Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Zmywarka Electrolux ESF6630ROK

Zmywarka Electrolux ESF6630ROK

Energooszczędna zmywarka wolnostojąca Electrolux ESF6630ROK, szerokość 60 cm; klasa energetyczna A++; 6 programów zmywania; 5 zakresów temperatury; programy zmywarki: AutoFlex, Eco 50, FLEXIWASH, Intensive 70°, 1 Hour, QuickPlus 60°, Rinse&Hold; MyFavourite; Opóźniony start ;TimeSaver; Multitab; system zatrzymywania wody; AutoOff; Aqua Control; EnergySaver.
Interesuje Cię zakup zmywarki
Electrolux Esf6630rok?
Zdjęcie producenta

Opis zmywarki Electrolux Esf6630rok

Zmywarka Electrolux ESF6630ROK z unikalnym systemem RealLife Cleaning przedstawia ten rodzaj zmywarki, które ze względu na wysoki stopień funkcjonalności, a jednocześnie na łatwość obsługi, są jednymi z najbardziej poszukiwanych urządzeń do zmywania. Są także ajbardziej energooszczędnymi urządzeniami, bardzo nowoczesnymi , wyposażonymi w zaawansowaną technologię a tym samym bardzo łatwymi i dostępnymi w obsłudze. Kilka programów zmywania zapewnia możliwość precyzyjnego wyboru optymalnej opcji zmywania do każdego rodzaju naczyń o zróżnicowanym stopniu zabrudzenia oraz o różnej wielkości. Klasa energetyczna A++ zapewnia bardzo niskie zużycie energii a w trybie oszczędności energetycznej- EnergySaver, zużywa o 25 % mniej energii niż inne zmywarki tego typu. Nasuwa się więc oczywisty fakt, że Electrolux ESF7630ROK jest urządzeniem bardzo oszczędnym zarówno pod względem zużycia energii jak i czasu posiadacza zmywarki. Bez wątpienia zmywarka Electrolux ESF6630ROK jest urządzeniem dbającym o ekologię i finanse użytkownika. Dodatkowe funkcje i opcje które posiada zmywarka pozwalają świetnie zadbać o naczynia, które są poddawane procesowi zmywania.

Silnik inwerterowy, który posiada zmywarka sprawia, że jej praca jest bardzo cicha gdyż silnik pozbawiono szczotek, które tworzą hałas. Dodatkowo silnik zwiększa skuteczność zmywarki, wydłuża jej żywotność, wpływa na zmniejszenie zużycia energii a także na cichą pracę( tylko 44 dB). Model Electrolux ESF6630ROK jest wyposażony w system RealLife Cleaning, którego inspiracją są wielkie kuchnie w restauracjach. Jego domeną jest szybkość, wydajność i doskonała jakość zmywania. Zmywarka posiada unikalne ramię FlexiSpray z systemem podwójnych obrotów i dysz TopShower. Gwarantują one dokładne umycie w każdym miejscu, bez wcześniejszego odmaczania lub ewentualnych poprawek. Urządzenie wyposażono w SYSTEMCONTROL, dzięki któremu można wykryć wielkość załadunku i odpowiednio dobrać zużycie wody oraz energii. Czujniki wody, który posiada Electrolux ESF6630ROK wykrywa stopień jej zabrudzenia i odpowiednio dobiera ilość zużycia wody. Zmywarkę Electrolux ESF6630ROK możemy umieścić w każdej nowoczesnej kuchni właściciela o wysublimowanym guście. Jej obudowa została wyprodukowana w dość kontrowersyjnym dla niektórych kolorze czarny, może stanowić elegancki dodatek wyposażania wnętrza. Zmywarka ma wbudowany czytelny panel sterujący z wyświetlaczem LCD, który precyzyjnie wyświetla komunikaty lub symbole. Poprzez lekkie naciśnięcie przycisku wybiera się pożądany program, który jest pokazany na wyświetlaczu.

Urządzenie Electrolux ESF6630ROK posiada dość dużą w rozmiarze komorę zmywania, wśród zmywarek jakie są dostępne w sprzedaży. Umożliwia załadunek dużej ilości naczyń i garnków nawet o specyficznych kształtach. W tej zmywarce zmieścimy aż 12 kompletów naczyń. Dodatkowo powierzchnię zmywania w komorze można powiększyć podnosząc górny kosz za pomocą uchwytów FlexiLift. W dolnym koszu można za to złożyć 2 suszarki na naczynia oraz wyciągnąć koszyk na sztućce i też zyskuje się sporo miejsca. Ma się pewność, że nawet największa patelnia czy garnek zmieści się bez problemu. Konstruktorzy z Electrolux pomyśleli również o naczynia z bardzo delikatnego szkła. Ich zmywanie jest teraz bardzo bezpiecznie dzięki małym wspornikom Soft Spikes, które mają kształt palców i zapobiegają przewracaniu się szkła.

