Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Zmywarka Electrolux ESL6350LO

Zmywarka Electrolux ESL6350LO

Inteligentna zmywarka do zabudowy Electrolux ESL6350LO, szerokość 60 cm, z systemem RealLife; klasa energetyczna A+; 4 zakresy temperatury; 5 programów zmywania: Autoflex, Eco 50 º, Intensive 70, QuickPlus 60 º, Rinse&Hold; Opóźnienie startu; Multitab; SENSOCONTROL; AquaSave; PerfectFit; AutoOff.
Interesuje Cię zakup zmywarki
Electrolux Esl6350lo?
Zdjęcie producenta

Opis zmywarki Electrolux Esl6350lo

Zmywarka Electrolux ESL6350LO to produkt z rodziny Electrolux Inspiration. Urządzenie jak i cała rodzina jest niezwykle funkcjonalne, energooszczędne oraz przyjazne środowisku. Inspiracją dla konstruktorów tworzących model Electrolux ESL6350LO były kuchnie hotelowe czy duże restauracje, gdzie naczynia o rożnych kształtach i wielkości myje się szybko i wydajnie. To samo teraz można osiągnąć w domu wraz ze zmywarką Electrolux ESL6350LO. Urządzenie jest bardzo łatwe w obsłudze dzięki jasno opracowanym technologiom oraz programom. Klasa energetyczna A+ dowodzi że jest to urządzenie proekologiczne a poziom hałasu podczas pracy 48 dB pozwala uznać ją za cichą.

Electrolux ESL6350LO jest wyposażony w system RealLife Cleaning, który odpowiedzialny jest za ergonomię i efektywność. Zapewnia on doskonałą jakość zmywania każdego naczynia jakby było myte osobno. Dodatkowo zmywarka posiada unikalne ramię FlexiSpray z systemem dysz TopShower, które potrafią dotrzeć do każdego miejsca w komorze zmywarki. Gwarantuje dokładne umycie w każdym miejscu , bez wcześniejszego odmaczania czy późniejszych poprawek. Natomiast system AquaSave bezbłędnie dobierze temperaturę i ilość wody. W urządzenie wbudowano SENSOCONTROL, który pozwala wykryć wielkość załadunku i odpowiednio dobrać zużycie wody oraz energii. Użytkownik więc nie musi obawiać się więc o zbyt duże zużycie wody czy energii. Ponad to czujniki wody wykrywa stopień jej zabrudzenia i odpowiednio dobiera ilość zużycia wody. Zmywarka posiada przejrzysty i czytelny panel sterujący, który precyzyjnie wyświetla symbole lub komunikaty. Bez wątpienia Electrolux ESL6350LO wyposażono w jedną większych komór zmywania jakie są dostępne w zmywarkach. Pozwala załadować duże, o najbardziej nietypowych kształtach naczynia czy garnki. W tym modelu maksymalnie można zmywać 12 kompletów naczyń. Dodatkowo powierzchnię zmywania w komorze można powiększyć podnosząc górny kosz za pomocą FlexiLift. Ma się wtedy gwarancję, że największa patelnia czy garnek zmieści się bez problemu.

Model Electrolux ESL6350LO posiada 5 zróżnicowanych programów zmywania, każdy odpowiednio dostosowany do rodzaju naczyń i stopnia zabrudzenia. Biorąc pod uwagę, że ten model zmywarki jest nowoczesny i proekologiczny, jej programy zmywania też takie są. Dbają o odpowiedni dobór wody i optymalny pobór energii, przy czym są bardzo wydajne. Taki jest np. szybki program do zmywania, który w 30 minut zmyje naczynia pomiędzy daniami na wydawanym przyjęciu.

Zmywarkę Electrolux ESL6350LO wyposażono w następujące programy zmywania:

ECO 50º- w tym programie można uzyskać największą efektywność zużycia wody i energii elektrycznej podczas zmywania średnio zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców.

AutoFlex- zmywa dowolnie zabrudzone naczynia, sztućce, garnki i patelnie w temperaturze od 45 º do 70 º. Zmywarka rozpoznaje stopień zabrudzenia oraz ilość naczyń znajdujących się w koszach. Automatycznie reguluje temperaturę i ilość wody, a także zużycie energii oraz czas trwania programu.

Intensive 70 º- program do zmywania naczyń, garnków i patelni bardzo zabrudzonych w wysokiej temperaturze. Program obejmuje fazę płukania w wysokiej temperaturze w celu zachowania większej higieny. Podczas płukania temperatura 70 ºC pozostaje co najmniej przez 10 minut.

QuickPlus 60 º- skrócony do 30 minut program do zmywania świeżo zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców. Program pozwala w krótkim czasie uzyskać dobre efekty zmywania.

Rinse&Hold- płukanie i wstrzymanie programu. Służy do szybkiego płukania naczyń. Zapobiega to zasychaniu resztek jedzenia na naczyniach i powstawaniu przykrych zapachów. W tym programie nie należy stosować detergentów.

