Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Zmywarka Electrolux ESF6600ROX

Zmywarka Electrolux ESF6600ROX

Inteligentna zmywarka wolnostojąca Electrolux ESF6600ROX, szerokość 60 cm, z systemem RealLife; efektywność energetyczna A+; 6 programów, 4 zakresy temperatury; programy: AutoFlex, Eco 50, GlassCare 45°, Intensive 70, QuickPlus 60°, Rinse&Hold ; TimeSaver; Multitab; MyFavourite; EnergySaver; wskaźnik pozostałego czasu; Opóźniony start; AutoOff.
Interesuje Cię zakup zmywarki
Electrolux Esf6600rox?
Zdjęcie producenta

Opis zmywarki Electrolux Esf6600rox

Zmywarka Electrolux ESF6600ROX to mnogość opcji, różnorodność programów oraz świetna jakość zmywania. Intuicyjna i prosta w obsłudze, tak w skrócie można ją scharakteryzować. Zastosowanie najnowszych technik w tej zmywarce, sprawia że zmywanie staje się łatwe i przyjemne. 6 różnych programów zmywania pozwala dobrać odpowiednią opcję, żeby mycie było nie tylko efektywne, ale trwało dokładnie tyle ile wymaga stopień zabrudzenia naczyń. Electrolux ESF6600ROX to zmywarka z klasą efektywności energetycznej A+, która pomoże zadbać o budżet domowy. Dodatkowo włączając opcję EnergySaver oszczędza się do 25% zużycia energii oraz skraca czas zmywania. Samoistnie więc nasuwa się stwierdzenie, że urządzenie Electrolux ESF6600ROX jest sprzętem inteligentnym, energooszczędnym oraz proekologicznym.

System RealLife Cleaning, który posiada ESF6600ROX gwarantuje właścicielowi wysoką jakość zmywania w szybkim czasie przy każdej wielkości załadunku. Nie wątpliwie bardzo pomocne w tym procesie jest ramię natryskowe FlexiSpray z systemem podwójnych obrotów oraz dysz TopShower. Ta para jest odpowiedzialna za dokładne umycie każdego naczynia, o różnym stopniu zabrudzenia, niezależnie w którym miejscu komory zmywarki zostało umieszczone. Górny kosz wyposażono w system FlexiLift, który pozwala na uniesienie kosza o parę centymetrów, powodując tym samym zwiększenie powierzchni na której można układać naczynia. W dolnym natomiast jest możliwość wyciągnięcia koszyka na sztućce oraz składania suszarek na naczynia. Dokonując tego znowu powiększamy powierzchnię na naczynia. Model Electrolux ESF6600ROX posiada łatwy w obsłudze panel sterowania. Przejrzyste i czytelne symbole informują użytkownika o przebiegu zmywania. Obudowę urządzenia wykonano ze stali nierdzewnej, tworząc ciekawy i niepowtarzalny design. Bez wątpienia będzie pasować do każdej nowoczesnej kuchni.

Zmywarkę Electrolux ESF6600ROX wyposażono w kilka niezwykle użytecznych programów zmywania, które zapewniają wysoką jakość usługi jak i doskonałą oszczędność energii lub wody. Prym w tej dyscyplinie wiedzie program AutoFlex, który potrafi dopasować się do poziomu zabrudzenia naczyń i wielkości wsadu. Sam dobiera ilość i temperaturę wody a także długość trwania cyklu. Szybkość wyboru zapewni program MyFavourite, który użytkownik włącza dotykając tylko jeden przycisk. Urządzenia samo rejestruje, który program był najczęściej wybierany i samo definiuje jako ulubiony program posiadacza zmywarki.

Model Electrolux ESF6600ROX posiada następujące programy zmywania:

ECO 50º- w tym programie można uzyskać największą efektywność zużycia wody i energii elektrycznej podczas zmywania średnio zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców.

AutoFlex- zmywa dowolnie zabrudzone naczynia, sztućce, garnki i patelnie w temperaturze od 45 º do 70 º. Zmywarka rozpoznaje stopień zabrudzenia oraz ilość naczyń znajdujących się w koszach. Automatycznie reguluje temperaturę i ilość wody, a także zużycie energii oraz czas trwania programu.

GlassCare- program do mycia delikatnego szkła lekko lub średnio zabrudzonego w temperaturze 45 ºC.

Intensive 70 º- program do zmywania naczyń, garnków i patelni bardzo zabrudzonych w wysokiej temperaturze. Program obejmuje fazę płukania w wysokiej temperaturze w celu zachowania większej higieny. Podczas płukania temperatura 70 ºC pozostaje co najmniej przez 10 minut.

QuickPlus 60 º- skrócony do 30 minut program do zmywania świeżo zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców. Program pozwala w krótkim czasie uzyskać dobre efekty zmywania.

Rinse&Hold- płukanie i wstrzymanie programu. służy do szybkiego płukania naczyń. Zapobiega to zasychaniu resztek jedzenia na naczyniach i powstawaniu przykrych zapachów. W tym programie nie należy stosować detergentów.

