Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Zmywarka Electrolux ESFCHRONOX

Zmywarka Electrolux ESFCHRONOX

Nowoczesna zmywarka wolnostojąca Electrolux ESFCHRONOX z systemem RealLife; o szerokości 60 cm; klasa energetyczna A++; 5 zakresów temperatury; 6 programów zmywania: AutoFlex 45-70, Eco 50, FLEXIWASH, Intensive 70°, 1 Hour, QuickPlus 60°, Rinse&Hold; MyFavourite; TimeManager; Opóźniony Start; Multitab; AutoOff.
Interesuje Cię zakup zmywarki
Electrolux Esfchronox?
Zdjęcie producenta

Opis zmywarki Electrolux Esfchronox

Zmywarka Electrolux ESFCHRONOX jest modelem oszczędnym i funkcjonalnym, który zagwarantuje idealne wyniki zmywania. Technologia oparta na systemie RealLife ułatwi zmywanie każdemu użytkownikowi tej zmywarki.  Jest to unikalna technologia opracowana przez projektantów Electrolux’a, którzy inspirowali się dużymi i nowoczesnymi kuchniami w restauracjach. Wnętrze tej wąskiej zmywarki zostało tak stworzone, żeby zapewnić posiadaczowi niezbędną swobodę załadunku codziennej porcji naczyń. Dzięki temu systemowi ma się pewność że wszystkie naczynia zostaną umyte w jednej turze zmywania. Wprowadzenie wielu energooszczędnych opcji w parze z wydajnością sprawia, że urządzenie Electrolux ESFCHRONOX zapewnia znakomite wyniki zmywania przy optymalnym zużyciu energii. Model Electrolux ESFCHRONOX otrzymał rekomendację klasy energetycznej A++.

Electrolux ESFCHRONOX jest wyposażony w system RealLife  wzorowany na profesjonalnych kuchniach. Nie ma potrzeby zastanawiania się nad wyborem rodzaju naczyń przeznaczonych do mycia, w tej zmywarce można je zmywać wszystkie razem. I patelnie i kieliszki mogą być zmywane w jednym cyklu zmywania z bardzo dobrym efektem końcowym. Poza tym urządzenie Electrolux  ESFCHRONOX posiada dużą komorę, w której pomieści się bardzo dużo naczyń o rożnej fakturze, a konkretnie 12 kompletów. Wyposażono ją  w dwa kosze na brudne naczynia, w jeden z nich- górny wbudowano system FlexiLift umożliwiający unoszenie kosza kiedy jest potrzeba zwiększenia powierzchni zmywarki. Można tez składać uchwyty na filiżanki i kieliszki co pozwala także na zwiększenie powierzchni i wykorzystanie jej na inne naczynia. Ważnym elementem w budowie Electrolux ESFCHRONOX jest ramię natryskowe FlexiSpray, które za pomocą systemu podwójnych obrotów potrafi dotrzeć do najbardziej niedostępnych miejsc. Istotną w użytkowaniu zmywarki jest też funkcja SENSOCONTROL oraz czujniki wody, które potrafią wykryć nawet najmniejsze zabrudzenia i odpowiednio dobrać poziom zużycia wody. Funkcja SENSOCONTROL odpowiada za wykrycie wielkości załadunku oraz dobór zużycia wody i energii. Obudowę Electrolux ESFCHRONOX wykonano ze stali nierdzewnej, a wyboru programów dokonuje się za pomocą przycisków. Wybór programu jest widoczny na wyświetlaczu jak i za pomocą diody pod ikonami opcji/programów.

Zmywarka Electrolux ESFCHRONOX jest wyposażona w następujące programy:

ECO 50º- program umożliwia osiągnąć największą efektywność zużycia wody i energii elektrycznej. Dotyczy  średnio zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców.

AutoFlex 45º -70º – zmywa różnie zabrudzone naczynia, sztućce, garnki i patelnie w temperaturze od 45 º do 70 º. Zmywarka  rozpoznaje stopień zabrudzenia oraz ilość naczyń znajdujących się w koszach. Automatycznie reguluje temperaturę i ilość wody, a także zużycie energii oraz czas trwania programu.

Intensive 70 º-  program umożliwia na zmywanie bardzo zabrudzonych  naczyń, garnków i patelni  w wysokiej temperaturze. Program obejmuje fazę płukania w wysokiej temperaturze w celu zachowania większej higieny. Podczas płukania temperatura 70 ºC pozostaje co najmniej przez 10 minut.

1 Hour – szybkie zmywanie średnio zabrudzonych naczyń i sztućców w temperaturze 55 ºC

QuickPlus 60 º- program pozwala w krótkim czasie uzyskać dobre efekty zmywania. Skrócony do 30 minut program do zmywania świeżo zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców.

Rinse&Hold- płukanie i wstrzymanie programu. Pozwala szybko opłukać  naczynia,  przez co hamuje zasychanie resztek jedzenia na naczyniach i powstawaniu przykrych zapachów. W tym programie nie należy stosować detergentów.

