Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Zmywarka Electrolux ESF76510LX

Zmywarka Electrolux ESF76510LX

Energooszczędna zmywarka wolnostojąca Electrolux ESF76510LX, szerokość 60 cm; klasa energetyczna A+; 4 zakresy temperatury; 6 programów zmywania: ECO 50º, AutoFlex, Intensive 70 º, 1 Hour, QuickPlus 60 º, Rinse&Hold; SENSOCONTROL; Multitab; EnergySaver; Opóźnienie startu; AutoOff.
Interesuje Cię zakup zmywarki
Electrolux Esf76510lx?
Zdjęcie producenta

Opis zmywarki Electrolux Esf76510lx

Zmywarka Electrolux ESF76510LX przedstawia ten rodzaj zmywarki, które ze względu na wysoki stopień funkcjonalności, a jednocześnie na łatwość obsługi, są jednymi z najbardziej poszukiwanych urządzeń do zmywania na rynku. Są także bardzo energooszczędnymi urządzeniami, bardzo nowoczesnymi wyposażonymi w zaawansowaną technologię a tym samym bardzo łatwymi i dostępnymi w obsłudze. Kilka programów zmywania zapewnia możliwość precyzyjnego wyboru optymalnej opcji zmywania do każdego rodzaju naczyń o zróżnicowanym stopniu zabrudzenia oraz o różnej wielkości. Klasa energetyczna A+ zapewnia bardzo niskie zużycie energii a w trybie oszczędności energetycznej(EnergySaver) zużywa o 25 % mniej energii niż inne zmywarki tego typu. Nasuwa się więc oczywisty fakt, że Electrolux ESL76510LX jest urządzeniem bardzo oszczędnym zarówno pod względem zużycia energii jak i czasu posiadacza zmywarki. Bez wątpienia zmywarka Electrolux ESF76510LX jest urządzeniem dbającym o ekologię i finanse użytkownika. Dodatkowe funkcje i opcje, które posiada zmywarka zapewniają pozwalają świetnie zadbać o naczynia, które są poddawane procesowi zmywania.

W urządzenie wbudowano system SENSOCONTROL, który pozwala wykryć wielkość załadunku i odpowiednio dobrać zużycie wody oraz energii. Użytkownik więc nie musi obawiać się więc o zbyt duże zużycie energii lub wody. Natomiast czujniki wody wykrywają stopień jej zabrudzenia i odpowiednio dobierają ilość zużycia wody. Zmywarkę Electrolux ESF76510LX możemy umieścić w każdej kuchni nie martwiąc się o wystrój. Jej obudowa została wykonana ze stali nierdzewnej wiec wkomponuje się idealnie w każdym pomieszczeniu, a do tego łatwo ją utrzymać w czystości. Zmywarka posiada przejrzysty i czytelny panel sterujący, który precyzyjnie wyświetla symbole lub komunikaty. Bez wątpienia ESF76510LX wyposażono w jedną większych komór zmywania jakie są dostępne w zmywarkach. Pozwala załadować duże, o najbardziej nietypowych kształtach naczynia czy garnki. W tym modelu maksymalnie można zmywać 12 kompletów naczyń. Dodatkowo powierzchnię zmywania w komorze można powiększyć podnosząc górny kosz za pomocą FlexiLift. Ma się wtedy gwarancję, że największa patelnia czy garnek zmieści się bez problemu.

Zmywarka Electrolux ESF76510LX posiada niewątpliwie kilka niezwykle użytecznych programów zmywania, gwarantujących wysoką jakość usługi jak i doskonałą oszczędność energii lub wody. Niekwestionowanym faworytem jest zapewne program AutoFlex, który automatycznie dopasowuje się do poziomu zabrudzenia naczyń i wielkości wsadu. Sam dobiera ilość i temperaturę wody a także długość trwania cyklu.

Model Electrolux ESF76510LX wyposażono w następujące programy zmywania:

ECO 50º- w tym programie można uzyskać największą efektywność zużycia wody i energii elektrycznej podczas zmywania średnio zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców.

AutoFlex- zmywa dowolnie zabrudzone naczynia, sztućce, garnki i patelnie w temperaturze od 45 º do 70 º. Zmywarka rozpoznaje stopień zabrudzenia oraz ilość naczyń znajdujących się w koszach. Automatycznie reguluje temperaturę i ilość wody, a także zużycie energii oraz czas trwania programu.

Intensive 70 º- program do zmywania naczyń, garnków i patelni bardzo zabrudzonych w wysokiej temperaturze. Program obejmuje fazę płukania w wysokiej temperaturze w celu zachowania większej higieny. Podczas płukania temperatura 70 ºC pozostaje co najmniej przez 10 minut.

1 Hour – szybkie zmywanie średnio zabrudzonych naczyń i sztućców w temperaturze 55 ºC

QuickPlus 60 º- szybki, skrócony do 30 minut program do zmywania świeżo zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców. Program pozwala w krótkim czasie uzyskać dobre efekty zmywania.

Rinse&Hold- płukanie i wstrzymanie programu. Służy do szybkiego płukania naczyń. Zapobiega to zasychaniu resztek jedzenia na naczyniach i powstawaniu przykrych zapachów. W tym programie nie należy stosować detergentów.

