Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Zmywarka Electrolux ESF6710ROX

Zmywarka Electrolux ESF6710ROX

Nowoczesna zmywarka wolnostojąca Electrolux ESF6710ROX, szerokość 60 cm, z systemem RealLife; klasa energetyczna A++; wyświetlacz LCD; 7 programów zmywania; 6 zakresów temperatury; programy zmywarki: AutoFlex, Eco 50, FLEXIWASH, Intensive 70°, 1 Hour, QuickPlus 60°, ; MyFavourite; opóźniony start ; TimeSaver; EnergySaver; XtraPower; Multitab; AquaControl; system zatrzymywania wody; oświetlenie wnętrza; AutoOff.
Interesuje Cię zakup zmywarki
Electrolux Esf6710rox?
Zdjęcie producenta

Opis zmywarki Electrolux Esf6710rox

Wolnostojąca zmywarka Electrolux ESF6710ROX jest jedną z najprostszych i najłatwiejszych w obsłudze zmywarek na rynku. Prosty i elegancki design urządzenia w uniwersalnym kolorze będzie pasował do każdego wnętrza. Cała linia Electrolux Inspiration jest wyposażana w system RealLife, który jest odpowiedzialny za funkcjonalność i wygodę wraz z klasą energetyczną A++ powoduje, że zmywarka jest urządzeniem bardzo wydajnym a także oszczędnym. Zastosowanie różnych programów oraz dodatkowych opcji pozwala na zmywanie naczyń o różnym stopniu zabrudzenia w dostosowanym odpowiednio czasie z bardzo dobrym efektem końcowym.

Za cichą pracę, oszczędność energii oraz lepszą efektywność odpowiedzialny jest dobrej klasy silnik inwerterowy, w który wyposażono model Electrolux ESF6710ROX. Silnik pozbawiony jest tradycyjnych szczotek w swej konstrukcji przez co pracuje bardzo cicho nie przekraczając 43 decybeli. Electrolux ESF6710ROX posiada wewnętrzne oświetlenie LED komory co powoduje łatwiejszy dostęp do środka urządzenia. Wyboru funkcji i ustawień można dokonywać za pomocą systemu Touch Control czyli dotykowo na panelu, który jest wyposażony w trzycyfrowy wyświetlacz LED. Panel sterujący urządzenia jest w kolorze białym a komunikaty są czytelne gdyż wyświetlane są w kontrastującym kolorze.

Electrolux jest wyposażony w system RealLife Cleaning wzorowany na profesjonalnych kuchniach. Nie ma potrzeby zastanawiania się nad wyborem rodzaju naczyń przeznaczonych do mycia, w tej zmywarce można je zmywać wszystkie razem. I patelnie i kieliszki mogę być zmywane w jednym cyklu zmywania z bardzo dobrym efektem końcowym. Poza tym urządzenie Electrolux ESF6710ROX posiada dużą komorę, w której pomieści się bardzo dużo naczyń o rożnej fakturze, a konkretnie 12 kompletów. Wyposażono ją w dwa kosze na brudne naczynia, w jeden z nich- górny wbudowano system FlexiLift umożliwiający unoszenie kosza kiedy jest potrzeba zwiększenia powierzchni zmywarki. Można tez składać uchwyty na filiżanki i kieliszki co pozwala także na zwiększenie powierzchni i wykorzystanie jej na inne naczynia. Stabilizatory Soft Spikes natomiast zapobiegają przewracaniu się wysokich, delikatnych przedmiotów jak np. kieliszki do szampana. Ważnym elementem w budowie Electrolux ESF6710ROX jest ramię natryskowe FlexiSpray, które za pomocą systemu podwójnych obrotów a także unikalnych dysz TopShower potrafi dotrzeć do najbardziej niedostępnych miejsc.

Zmywarka Electrolux ESF6710ROX posiada funkcję TimeSaver odpowiadającą za skrócenie pracy cyklu zmywania o połowę. Włączenie tej opcji zwiększa ciśnienie wody oraz wysokość temperatury. Efekty pracy są takie same jak przy standardowym programie. Niezależnie od wielkości wsadu oraz jego zabrudzenia urządzenie samo dobiera ilość detergentu, wysokość temperatury oraz ciśnienia wody a wszystko to z pomocą inteligentnej funkcji Autoflex. Model Electrolux ESF6710ROX wyposażono w opcję opóźnionego startu od 1 do 24 godzin. Pozwala ona na włączenie urządzenia w dogodnej dla użytkownika porze co pozwala np. zaoszczędzić dodatkowo prąd w II taryfie zmywając w i tak energooszczędnej zmywarce. Istotną w użytkowaniu zmywarki jest też funkcja SENSOCONTROL oraz czujniki wody, które potrafią wykryć nawet najmniejsze zabrudzenia i odpowiednio dobrać poziom zużycia wody. Funkcja SENSOCONTROL odpowiada za wykrycie wielkości załadunku oraz dobór zużycia wody i energii. Opcja Multitab pozwala na jeszcze bardziej efektywniejsze zmywanie, z jej pomocą można stosować wieloskładnikowe tabletki z detergentem. Dodatkowo model ESF6710ROX posiada niezwykle pomocne funkcje XtraPower i My Favourite. Pierwsza z nich pozwala zwiększyć ciśnienie wody o 40% w zmywaniu wstępnym oraz zasadniczym przez co domywa nawet najbardziej zabrudzone naczynia. Druga z opcji, My Favourite umożliwia posiadaczowi, za pomocą jednego przycisku włączyć swój najczęściej używany(ulubiony) program.

