Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Zmywarka Electrolux ESF7630ROX

Zmywarka Electrolux ESF7630ROX

Inteligentna zmywarka wolnostojąca Electrolux ESF7630ROX, szerokość 60 cm; klasa energetyczna A++; 6 programów zmywania; 5 zakresów temperatury; programy zmywarki: AutoFlex, Eco 50, FLEXIWASH, Intensive 70°, 1 Hour, QuickPlus 60°, Rinse&Hold; MyFavourite; Opóźniony start ;TimeSaver; Multitab; System zatrzymywania wody; AutoOff; Aqua Control; EnergySaver.
Interesuje Cię zakup zmywarki
Electrolux Esf7630rox?
Zdjęcie producenta

Opis zmywarki Electrolux Esf7630rox

Zmywarka Electrolux ESF7630ROX z unikalnym systemem RealLife Cleaning to jedne z najbardziej energooszczędnych urządzeń dostępnych na rynku. Jest bardzo nowoczesnym sprzętem wyposażonym w zaawansowaną technologię a tym samym bardzo łatwym i dostępnym w obsłudze. 6 programów zmywania pozwala na bardzo efektywne zmywanie naczyń o różnym stopniu zabrudzenia oraz o różnych gabarytach. Nasuwa się więc oczywisty fakt, że Electrolux ESF7630ROX jest urządzeniem bardzo oszczędnym zarówno pod względem zużycia energii jak i czasu posiadacza zmywarki. ESF7630ROX w trybie oszczędności energetycznej- EnergySaver, zużywa o 25 % mniej energii niż inne zmywarki tego typu. Silnik inwerterowy , który posiada zmywarka sprawia że jej praca jest bardzo cicha gdyż silniki pozbawiono tradycyjnych szczotek. Ponad to silnik zwiększa skuteczność zmywarki , wydłuża jej żywotność, wpływa na zmniejszenie zużycia energii a także na cichą pracę( tylko 44 dB).

Electrolux ESF7630ROX jest wyposażony w system RealLife Cleaning, który odpowiedzialny jest za ergonomię i efektywność. Zapewnia on doskonałą jakość zmywania każdego naczynia jakby było myte osobno. Dodatkowo zmywarka posiada unikalne ramię FlexiSpray z systemem dysz TopShower, które potrafią dotrzeć do każdego miejsca, nawet dobrze ukrytego. Gwarantuje dokładne umycie w każdym miejscu , bez wcześniejszego odmaczania czy późniejszych poprawek. W urządzenie wbudowano SYSTEMCONTROL, który pozwala wykryć wielkość załadunku i odpowiednio dobrać zużycie wody oraz energii. Użytkownik więc nie musi obawiać się więc o zbyt duże zużycie wody czy energii. Natomiast czujniki wody wykrywa stopień jej zabrudzenia i odpowiednio dobiera ilość zużycia wody. Zmywarkę Electrolux ESF7630ROX możemy umieścić w każdej kuchni nie martwiąc się o wystrój. Jej obudowa została wykonana ze stali nierdzewnej wiec wkomponuje się idealnie w każdym pomieszczeniu, a do tego łatwo ją utrzymać w czystości. Zmywarka posiada przejrzysty i czytelny panel sterujący, który precyzyjnie wyświetla symbole lub komunikaty.

Bez wątpienia Electrolux ESF7630ROX wyposażono w jedną większych komór zmywania jakie są dostępne w zmywarkach. Pozwala załadować duże, o najbardziej nietypowych kształtach naczynia czy garnki. W tym modelu maksymalnie można zmywać 12 kompletów naczyń. Dodatkowo powierzchnię zmywania w komorze można powiększyć podnosząc górny kosz za pomocą systemu FlexiLift. Ma się wtedy gwarancję, że największa patelnia czy garnek zmieści się bez problemu. Zadbano również o naczynia z bardzo delikatnego szkła z pomocą małych wsporników Soft Spikes, które zapobiegają przemieszczaniu się np. kieliszków.

Bardzo oszczędna w użyciu jest opcja TimeSaver, która skraca czas zmywania i suszenia poprzez zwiększenie ciśnienia i temperatury wody. Czas zmywania zostaje skrócony o 50% a efekty są bardzo zadawalające. Żeby zwiększyć efektywną pracę urządzenia zaleca się stosowanie opcji Multitab, która zaleca stosować uniwersalne tabletki z detergentem. Ma się wtedy gwarancję, że zmywarka wykorzysta je do granic możliwości. Konstruktorzy Electrolux ESF7630ROX wzięli pod uwagę przyzwyczajenia i nawyki użytkownika tworząc opcję MyFavourite. Za pomocą jednego przycisku można włączyć najczęściej używany program zmywania. Natomiast używając program AutoFlex ma się pewność, że zmywarka rozpozna stopień zabrudzenia i wielkość naczyń. Oczywistym jest fakt, że w komorze zmywania znajdują się różne naczynia, które są różnie zabrudzone. Układając je odpowiednio w koszach ma się gwarancję ,że system AutoFlex sam dostosuje odpowiednie ciśnienie wody, jej temperaturę oraz czas trwania cyklu.

Zmywarkę Electrolux ESF7630ROX wyposażono w następujące programy:

ECO 50º- w tym programie można uzyskać największą efektywność zużycia wody i energii elektrycznej podczas zmywania średnio zabrudzonych naczyń i sztućców.

