Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Zmywarka Electrolux ESL6365RO

Zmywarka Electrolux ESL6365RO

Nowoczesna zmywarka do zabudowy Electrolux ESL6365RO, szerokość 60 cm, z systemem RealLife; klasa energetyczna A+; 4 zakresy temperatury; 5 programów: Autoflex, Eco 50 º, intensive 70, QuickPlus 60 º, Rinse&Hold; Opóźnienie startu; Multitab; SENSOCONTROL; AquaSave; PerfectFit; Beam on Floor; AutoOff.
Interesuje Cię zakup zmywarki
Electrolux Esl6365ro?
Zdjęcie producenta

Opis zmywarki Electrolux Esl6365ro

Zmywarka Electrolux ESL6365RO to oszczędny i łatwy w użyciu model, który zapewnia dobre wyniki zmywania. System RealLife Cleaning, który posiada urządzenie pozwala na zmywanie naczyń i przyborów kuchennych jakie tylko potrzebuje użytkownik. Jest na tyle pojemna, że pomieści jednorazowo, codzienną porcję naczyń-te duże i te niestandardowe naczynia oraz garnki także. Dodatkowo system RealLife Cleaning jest wspierany w natryskowe ramię, które posiada dysze TopShower. Dysze kierują wodę nawet do trudnodostępnych miejsc, doskonale domywając naczynia. Cały proceder odbywa się pod kontrolą systemu AquaSave, który dba o odpowiedni poziom zużycia wody. Ten model zmywarki otrzymał klasę energetyczną A+ więc doskonale zadba o zużycie energii oraz nakłady finansowe właściciela w tej kwestii. Ponad to zmywarka Electrolux ESL6365RO posiada system o nazwie SENSOCONTROL, zapewniający optymalne zużycie wody i energii, a także potrafiący wykryć wielkość załadunku.

Komora zmywarki jest bardzo pojemna i mieści aż 12 kompletów naczyń. Z systemem RealLife Cleaning mogą być zmywane różnego rodzaju naczynia, patelnie oraz delikatne szkło. Warunkiem jest odpowiednie rozmieszczenie wsadu w odpowiednich koszach. W dolnym koszu powinno umieścić się, duże i ciężkie mocno zabrudzone naczynia, a w górnym cienkie i delikatne szkło. Ponad to górny kosz jest wyposażony w funkcję FlexiLift, która pozwala na podniesienie kosza w celu zmieszczenia naczyń o nietypowych kształtach lub po prostu o dużych rozmiarach. Zmywarka Electrolux ESL6365RO posiada wbudowany w górną krawędź drzwi panel sterujący urządzeniem. Jest on przejrzysty i łatwy w obsłudze. Na wyświetlaczu precyzyjnie i jasno są eksponowane komunikaty lub symbole, z pomocą których obsługa zmywarki jest przyjemnością. Beam on Floor to następny system ułatwiający obsługę zmywarki Electrolux ESL6365RO. Jest to wiązka światła rzucana na podłogę, tuż pod drzwiami zmywarki, informująca użytkownika czerwonym kolorem światła o przebiegu pracy urządzenia aż do końca trwania programu. Natomiast światło zielone informuje o zakończeniu programu. Konstruktorzy z Elelctrolux’a w celu idealnego dopasowania zmywarki do drzwi i cokołów stworzyli system PerfectFit. Łączy on mechanizm płynnego przesuwania drzwi ze sprytnym rozwiązaniem przesuwnych zawiasów. Dopasowanie do mebli nie będzie więc stanowiło żadnego problemu.

Korzystając z Electrolux ESL6365RO ma się pewność, że czas i pieniądze zostaną zaoszczędzone ponieważ zmywarka posiada wręcz do tego stworzone programy. Program Autoflex potrafi zmywać różnorodne naczynia o różnym stopniu zabrudzenia. Sam dobiera ilość wody oraz wysokość temperatury. Jest na tyle sprytny, że zadba też o odpowiedni pobór energii i zaprogramuje czas trwania cyklu zmywania. Natomiast program QuickPlus 60 º potrafi w maksymalnie krótkim czasie czyli 30 minut, pozmywać naczynia ze świetnym efektem końcowym. Po pół godzinie użytkownik urządzenia ma do dyspozycji czyste naczynia z których może korzystać. Urządzenie posiada 5 programów zmywania a każdy z nich jest odpowiedzialny za inny rodzaj zmywania w zależności od rodzaju naczyń lub wielkości zabrudzenia.

Zmywarka Electrolux ESL6365RO posiada następujące programy zmywania:

ECO 50º- w tym programie można uzyskać największą efektywność zużycia wody i energii elektrycznej podczas zmywania średnio zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców.

AutoFlex- zmywa dowolnie zabrudzone naczynia, sztućce, garnki i patelnie w temperaturze od 45 º do 70 º. Zmywarka rozpoznaje stopień zabrudzenia oraz ilość naczyń znajdujących się w koszach. Automatycznie reguluje temperaturę i ilość wody, a także zużycie energii oraz czas trwania programu.

Intensive 70 º- program do zmywania naczyń, garnków i patelni bardzo zabrudzonych w wysokiej temperaturze. Program obejmuje fazę płukania w wysokiej temperaturze w celu zachowania większej higieny. Podczas płukania temperatura 70 ºC pozostaje co najmniej przez 10 minut.

