Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Zmywarka Electrolux ESF66070XR

Zmywarka Electrolux ESF66070XR

Zmywarka wolnostojąca Electrolux ESF66070XR, szerokość 60 cm, z systemem RealLife; klasa energetyczna A+; 4 zakresy temperatury; 5 programów zmywania: 30 MIN 60 º, Automatyczny 45-70, ECO 50º, Intensive 70 º, Rinse&Hold; SENSOCONTROL; Multitab; Opóźniony Start; AutoOff.
Interesuje Cię zakup zmywarki
Electrolux Esf66070xr?
Zdjęcie producenta

Opis zmywarki Electrolux Esf66070xr

Zmywarka Electrolux ESF66070XR jest modelem oszczędnym i funkcjonalnym, który zagwarantuje idealne wyniki zmywania. Technologia oparta na systemie RealLife Cleaning ułatwi zmywanie każdemu użytkownikowi tej zmywarki. Jest to unikalna technologia opracowana przez projektantów Electrolux’a, którzy inspirowali się dużymi i nowoczesnymi kuchniami w restauracjach. Wnętrze tej zmywarki zostało tak stworzone, żeby zapewnić posiadaczowi niezbędną swobodę załadunku codziennej porcji naczyń. Dzięki temu systemowi ma się pewność, że wszystkie naczynia zostaną umyte w jednej turze zmywania. Wprowadzenie energooszczędnych opcji w parze z wydajnością sprawia, że urządzenie Electrolux ESF66070XR zapewnia znakomite wyniki zmywania przy optymalnym zużyciu energii. Model Electrolux ESF66070XR otrzymał rekomendację klasy energetycznej A+.

Wspomniany wcześniej system RealLife Cleaning wspierany jest przez unikalne ramię natryskowe FlexiSpray z systemem podwójnych obrotów i dysz TopShower. Ich zadaniem jest precyzyjnie dotrzeć do każdego zakamarka zmywarki, tak aby nie było potrzeby namaczania naczyń lub ewentualnego ich poprawiania. Ważnym wsparciem systemowym jest system Aquasave, dbający o prawidłowy dobór wody i jej temperaturę, można więc być pewnym że zużycie wody jest zminimalizowane. W tym miejscu należy wspomnieć o SENSOCONTROL, który współgra idealnie z wyżej wymienionymi systemami. Odpowiedzialny jest za wykrycie wielkości załadunku i prawidłowy dobór wody oraz energii. Urządzenie Electrolux ESF66070XR wyposażono w czujnik wody, który wykrywa jej stopień zabrudzenia i odpowiednio dobiera poziom zużycia wody. Electrolux ESF66070XR pomieści w swej komorze 12 kompletów naczyń w 2 dużych koszach. Górny kosz wyposażony jest w funkcję FlexiLift, która unosi kosz o kilka centymetrów gdy zależy posiadaczowi na dodatkowym miejscu, na naczynia duże lub o nietypowych kształtach. Dolny kosz posiada 2 składane suszarki na naczynia, dzięki którym też zyskuje się sporo miejsca. Zmywarkę Electrolux ESF66070XR wyposażono w czytelny i przejrzysty panel sterujący, który jest bardzo łatwy w obsłudze. Komunikaty i symbole ukazują się na 3-cyfrowym wyświetlaczu. Model Electrolux ESF66070XR możemy umieścić w każdej kuchni nie martwiąc się o wystrój. Jej obudowa została wykonana ze stali nierdzewnej wiec pasować będzie do każdego pomieszczenia, a do tego łatwo ją utrzymać w czystości.

Korzystając z Electrolux ESF66070XR możemy być pewni, że nasz czas i pieniądze zostaną zaoszczędzone ponieważ zmywarka posiada wręcz do tego stworzone programy. Program Automatyczny 45-70 potrafi zmywać różnorodne naczynia o różnym stopniu zabrudzenia. Sam dobiera ilość wody oraz wysokość temperatury. Jest na tyle sprytny, że zadba też o odpowiedni pobór energii i zaprogramuje czas trwania cyklu zmywania. Natomiast program 30 MIN 60 º potrafi w maksymalnie krótkim czasie- czyli 30 minut, pozmywać naczynia ze świetnym efektem końcowym. Po pół godzinie każda pani domu ma do dyspozycji czyste naczynia z których może korzystać. Urządzenie posiada 5 programów zmywania a każdy z nich jest odpowiedzialny za inny rodzaj zmywania w zależności rodzaju naczyń lub wielkości zabrudzenia.

 

Zmywarkę Electrolux ESF66070XR wyposażono w następujące programy zmywania:

30 MIN 60 º- szybki, skrócony do 30 minut program do zmywania świeżo zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców. Program pozwala w krótkim czasie uzyskać dobre efekty zmywania.

Automatyczny 45-70- zmywa dowolnie zabrudzone naczynia, sztućce, garnki i patelnie w temperaturze od 45 º do 70 º. Zmywarka rozpoznaje stopień zabrudzenia oraz ilość naczyń znajdujących się w koszach. Automatycznie reguluje temperaturę i ilość wody, a także zużycie energii oraz czas trwania programu.

ECO 50º- w tym programie można uzyskać największą efektywność zużycia wody i energii elektrycznej podczas zmywania średnio zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców.

Intensive 70 º- program do zmywania naczyń, garnków i patelni bardzo zabrudzonych w wysokiej temperaturze. Program obejmuje fazę płukania w wysokiej temperaturze w celu zachowania większej higieny. Podczas płukania temperatura 70 ºC pozostaje co najmniej przez 10 minut.