AutoFlex- zmywa dowolnie zabrudzone naczynia, sztućce, garnki i patelnie w temperaturze od 45 º do 70 º. Zmywarka rozpoznaje stopień zabrudzenia oraz ilość naczyń znajdujących się w koszach. Automatycznie reguluje temperaturę i ilość wody, a także zużycie energii oraz czas trwania programu.

FlexiWash- zmywanie następuje w temperaturze 50 º C – 70 ºC. Program pozwala na zmywanie dowolnych naczyń o różnym stopniu zabrudzenia. Wyższa temperatura i ciśnienie wody w dolnym koszu umożliwiają zmywanie bardzo zabrudzonych garnków lub patelni. Niższa temperatura i niższe ciśnienie wody w górnym koszu pozwalają na zmycie średnio zabrudzonych naczyń np. naczynia szklane.

Intensive 70 º- program do zmywania naczyń, garnków i patelni bardzo zabrudzonych w wysokiej temperaturze. Program obejmuje fazę płukania w wysokiej temperaturze w celu zachowania większej higieny. Podczas płukania temperatura 70 ºC pozostaje co najmniej przez 10 minut.

1 Hour – szybkie zmywanie średnio zabrudzonych naczyń i sztućców w temperaturze 55 ºC.

QuickPlus 60 º- szybki, skrócony do 30 minut program do zmywania świeżo zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców. Program pozwala w krótkim czasie uzyskać dobre efekty zmywania.

Rinse&Hold- płukanie i wstrzymanie programu. Służy do szybkiego płukania naczyń. Zapobiega to zasychaniu resztek jedzenia na naczyniach i powstawaniu przykrych zapachów. W tym programie nie należy stosować detergentów.

Model Electrolux ESF7630ROX posiada opcję opóźnionego startu od 1 do 24 godzin, która pozwala na włączanie urządzenia w dogodnej dla właściciela porze. Klasa energetyczna A++ oraz ta funkcja czynią zmywarkę najbardziej energooszczędną zmywarką dostępną w sprzedaży. Zmywarkę wyposażono w funkcję AutoOff, która zapewnia wyłączenie urządzenia po ukończeniu jego pracy. W momencie kiedy Electrolux ESF7630ROX przechodzi w stan czuwania, po chwili zostaje wyłączony aż do następnego zmywania. Biorąc pod uwagę bezpieczeństwo użytkownika firma Electrolux wprowadziła w modelu ESF7630ROX system zabezpieczeń przed zalaniem o nazwie AquaControl.

Parametry techniczne zmywarki Electrolux ESF7630ROX

Zużycie energii w cyklu (kW)0,92
Zużycie wody w cyklu (l)10,2
Wysokość (mm)850
Szerokość (mm)596
Głębokość (mm)610
Pojemność (wsad) - liczba kompletów12
Klasa zmywaniaA
Klasa suszeniaA
Poziom hałasu (db)44

Wyposażenie zmywarki Electrolux ESF7630ROX

Możliwość skrócenia czasu programuTak
Opóźnienie startuTak
Oświetlenie wnętrzaNie
Sygnał dzwiękowy po zakończeniu programuNie
Interesuje Cię zakup zmywarki
Electrolux Esf7630rox?

Electrolux – szwedzkie zmywarki i inne AGD

Electrolux to szwedzka korporacja produkująca od 1912 roku artykuły gospodarstwa domowego dla zastosowań domowych i profesjonalnych. Jest producentem pralek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, odkurzaczy, suszarek, kuchenek mikrofalowych i tradycyjnych piekarników, okapów, płyt grzewczych: elektrycznych, gazowych i indukcyjnych, ekspresów do kawy, żelazek i wielu innych produktów z tzw. małego AGD.

czytaj więcej

Zmywarki podobne do Electrolux ESF7630ROX

Zmywarka Electrolux ESF6710ROX

Zmywarka Electrolux ESF6710ROX

Zmywarki wolnostojące, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki średnie (12 kompletów), Klasa energetyczna A++, Zmywarki w kolorze stalowym (inox), Electrolux

Nowoczesna zmywarka wolnostojąca Electrolux ESF6710ROX, szerokość 60 cm, z systemem RealLife; klasa energetyczna A++; wyświetlacz LCD; 7 programów zmywania; 6 zakresów temperatury; programy zmywarki: AutoFlex, Eco 50, FLEXIWASH, Intensive 70°, 1 Hour, QuickPlus 60°, ; MyFavourite; opóźniony start ; TimeSaver; EnergySaver; XtraPower; Multitab; AquaControl; system zatrzymywania wody; oświetlenie wnętrza; AutoOff.

czytaj więcej
Zmywarka Electrolux ESFCHRONOX

Zmywarka Electrolux ESFCHRONOX

Zmywarki wolnostojące, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki średnie (12 kompletów), Klasa energetyczna A++, Zmywarki w kolorze stalowym (inox), Electrolux

Nowoczesna zmywarka wolnostojąca Electrolux ESFCHRONOX z systemem RealLife; o szerokości 60 cm; klasa energetyczna A++; 5 zakresów temperatury; 6 programów zmywania: AutoFlex 45-70, Eco 50, FLEXIWASH, Intensive 70°, 1 Hour, QuickPlus 60°, Rinse&Hold; MyFavourite; TimeManager; Opóźniony Start; Multitab; AutoOff.

czytaj więcej

Opinie o zmywarce Electrolux ESF7630ROX

Dodaj swoją opinię o zmywarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)