Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Zmywarka Electrolux ESL46500R

Zmywarka Electrolux ESL46500R

Zmywarka do zabudowy Electrolux ESL46500R z systemem RealLife; o szerokości 45 cm; klasa energetyczna A; 4 zakresy temperatury; 5 programów zmywania: 30 MIN 60 º, Automatyczny 45-70, ECO 50º,Intensive 70 º, Rinse&Hold; SENSOCONTROL; Beam on Floor; Multitab; Opóźniony Start; AutoOff.
Interesuje Cię zakup zmywarki
Electrolux Esl46500r?
Zdjęcie producenta

Opis zmywarki Electrolux Esl46500r

Model Electrolux ESL46500R to produkt, który całkowicie wykorzystuje możliwości jakie stwarza nowoczesna technologia w produkcji urządzeń gospodarstwa domowego. Szeroka gama programów oraz funkcjonalność, która zaskakuje na każdym kroku wraz z dodatkowymi opcjami zmywania pozwalają uznać ją za urządzenie nowoczesne.

Zmywarka Electrolux ESL46500R to oszczędny i łatwy w użyciu model, który zapewnia dobre wyniki zmywania. System RealLife Cleaning, który posiada urządzenie pozwala na zmywanie naczyń i przyborów kuchennych jakie tylko potrzebuje użytkownik. Jest na tyle pojemna, że pomieści jednorazowo, codzienną porcję naczyń-te duże i te niestandardowe naczynia i garnki także. Dodatkowo system RealLife Cleaning jest wspierany w natryskowe ramię, które posiada dysze TopShower. Dysze kierują wodę nawet do trudnodostępnych miejsc, doskonale domywając naczynia. Cały proceder odbywa się pod kontrolą systemu AquaSave, który  dba o odpowiedni poziom zużycia wody. Ten model zmywarki otrzymał klasę energetyczną A więc zadba o zużycie energii oraz nakłady finansowe właściciela w tej kwestii. Ponad to zmywarka  Electrolux ESL46500R  posiada system o nazwie SENSOCONTROL, zapewniający optymalne zużycie wody i energii, a także potrafiący wykryć wielkość załadunku. Komora zmywania zmywarki Electrolux ESL46500R posiada dwa kosze, odpowiednio duże żeby pomieścić 9 kompletów naczyń. Dodatkowo górny kosz wyposażono w funkcję FlexiLift czyli  możliwość uniesienia kosza w celu zwiększenia jego powierzchni. Górny kosz posiada 2 składane suszarki na naczynia. Natomiast dolny kosz posiada składane uchwyty na filiżanki co także pozwala na wygospodarowanie większej ilości miejsca. Urządzenie  Electrolux ESL46500R posiada ergonomiczny i prosty w obsłudze panel sterujący, wyboru programów dokonuje się za pomocą przycisków, a efekt wyboru jest widoczny na wyświetlaczu. Model Electrolux ESL46500R został wyposażony w system Beam on Floor, który wyświetla wiązkę światła na podłodze – czerwona kropka sygnalizuje, że program jest w toku, a migająca zielona kropka – że program dobiegł końca.

Model Electrolux ESL46500R posiada 5 zróżnicowanych programów zmywania, każdy odpowiednio dostosowany do rodzaju naczyń i stopnia zabrudzenia. Biorąc pod uwagę, że ten model zmywarki jest nowoczesny i proekologiczny, jej programy zmywania też takie są. Dbają o odpowiedni dobór wody i optymalny pobór energii, przy czym są bardzo wydajne. Taki jest np. szybki program do zmywania, który w 30 minut zmyje naczynia pomiędzy daniami na wydawanym przyjęciu.

Zmywarkę Electrolux ESL46500R wyposażono w następujące programy zmywania:

30 MIN 60 º- szybki, skrócony do 30 minut program do zmywania świeżo zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców. Program pozwala w krótkim czasie uzyskać dobre efekty zmywania.

Automatyczny 45-70- zmywa dowolnie zabrudzone naczynia, sztućce, garnki i patelnie w temperaturze od 45 º do 70 º. Zmywarka  rozpoznaje stopień zabrudzenia oraz ilość naczyń znajdujących się w koszach. Automatycznie reguluje temperaturę i ilość wody, a także zużycie energii oraz czas trwania programu.