Quick Plus 60 º- skrócony do 30 minut program do zmywania świeżo zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców. Program pozwala w krótkim czasie uzyskać dobre efekty zmywania.

Rinse&Hold- płukanie i wstrzymanie programu. Służy do szybkiego płukania naczyń. Zapobiega to zasychaniu resztek jedzenia na naczyniach i powstawaniu przykrych zapachów. W tym programie nie należy stosować detergentów.

W zależności od potrzeb użytkownika zmywarkę Electrolux ESL6365RO można włączyć z opóźnieniem 3 i 6 godzinnym. Dla osób korzystających z tańszej energii w II taryfie jest to bardzo dogodne rozwiązanie. W celu zwiększenia efektywności zmywania zaleca się użycie opcji Multitab czyli zastosowanie tabletek wieloskładnikowych z detergentem. Zmywarka zadba o to, żeby zostały rozpuszczone i zużyte do końca. Ponad to ten model zmywarki wyposażono w czujnik soli i nabłyszczacza. Te dwa składniki odpowiedzialne są za efektywne zmywanie, a także o utrzymanie zmywarki w dobrej kondycji. Zmywarka sama dba o siebie i w odpowiednim momencie daje znać, za pomocą wskaźników, że któryś z komponentów się właśnie skończył. Pomocną opcją są też sygnały dźwiękowe w które wyposażono urządzenie. Są słyszalnie w przypadku wystąpienia usterki zmywarki lub regulacji poziomu zmiękczania wody. Jedną z istotnych funkcji jakie posiada model Electrolux ESL6365RO jest opcja AutoOff. Dzięki tej opcji urządzenie po przejściu w tryb czuwania pozostaje w nim tylko na moment, żeby po chwili wyłączyć się całkowicie. Opcja AutoOff jest przełomem w dziedzinie oszczędności energii, a właściciel ma świadomość ,że jego zmywarka zostaje naprawdę wyłączona i nie pobiera energii.

Parametry techniczne zmywarki Electrolux ESL6365RO

Zużycie energii w cyklu (kW)1,03
Zużycie wody w cyklu (l)10
Wysokość (mm)818
Szerokość (mm)596
Głębokość (mm)550
Pojemność (wsad) - liczba kompletów12
Klasa zmywaniaA
Klasa suszeniaA
Poziom hałasu (db)47

Wyposażenie zmywarki Electrolux ESL6365RO

Możliwość skrócenia czasu programuNie
Opóźnienie startuTak
Oświetlenie wnętrzaNie
Sygnał dzwiękowy po zakończeniu programuTak
Interesuje Cię zakup zmywarki
Electrolux Esl6365ro?

Electrolux – szwedzkie zmywarki i inne AGD

Electrolux to szwedzka korporacja produkująca od 1912 roku artykuły gospodarstwa domowego dla zastosowań domowych i profesjonalnych. Jest producentem pralek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, odkurzaczy, suszarek, kuchenek mikrofalowych i tradycyjnych piekarników, okapów, płyt grzewczych: elektrycznych, gazowych i indukcyjnych, ekspresów do kawy, żelazek i wielu innych produktów z tzw. małego AGD.

czytaj więcej

Zmywarki podobne do Electrolux ESL6365RO

Zmywarka Electrolux ESL6350LO

Zmywarka Electrolux ESL6350LO

Zmywarki do zabudowy, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki średnie (12 kompletów), Klasa energetyczna A+, Zmywarki w kolorze innym, Electrolux

Inteligentna zmywarka do zabudowy Electrolux ESL6350LO, szerokość 60 cm, z systemem RealLife; klasa energetyczna A+; 4 zakresy temperatury; 5 programów zmywania: Autoflex, Eco 50 º, Intensive 70, QuickPlus 60 º, Rinse&Hold; Opóźnienie startu; Multitab; SENSOCONTROL; AquaSave; PerfectFit; AutoOff.

czytaj więcej
Zmywarka Electrolux ESL76350LO

Zmywarka Electrolux ESL76350LO

Zmywarki do zabudowy, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki średnie (12 kompletów), Klasa energetyczna A+, Zmywarki w kolorze innym, Electrolux

Energooszczędna zmywarka do zabudowy Electrolux ESL76350LO, szerokość 60 cm; klasa energetyczna A+; 5 programów, 4 zakresy temperatury; Multitab; SENSOCONTROL; Wyświetlacz LED; programy: AutoFlex, Eco 50, Intensive 70, QuickPlus 60°, Rinse&Hold; Wskaźnik pozostałego czasu; Opóźniony start; AutoOff.

czytaj więcej
Zmywarka Electrolux ESL76380RO

Zmywarka Electrolux ESL76380RO

Zmywarki do zabudowy, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki średnie (12 kompletów), Klasa energetyczna A+, Zmywarki w kolorze innym, Electrolux

Energooszczędna zmywarka do zabudowy Electrolux ESL76380RO, szerokość 60 cm, z systemem Real Life i Perfect Fit; klasa energetyczna A+; 6 programów, 5 zakresów temperatury; SENSOCONTROL; Multitab ; EnergySaver; TimeSaver; AutoOff; Beam on Floor; programy: AutoFlex, Eco 50, Intensive 70, QuickPlus 60°, 1 Hour, Rinse&Hold ; Opóźnienie startu; AutoOff.

czytaj więcej

Opinie o zmywarce Electrolux ESL6365RO

Dodaj swoją opinię o zmywarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)