W celu zwiększenia efektywności zmywania w modelu Electrolux ESF76510LX zdefiniowano opcję Multitab, która umożliwia i wręcz zaleca stosowanie uniwersalnych, wielofunkcyjnych tabletek do zmywania, które będą wykorzystane całkowicie przez urządzenie. Niezwykle wygodną opcją jest wykorzystana w zmywarce opcja opóźnionego startu od 1 do 24 godzin. Jest to istotne dla tych użytkowników, którzy korzystają z tańszej II taryfy i oszczędzą dodatkowo energię lub po prostu ułatwia ułożenie planu dnia, który pasuje do stylu właściciela zmywarki a zmywanie nie musi go już ograniczać. Funkcja EnergySaver zastosowana w modelu Electrolux ESF76510LX, pozwala zaoszczędzić dodatkowo 25% energii i skrócić czas trwania programu poprzez zmniejszenie temperatury w ostatniej fazie suszenia. Dodatkowo w celu zaoszczędzenie energii urządzenie Electrolux ESF76510LX ma wbudowaną opcję AutoOff umożliwiającą automatyczne wyłączenie zmywarki tuż po przejściu w stan czuwania. Jest to przełom w dziedzinie oszczędności energii jaki odnotowali inżynierowie z firmy Electrolux. Po wyłączeniu urządzenia następuje odcięcie poboru prądu aż do następnego zmywania.

Parametry techniczne zmywarki Electrolux ESF76510LX

Zużycie energii w cyklu (kW)1,03
Zużycie wody w cyklu (l)12,4
Wysokość (mm)850
Szerokość (mm)600
Głębokość (mm)625
Pojemność (wsad) - liczba kompletów12
Klasa zmywaniaA
Klasa suszeniaA
Poziom hałasu (db)47

Wyposażenie zmywarki Electrolux ESF76510LX

Możliwość skrócenia czasu programuNie
Opóźnienie startuTak
Oświetlenie wnętrzaNie
Sygnał dzwiękowy po zakończeniu programuNie
Interesuje Cię zakup zmywarki
Electrolux Esf76510lx?

Electrolux – szwedzkie zmywarki i inne AGD

Electrolux to szwedzka korporacja produkująca od 1912 roku artykuły gospodarstwa domowego dla zastosowań domowych i profesjonalnych. Jest producentem pralek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, odkurzaczy, suszarek, kuchenek mikrofalowych i tradycyjnych piekarników, okapów, płyt grzewczych: elektrycznych, gazowych i indukcyjnych, ekspresów do kawy, żelazek i wielu innych produktów z tzw. małego AGD.

czytaj więcej

Zmywarki podobne do Electrolux ESF76510LX

Zmywarka Electrolux ESF6550ROX

Zmywarka Electrolux ESF6550ROX

Zmywarki wolnostojące, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki średnie (12 kompletów), Klasa energetyczna A+, Zmywarki w kolorze stalowym (inox), Electrolux

Nowoczesna zmywarka wolnostojąca Electrolux ESF6550ROX, szerokość 60 cm, z systemem RealLife; klasa energetyczna A+; 4 zakresy temperatury; 6 programów zmywania: AutoFlex, Eco 50 º, Intensive 70 º, QuickPlus 60 º, GlassCare, Rinse&Hold; EnergySaver; MyFavourite; SENSOCONTROL; Multitab; Opóźnienie startu; Aqua Control; AutoOff.

czytaj więcej
Zmywarka Electrolux ESF6600ROX

Zmywarka Electrolux ESF6600ROX

Zmywarki wolnostojące, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki średnie (12 kompletów), Klasa energetyczna A+, Zmywarki w kolorze stalowym (inox), Electrolux

Inteligentna zmywarka wolnostojąca Electrolux ESF6600ROX, szerokość 60 cm, z systemem RealLife; efektywność energetyczna A+; 6 programów, 4 zakresy temperatury; programy: AutoFlex, Eco 50, GlassCare 45°, Intensive 70, QuickPlus 60°, Rinse&Hold ; TimeSaver; Multitab; MyFavourite; EnergySaver; wskaźnik pozostałego czasu; Opóźniony start; AutoOff.

czytaj więcej
Zmywarka Electrolux ESF66070XR

Zmywarka Electrolux ESF66070XR

Zmywarki wolnostojące, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki średnie (12 kompletów), Klasa energetyczna A+, Zmywarki w kolorze stalowym (inox), Electrolux

Zmywarka wolnostojąca Electrolux ESF66070XR, szerokość 60 cm, z systemem RealLife; klasa energetyczna A+; 4 zakresy temperatury; 5 programów zmywania: 30 MIN 60 º, Automatyczny 45-70, ECO 50º, Intensive 70 º, Rinse&Hold; SENSOCONTROL; Multitab; Opóźniony Start; AutoOff.

czytaj więcej
Zmywarka Electrolux ESF6211LOX

Zmywarka Electrolux ESF6211LOX

Zmywarki wolnostojące, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki średnie (12 kompletów), Klasa energetyczna A+, Zmywarki w kolorze stalowym (inox), Electrolux

Wolnostojąca zmywarka Electrolux ESF6211LOX z systemem RealLife; o szerokości 60 cm; klasa energetyczna A+; 4 zakresy temperatury; 5 programów zmywania: Eco 50°, Intensywny 70°, Normalny 65°, QuickPlus 605°, Rins&Hold; SENSOCONTROL; Opóźnienie Startu, System zatrzymania wody.

czytaj więcej

Opinie o zmywarce Electrolux ESF76510LX

Dodaj swoją opinię o zmywarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)