Zmywarka jest wyposażona w funkcje opóźnionego startu od 1 godziny do 24 godzin. Dzięki czemu można ustawić zmywanie na dogodną dla nas porę. Jest to ważna funkcja dla osób korzystających z II taryfy energii(tańszej). Pomocną opcją są też sygnały dźwiękowe w które wyposażono urządzenie, są słyszalnie w przypadku wystąpienia usterki zmywarki lub regulacji poziomu zmiękczania wody. W celu zwiększenia efektywności zmywania w modelu Electrolux ESL6350LO zdefiniowano opcję Multitab, która umożliwia i wręcz zaleca stosowanie uniwersalnych, wielofunkcyjnych tabletek do zmywania, które będą wykorzystane całkowicie przez urządzenie. Jedną z istotnych funkcji jakie posiada produkt Electrolux ESL6350LO jest opcja AutoOff. Dzięki tej opcji urządzenie po przejściu w tryb czuwania pozostaje w nim tylko na moment, żeby po chwili wyłączyć się całkowicie. Opcja AutoOff jest przełomem w dziedzinie oszczędności energii, a właściciel ma świadomość ,że jego zmywarka zostaje naprawdę wyłączona i nie pobiera energii.

Parametry techniczne zmywarki Electrolux ESL6350LO

Zużycie energii w cyklu (kW)1,03
Zużycie wody w cyklu (l)12,4
Wysokość (mm)818
Szerokość (mm)596
Głębokość (mm)555
Pojemność (wsad) - liczba kompletów12
Klasa zmywaniaA
Klasa suszeniaA
Poziom hałasu (db)48

Wyposażenie zmywarki Electrolux ESL6350LO

Możliwość skrócenia czasu programuNie
Opóźnienie startuTak
Oświetlenie wnętrzaNie
Sygnał dzwiękowy po zakończeniu programuTak
Interesuje Cię zakup zmywarki
Electrolux Esl6350lo?

Electrolux – szwedzkie zmywarki i inne AGD

Electrolux to szwedzka korporacja produkująca od 1912 roku artykuły gospodarstwa domowego dla zastosowań domowych i profesjonalnych. Jest producentem pralek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, odkurzaczy, suszarek, kuchenek mikrofalowych i tradycyjnych piekarników, okapów, płyt grzewczych: elektrycznych, gazowych i indukcyjnych, ekspresów do kawy, żelazek i wielu innych produktów z tzw. małego AGD.

czytaj więcej

Zmywarki podobne do Electrolux ESL6350LO

Zmywarka Electrolux ESL6365RO

Zmywarka Electrolux ESL6365RO

Zmywarki do zabudowy, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki średnie (12 kompletów), Klasa energetyczna A+, Zmywarki w kolorze innym, Electrolux

Nowoczesna zmywarka do zabudowy Electrolux ESL6365RO, szerokość 60 cm, z systemem RealLife; klasa energetyczna A+; 4 zakresy temperatury; 5 programów: Autoflex, Eco 50 º, intensive 70, QuickPlus 60 º, Rinse&Hold; Opóźnienie startu; Multitab; SENSOCONTROL; AquaSave; PerfectFit; Beam on Floor; AutoOff.

czytaj więcej
Zmywarka Electrolux ESL76350LO

Zmywarka Electrolux ESL76350LO

Zmywarki do zabudowy, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki średnie (12 kompletów), Klasa energetyczna A+, Zmywarki w kolorze innym, Electrolux

Energooszczędna zmywarka do zabudowy Electrolux ESL76350LO, szerokość 60 cm; klasa energetyczna A+; 5 programów, 4 zakresy temperatury; Multitab; SENSOCONTROL; Wyświetlacz LED; programy: AutoFlex, Eco 50, Intensive 70, QuickPlus 60°, Rinse&Hold; Wskaźnik pozostałego czasu; Opóźniony start; AutoOff.

czytaj więcej
Zmywarka Electrolux ESL76380RO

Zmywarka Electrolux ESL76380RO

Zmywarki do zabudowy, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki średnie (12 kompletów), Klasa energetyczna A+, Zmywarki w kolorze innym, Electrolux

Energooszczędna zmywarka do zabudowy Electrolux ESL76380RO, szerokość 60 cm, z systemem Real Life i Perfect Fit; klasa energetyczna A+; 6 programów, 5 zakresów temperatury; SENSOCONTROL; Multitab ; EnergySaver; TimeSaver; AutoOff; Beam on Floor; programy: AutoFlex, Eco 50, Intensive 70, QuickPlus 60°, 1 Hour, Rinse&Hold ; Opóźnienie startu; AutoOff.

czytaj więcej

Opinie o zmywarce Electrolux ESL6350LO

Dodaj swoją opinię o zmywarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)