Zmywarka Electrolux ESF6710ROX jest wyposażona w następujące programy:

ECO 50º- program umożliwia osiągnąć największą efektywność zużycia wody i energii elektrycznej. Dotyczy średnio zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców.

AutoFlex- zmywa różnie zabrudzone naczynia, sztućce, garnki i patelnie w temperaturze od 45 º do 70 º. Zmywarka rozpoznaje stopień zabrudzenia oraz ilość naczyń znajdujących się w koszach. Automatycznie reguluje temperaturę i ilość wody, a także zużycie energii oraz czas trwania programu.

FlexiWash- program pozwala na zmywanie dowolnych naczyń o różnym stopniu zabrudzenia. Wyższa temperatura i ciśnienie wody w dolnym koszu umożliwiają zmywanie bardzo zabrudzonych garnków lub patelni. Niższa temperatura i niższe ciśnienie wody w górnym koszu pozwalają na zmycie średnio zabrudzonych naczyń np. szkło. Proces zmywania odbywa się w temperaturze 50 º C – 70 ºC.

Intensive 70 º- program umożliwia na zmywanie bardzo zabrudzonych naczyń, garnków i patelni w wysokiej temperaturze. Program obejmuje fazę płukania w wysokiej temperaturze w celu zachowania większej higieny. Podczas płukania temperatura 70 ºC pozostaje co najmniej przez 10 minut.

1 Hour – szybkie zmywanie średnio zabrudzonych naczyń i sztućców w temperaturze 55 ºC

QuickPlus 60 º- program pozwala w krótkim czasie uzyskać dobre efekty zmywania. Skrócony do 30 minut program do zmywania świeżo zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców.

Rinse&Hold- płukanie i wstrzymanie programu. Pozwala szybko opłukać naczynia, przez co hamuje zasychanie resztek jedzenia na naczyniach i powstawaniu przykrych zapachów. W tym programie nie należy stosować detergentów.

Model Electrolux ESF6710ROX posiada system AquaControl chroniący użytkownika a w zasadzie jego mienie przez zalaniem wodą w razie awarii urządzenia. Urządzenie ma opcję AutoOff czyli automatyczne wyłączanie się po zakończeniu programu. ESF6710ROX przechodzi do fazy czuwania a po chwili wyłącza się definitywnie. Dzięki tej funkcji nie pobiera w ogóle energii i „wyłączona” oznacza naprawdę „wyłączoną”.

Parametry techniczne zmywarki Electrolux ESF6710ROX

Zużycie energii w cyklu (kW)0,92
Zużycie wody w cyklu (l)10,2
Wysokość (mm)850
Szerokość (mm)596
Głębokość (mm)610
Pojemność (wsad) - liczba kompletów12
Klasa zmywaniaA
Klasa suszeniaA
Poziom hałasu (db)43

Wyposażenie zmywarki Electrolux ESF6710ROX

Możliwość skrócenia czasu programuTak
Opóźnienie startuTak
Oświetlenie wnętrzaNie
Sygnał dzwiękowy po zakończeniu programuNie
Interesuje Cię zakup zmywarki
Electrolux Esf6710rox?

Electrolux – szwedzkie zmywarki i inne AGD

Electrolux to szwedzka korporacja produkująca od 1912 roku artykuły gospodarstwa domowego dla zastosowań domowych i profesjonalnych. Jest producentem pralek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, odkurzaczy, suszarek, kuchenek mikrofalowych i tradycyjnych piekarników, okapów, płyt grzewczych: elektrycznych, gazowych i indukcyjnych, ekspresów do kawy, żelazek i wielu innych produktów z tzw. małego AGD.

czytaj więcej

Zmywarki podobne do Electrolux ESF6710ROX

Zmywarka Electrolux ESF7630ROX

Zmywarka Electrolux ESF7630ROX

Zmywarki wolnostojące, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki średnie (12 kompletów), Klasa energetyczna A++, Zmywarki w kolorze stalowym (inox), Electrolux

Inteligentna zmywarka wolnostojąca Electrolux ESF7630ROX, szerokość 60 cm; klasa energetyczna A++; 6 programów zmywania; 5 zakresów temperatury; programy zmywarki: AutoFlex, Eco 50, FLEXIWASH, Intensive 70°, 1 Hour, QuickPlus 60°, Rinse&Hold; MyFavourite; Opóźniony start ;TimeSaver; Multitab; System zatrzymywania wody; AutoOff; Aqua Control; EnergySaver.

czytaj więcej
Zmywarka Electrolux ESFCHRONOX

Zmywarka Electrolux ESFCHRONOX

Zmywarki wolnostojące, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki średnie (12 kompletów), Klasa energetyczna A++, Zmywarki w kolorze stalowym (inox), Electrolux

Nowoczesna zmywarka wolnostojąca Electrolux ESFCHRONOX z systemem RealLife; o szerokości 60 cm; klasa energetyczna A++; 5 zakresów temperatury; 6 programów zmywania: AutoFlex 45-70, Eco 50, FLEXIWASH, Intensive 70°, 1 Hour, QuickPlus 60°, Rinse&Hold; MyFavourite; TimeManager; Opóźniony Start; Multitab; AutoOff.

czytaj więcej

Opinie o zmywarce Electrolux ESF6710ROX

Dodaj swoją opinię o zmywarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)