ESL6551RO, szerokość 60 cm, z systemem RealLife; klasa energetyczna A++; 6 programów zmywania; 5 zakresów temperatury; programy: AutoFlex, Eco 50, FLEXIWASH, Intensive 70°, QuickPlus 60°, Rinse&Hold; MyFavourite; TimeSaver; Oóźniony start ; Beam on Floor; EnergySaver; Multitab; Oświetlenie wnętrza; AutoOff.

czytaj więcej
Zmywarka Electrolux ESL6552RO

Zmywarka Electrolux ESL6552RO

Zmywarki do zabudowy, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki średnie (12 kompletów), Klasa energetyczna A++, Zmywarki w kolorze innym, Electrolux

Energooszczędna zmywarka do zabudowy Electrolux ESL6552RO, szerokość 60 cm, z systemem RealLife; Klasa energetyczna A++; 6 programów zmywania; 5 zakresów temperatury; programy: AutoFlex, Eco 50, FLEXIWASH, Intensive 70°, QuickPlus 60°, Rine&Hold; MyFavourite; TimeSaver; Opóźniony start ; Beam on Floor; EnergySaver; Multitab; Oświetlenie wnętrza; AutoOff.

czytaj więcej

Opinie o zmywarce Electrolux ESL6374RO

Dodaj swoją opinię o zmywarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)