Electrolux ESFCHRONOX posiada bardzo wygodną dla użytkownika opcję MyFavourite, czyli możliwość ustawienia i zapisania jednego najczęściej używanego  programu. Uaktywnienie programu następuje jedynie poprzez dotknięcie przycisku na panelu sterowania i jednocześnie nie wymaga każdorazowego wprowadzania wymaganych parametrów zmywania, gdyż pozostają one w pamięci urządzenia.  Dodatkową i ułatwiającą życie jest opcja TimeManager, która powoduje zwiększenie ciśnienia oraz temperatury wody. Fazy zmywania i suszenia zostają skrócone. Całkowity czas trwania programu skraca się o około 50%. Efekty zmywania są takie same jak dla programu o standardowym czasie trwania. Jedynie skuteczność suszenia może być niższa.  Żeby zwiększyć efektywną pracę urządzenia zaleca się stosowanie opcji Multitab,  która pozwala na stosowanie uniwersalnych tabletek z detergentem. Ma się wówczas gwarancję, że zmywarka wykorzysta je do granic możliwości a efekt końcowy będzie zadawalający. Zmywarka jest wyposażona w funkcje opóźnionego startu od 1 do 24 godzin. Dzięki czemu można ustawić zmywanie na dogodną dla nas porę. Jest to istotna  funkcja dla osób korzystających z II taryfy energii Urządzenie ma opcję AutoOff czyli automatyczne wyłączanie się po zakończeniu programu. ESFCHRONOX  przechodzi do fazy czuwania a po chwili wyłącza się definitywnie. Dzięki tej funkcji nie pobiera w ogóle energii i „wyłączona” oznacza naprawdę „wyłączoną”.

Parametry techniczne zmywarki Electrolux ESFCHRONOX

Zużycie energii w cyklu (kW)0,92 kW
Zużycie wody w cyklu (l)11,0 l
Wysokość (mm)850 mm
Szerokość (mm)596 mm
Głębokość (mm)610 mm
Pojemność (wsad) - liczba kompletów12
Klasa zmywaniaA
Klasa suszeniaA
Poziom hałasu (db)46 db

Wyposażenie zmywarki Electrolux ESFCHRONOX

Możliwość skrócenia czasu programuTak
Opóźnienie startuTak
Oświetlenie wnętrzaNie
Sygnał dzwiękowy po zakończeniu programuNie
Interesuje Cię zakup zmywarki
Electrolux Esfchronox?

Electrolux – szwedzkie zmywarki i inne AGD

Electrolux to szwedzka korporacja produkująca od 1912 roku artykuły gospodarstwa domowego dla zastosowań domowych i profesjonalnych. Jest producentem pralek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, odkurzaczy, suszarek, kuchenek mikrofalowych i tradycyjnych piekarników, okapów, płyt grzewczych: elektrycznych, gazowych i indukcyjnych, ekspresów do kawy, żelazek i wielu innych produktów z tzw. małego AGD.

czytaj więcej

Zmywarki podobne do Electrolux ESFCHRONOX

Zmywarka Electrolux ESF6710ROX

Zmywarka Electrolux ESF6710ROX

Zmywarki wolnostojące, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki średnie (12 kompletów), Klasa energetyczna A++, Zmywarki w kolorze stalowym (inox), Electrolux

Nowoczesna zmywarka wolnostojąca Electrolux ESF6710ROX, szerokość 60 cm, z systemem RealLife; klasa energetyczna A++; wyświetlacz LCD; 7 programów zmywania; 6 zakresów temperatury; programy zmywarki: AutoFlex, Eco 50, FLEXIWASH, Intensive 70°, 1 Hour, QuickPlus 60°, ; MyFavourite; opóźniony start ; TimeSaver; EnergySaver; XtraPower; Multitab; AquaControl; system zatrzymywania wody; oświetlenie wnętrza; AutoOff.

czytaj więcej
Zmywarka Electrolux ESF7630ROX

Zmywarka Electrolux ESF7630ROX

Zmywarki wolnostojące, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki średnie (12 kompletów), Klasa energetyczna A++, Zmywarki w kolorze stalowym (inox), Electrolux

Inteligentna zmywarka wolnostojąca Electrolux ESF7630ROX, szerokość 60 cm; klasa energetyczna A++; 6 programów zmywania; 5 zakresów temperatury; programy zmywarki: AutoFlex, Eco 50, FLEXIWASH, Intensive 70°, 1 Hour, QuickPlus 60°, Rinse&Hold; MyFavourite; Opóźniony start ;TimeSaver; Multitab; System zatrzymywania wody; AutoOff; Aqua Control; EnergySaver.

czytaj więcej

Opinie o zmywarce Electrolux ESFCHRONOX

Dodaj swoją opinię o zmywarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)