ECO 50º- w tym programie można uzyskać największą efektywność zużycia wody i energii elektrycznej podczas zmywania średnio zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców.

Intensive 70 º-  program do zmywania naczyń, garnków i patelni bardzo zabrudzonych w wysokiej temperaturze. Program obejmuje fazę płukania w wysokiej temperaturze w celu zachowania większej higieny. Podczas płukania temperatura 70 ºC pozostaje co najmniej przez 10 minut.

Rinse&Hold- płukanie i wstrzymanie programu. Służy do szybkiego płukania naczyń. Zapobiega to zasychaniu resztek jedzenia na naczyniach i powstawaniu przykrych zapachów. W tym programie nie należy stosować detergentów.

Zmywarka jest wyposażona w funkcje opóźnionego startu od 1 godziny do 24 godzin. Dzięki czemu można ustawić zmywanie na dogodną dla nas porę dnia lub nocy. Jest to ważna funkcja dla osób korzystających z tańszych źródeł energii w określonych porach.  Istotną  opcją są też sygnały dźwiękowe w które wyposażono urządzenie.  Są słyszalnie w przypadku wystąpienia usterki zmywarki lub regulacji poziomu zmiękczania wody. Następną, pomocną funkcją jest opcja Multitab, za pomocą której można korzystać z uniwersalnych tabletek, mając świadomość że tabletki zostaną zużyte do samego końca. Biorąc pod uwagę serię przydatnych i niezwykle oszczędnych rozwiązań jakie posiada  Electrolux ESL46500R na koniec jej pracy wyposażono ją w jeszcze jedną, bardzo istotną. Jest to funkcja AutoOff czyli automatyczne wyłączenie się urządzenia po zakończeniu programu. Przechodząc w stan uśpienia  Electrolux ESL46500R pozostaje w nim tylko przez chwilę, a następnie się wyłącza aż do następnego zmywania.

Parametry techniczne zmywarki Electrolux ESL46500R

Zużycie energii w cyklu (kW)0,89 kW
Zużycie wody w cyklu (l)9,0 l
Wysokość (mm)818 mm
Szerokość (mm)446 mm
Głębokość (mm)550 mm
Pojemność (wsad) - liczba kompletów9
Klasa zmywaniaA
Klasa suszeniaA
Poziom hałasu (db)49 db

Wyposażenie zmywarki Electrolux ESL46500R

Możliwość skrócenia czasu programuNie
Opóźnienie startuTak
Oświetlenie wnętrzaNie
Sygnał dzwiękowy po zakończeniu programuNie
Interesuje Cię zakup zmywarki
Electrolux Esl46500r?

Electrolux – szwedzkie zmywarki i inne AGD

Electrolux to szwedzka korporacja produkująca od 1912 roku artykuły gospodarstwa domowego dla zastosowań domowych i profesjonalnych. Jest producentem pralek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, odkurzaczy, suszarek, kuchenek mikrofalowych i tradycyjnych piekarników, okapów, płyt grzewczych: elektrycznych, gazowych i indukcyjnych, ekspresów do kawy, żelazek i wielu innych produktów z tzw. małego AGD.

czytaj więcej

Zmywarki podobne do Electrolux ESL46500R

Zmywarka Electrolux ESL4200LO

Zmywarka Electrolux ESL4200LO

Zmywarki do zabudowy, Zmywarki wąskie (45cm), Zmywarki małe (poniżej 12 kompletów), Klasa energetyczna A, , Electrolux

Zmywarka do zabudowy Electrolux ESL4200LO; o szerokości 45 cm; klasa energetyczna A; 3 zakresy temperatury; 5 programów zmywania: Eco 50, Intensive 70 º, Normalny 65 z płukaniem wstępnym, QucikPlus 60 º, Rinse&Hold; Opóźnienie Startu; SENSOCONTROL; Funkcja zatrzymania wody.

czytaj więcej

Opinie o zmywarce Electrolux ESL46500R

Dodaj swoją opinię o zmywarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)