Rinse&Hold- płukanie i wstrzymanie programu. Służy do szybkiego płukania naczyń. Zapobiega to zasychaniu resztek jedzenia na naczyniach i powstawaniu przykrych zapachów. W tym programie nie należy stosować detergentów.

Zmywarka jest wyposażona w funkcje opóźnionego startu od 1 godziny do 24 godzin. Dzięki czemu można ustawić zmywanie na dogodną dla użytkownika porę. Jest to istotna funkcja dla osób korzystających z II taryfy energii. Pomocną opcją są też sygnały dźwiękowe w które wyposażono urządzenie. Są słyszalnie w przypadku wystąpienia usterki zmywarki lub regulacji poziomu zmiękczania wody. W celu zwiększenia efektywności zmywania w modelu Electrolux ESF66070XR zdefiniowano opcję Multitab, która umożliwia i wręcz zaleca stosowanie uniwersalnych, wielofunkcyjnych tabletek do zmywania, które będą wykorzystane całkowicie przez urządzenie. Dodatkowo w celu zaoszczędzenia energii urządzenie Electrolux ESF66070XR ma wbudowaną opcję AutoOff umożliwiającą automatyczne wyłączenie zmywarki tuż po przejściu w stan czuwania. Jest to przełom w dziedzinie oszczędności energii jaki odnotowali inżynierowie z Electrolux’a. Po automatycznym wyłączeniu urządzenia następuje odcięcie poboru prądu aż do następnego zmywania.

Parametry techniczne zmywarki Electrolux ESF66070XR

Zużycie energii w cyklu (kW)1,03
Zużycie wody w cyklu (l)11,2
Wysokość (mm)850
Szerokość (mm)596
Głębokość (mm)620
Pojemność (wsad) - liczba kompletów12
Klasa zmywaniaA
Klasa suszeniaA
Poziom hałasu (db)49

Wyposażenie zmywarki Electrolux ESF66070XR

Możliwość skrócenia czasu programuNie
Opóźnienie startuTak
Oświetlenie wnętrzaNie
Sygnał dzwiękowy po zakończeniu programuNie
Interesuje Cię zakup zmywarki
Electrolux Esf66070xr?

Electrolux – szwedzkie zmywarki i inne AGD

Electrolux to szwedzka korporacja produkująca od 1912 roku artykuły gospodarstwa domowego dla zastosowań domowych i profesjonalnych. Jest producentem pralek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, odkurzaczy, suszarek, kuchenek mikrofalowych i tradycyjnych piekarników, okapów, płyt grzewczych: elektrycznych, gazowych i indukcyjnych, ekspresów do kawy, żelazek i wielu innych produktów z tzw. małego AGD.

czytaj więcej

Zmywarki podobne do Electrolux ESF66070XR

Zmywarka Electrolux ESF6550ROX

Zmywarka Electrolux ESF6550ROX

Zmywarki wolnostojące, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki średnie (12 kompletów), Klasa energetyczna A+, Zmywarki w kolorze stalowym (inox), Electrolux

Nowoczesna zmywarka wolnostojąca Electrolux ESF6550ROX, szerokość 60 cm, z systemem RealLife; klasa energetyczna A+; 4 zakresy temperatury; 6 programów zmywania: AutoFlex, Eco 50 º, Intensive 70 º, QuickPlus 60 º, GlassCare, Rinse&Hold; EnergySaver; MyFavourite; SENSOCONTROL; Multitab; Opóźnienie startu; Aqua Control; AutoOff.

czytaj więcej
Zmywarka Electrolux ESF6600ROX

Zmywarka Electrolux ESF6600ROX

Zmywarki wolnostojące, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki średnie (12 kompletów), Klasa energetyczna A+, Zmywarki w kolorze stalowym (inox), Electrolux

Inteligentna zmywarka wolnostojąca Electrolux ESF6600ROX, szerokość 60 cm, z systemem RealLife; efektywność energetyczna A+; 6 programów, 4 zakresy temperatury; programy: AutoFlex, Eco 50, GlassCare 45°, Intensive 70, QuickPlus 60°, Rinse&Hold ; TimeSaver; Multitab; MyFavourite; EnergySaver; wskaźnik pozostałego czasu; Opóźniony start; AutoOff.

czytaj więcej
Zmywarka  Electrolux ESF76510LX

Zmywarka Electrolux ESF76510LX

Zmywarki wolnostojące, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki średnie (12 kompletów), Klasa energetyczna A+, Zmywarki w kolorze stalowym (inox), Electrolux

Energooszczędna zmywarka wolnostojąca Electrolux ESF76510LX, szerokość 60 cm; klasa energetyczna A+; 4 zakresy temperatury; 6 programów zmywania: ECO 50º, AutoFlex, Intensive 70 º, 1 Hour, QuickPlus 60 º, Rinse&Hold; SENSOCONTROL; Multitab; EnergySaver; Opóźnienie startu; AutoOff.

czytaj więcej
Zmywarka Electrolux ESF6211LOX

Zmywarka Electrolux ESF6211LOX

Zmywarki wolnostojące, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki średnie (12 kompletów), Klasa energetyczna A+, Zmywarki w kolorze stalowym (inox), Electrolux

Wolnostojąca zmywarka Electrolux ESF6211LOX z systemem RealLife; o szerokości 60 cm; klasa energetyczna A+; 4 zakresy temperatury; 5 programów zmywania: Eco 50°, Intensywny 70°, Normalny 65°, QuickPlus 605°, Rins&Hold; SENSOCONTROL; Opóźnienie Startu, System zatrzymania wody.

czytaj więcej

Opinie o zmywarce Electrolux ESF66070XR

Dodaj swoją opinię o zmywarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)