Opcja TimeSaver, gwarantuje posiadaczowi zmywarki Electrolux ESF6630ROK dużą oszczędność czasu zmywania oraz suszenia poprzez zwiększenie ciśnienia i temperatury wody. Czas zmywania zostaje skrócony o połowę efekty są takie same jak przy tradycyjnym programie. Efektywną pracę urządzenia można zwiększyć włączając opcję Multitab. Zmywarka pobiera uniwersalne tabletki z detergentem, które są wykorzystane do samego końca ich żywotności. Projektanci Electrolux ESF6630ROK wzięli pod uwagę przyzwyczajenia oraz nawyki użytkownika, wprowadzając opcję MyFavourite. Tylko za pomocą jednego przycisku można zainicjować najczęściej używany program zmywania. Ponad to włączając program AutoFlex mamy pewność, że zmywarka rozpozna stopień zabrudzenia i wielkość naczyń. Wiadomym jest w fakt że podczas zmywania w jednym wsadzie zmywania znajdują się różne naczynia, które są mniej lub bardziej zabrudzone. Poprzez prawidłowe ich rozmieszczenia w odpowiednich koszach zyskujemy pewność, że system AutoFlex sam dostosuje odpowiednie ciśnienie wody, jej temperaturę oraz czas trwania cyklu.

Zmywarkę Electrolux ESF6630ROK wyposażono w następujące programy:

ECO 50º- w tym programie można uzyskać największą efektywność zużycia wody i energii elektrycznej podczas zmywania średnio zabrudzonych naczyń i sztućców.

AutoFlex- zmywa dowolnie zabrudzone naczynia, sztućce, garnki i patelnie w temperaturze od 45 º do 70 º. Zmywarka rozpoznaje stopień zabrudzenia oraz ilość naczyń znajdujących się w koszach. Automatycznie reguluje temperaturę i ilość wody, a także zużycie energii oraz czas trwania programu.

FlexiWash- zmywanie następuje w temperaturze 50 º C – 70 ºC. Program pozwala na zmywanie dowolnych naczyń o różnym stopniu zabrudzenia. Wyższa temperatura i ciśnienie wody w dolnym koszu umożliwiają zmywanie bardzo zabrudzonych garnków lub patelni. Niższa temperatura i niższe ciśnienie wody w górnym koszu pozwalają na zmycie średnio zabrudzonych naczyń np. naczynia szklane.

Intensive 70 º- program do zmywania naczyń, garnków i patelni bardzo zabrudzonych w wysokiej temperaturze. Program obejmuje fazę płukania w wysokiej temperaturze w celu zachowania większej higieny. Podczas płukania temperatura 70 ºC pozostaje co najmniej przez 10 minut.

1 Hour – szybkie zmywanie średnio zabrudzonych naczyń i sztućców w temperaturze 55 ºC.

Quick Plus 60 º- szybki, skrócony do 30 minut program do zmywania świeżo zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców. Program pozwala w krótkim czasie uzyskać dobre efekty zmywania.

Rinse&Hold- płukanie i wstrzymanie programu. Służy do szybkiego płukania naczyń. Zapobiega to zasychaniu resztek jedzenia na naczyniach i powstawaniu przykrych zapachów. W tym programie nie należy stosować detergentów.

W model Electrolux ESF6630ROK wbudowano opcję opóźnionego startu od 1 do 24 godzin, która pozwala użytkownikowi na zaprogramowanie odpowiedniej godziny włączanie urządzenia. Zmywarka posiada opcję AutoOff, która odpowiedzialna jest za jej wyłączenie po zakończeniu zmywania. Po przejściu w stan czuwania, zmywarka Electrolux ESF6630ROK pozostaje w nim tylko chwilę, żeby momentalnie się wyłączyć i pozostać w tym stanie do następnego zmywania. Biorąc pod uwagę bezpieczeństwo użytkownika firma Electrolux wprowadziła w modelu ESF6630ROK system zabezpieczeń przed zalaniem o nazwie AquaControl.

Parametry techniczne zmywarki Electrolux ESF6630ROK

Zużycie energii w cyklu (kW)0,92
Zużycie wody w cyklu (l)10,2
Wysokość (mm)850
Szerokość (mm)596
Głębokość (mm)610
Pojemność (wsad) - liczba kompletów12
Klasa zmywaniaA
Klasa suszeniaA
Poziom hałasu (db)44

Wyposażenie zmywarki Electrolux ESF6630ROK

Możliwość skrócenia czasu programuTak
Opóźnienie startuTak
Oświetlenie wnętrzaNie
Sygnał dzwiękowy po zakończeniu programuNie
Interesuje Cię zakup zmywarki
Electrolux Esf6630rok?

Electrolux – szwedzkie zmywarki i inne AGD

Electrolux to szwedzka korporacja produkująca od 1912 roku artykuły gospodarstwa domowego dla zastosowań domowych i profesjonalnych. Jest producentem pralek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, odkurzaczy, suszarek, kuchenek mikrofalowych i tradycyjnych piekarników, okapów, płyt grzewczych: elektrycznych, gazowych i indukcyjnych, ekspresów do kawy, żelazek i wielu innych produktów z tzw. małego AGD.

czytaj więcej

Zmywarki podobne do Electrolux ESF6630ROK

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o zmywarce Electrolux ESF6630ROK

Dodaj swoją opinię o zmywarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)