Model Electrolux ESF6600ROX posiada bardzo przydatną i proekologiczną opcje, którą jest TimeSaver. Wybór tej opcji powoduje zwiększenie ciśnienia oraz temperatury wody, a fazy zmywania i suszenia zostają skrócone. Całkowity czas trwania programu skraca się o połowę. Efekty zmywania są takie same, jak w przypadku programu o standardowym czasie zmywania. Zmywarka posiada opcję opóźnionego startu, od 1 do 24 godzin. Użytkownik może włączyć urządzenie w dogodnej dla siebie porze. Zastosowanie tej opcji pozwala na dodatkowe oszczędności, nastawiając zmywarkę na godziny nocne i korzystając z II taryfy można użytkować tańszy prąd. Następnym istotnym systemem, dbającym o bezpieczeństwo jest system AquaControl, który chroni użytkownika przed zalaniem. Bez wątpienia zmywarka Electrolux ESF6600ROX jest urządzeniem dbającym o ekologię i oszczędność energii elektrycznej, zwłaszcza że wyposażono ją w opcję AutoOff. Jest to funkcja automatycznego wyłączania urządzenia i stanowi przełom w dziedzinie oszczędności. Dzięki tej opcji zmywarka nie będzie pobierała energii aż do następnego zmywania.

Parametry techniczne zmywarki Electrolux ESF6600ROX

Zużycie energii w cyklu (kW)1,03
Zużycie wody w cyklu (l)10
Wysokość (mm)850
Szerokość (mm)596
Głębokość (mm)610
Pojemność (wsad) - liczba kompletów12
Klasa zmywaniaA
Klasa suszeniaA
Poziom hałasu (db)46

Wyposażenie zmywarki Electrolux ESF6600ROX

Możliwość skrócenia czasu programuTak
Opóźnienie startuTak
Oświetlenie wnętrzaNie
Sygnał dzwiękowy po zakończeniu programuNie
Interesuje Cię zakup zmywarki
Electrolux Esf6600rox?

Electrolux – szwedzkie zmywarki i inne AGD

Electrolux to szwedzka korporacja produkująca od 1912 roku artykuły gospodarstwa domowego dla zastosowań domowych i profesjonalnych. Jest producentem pralek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, odkurzaczy, suszarek, kuchenek mikrofalowych i tradycyjnych piekarników, okapów, płyt grzewczych: elektrycznych, gazowych i indukcyjnych, ekspresów do kawy, żelazek i wielu innych produktów z tzw. małego AGD.

czytaj więcej

Zmywarki podobne do Electrolux ESF6600ROX

Zmywarka Electrolux ESF6550ROX

Zmywarka Electrolux ESF6550ROX

Zmywarki wolnostojące, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki średnie (12 kompletów), Klasa energetyczna A+, Zmywarki w kolorze stalowym (inox), Electrolux

Nowoczesna zmywarka wolnostojąca Electrolux ESF6550ROX, szerokość 60 cm, z systemem RealLife; klasa energetyczna A+; 4 zakresy temperatury; 6 programów zmywania: AutoFlex, Eco 50 º, Intensive 70 º, QuickPlus 60 º, GlassCare, Rinse&Hold; EnergySaver; MyFavourite; SENSOCONTROL; Multitab; Opóźnienie startu; Aqua Control; AutoOff.

czytaj więcej
Zmywarka Electrolux ESF66070XR

Zmywarka Electrolux ESF66070XR

Zmywarki wolnostojące, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki średnie (12 kompletów), Klasa energetyczna A+, Zmywarki w kolorze stalowym (inox), Electrolux

Zmywarka wolnostojąca Electrolux ESF66070XR, szerokość 60 cm, z systemem RealLife; klasa energetyczna A+; 4 zakresy temperatury; 5 programów zmywania: 30 MIN 60 º, Automatyczny 45-70, ECO 50º, Intensive 70 º, Rinse&Hold; SENSOCONTROL; Multitab; Opóźniony Start; AutoOff.

czytaj więcej
Zmywarka  Electrolux ESF76510LX

Zmywarka Electrolux ESF76510LX

Zmywarki wolnostojące, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki średnie (12 kompletów), Klasa energetyczna A+, Zmywarki w kolorze stalowym (inox), Electrolux

Energooszczędna zmywarka wolnostojąca Electrolux ESF76510LX, szerokość 60 cm; klasa energetyczna A+; 4 zakresy temperatury; 6 programów zmywania: ECO 50º, AutoFlex, Intensive 70 º, 1 Hour, QuickPlus 60 º, Rinse&Hold; SENSOCONTROL; Multitab; EnergySaver; Opóźnienie startu; AutoOff.

czytaj więcej
Zmywarka Electrolux ESF6211LOX

Zmywarka Electrolux ESF6211LOX

Zmywarki wolnostojące, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki średnie (12 kompletów), Klasa energetyczna A+, Zmywarki w kolorze stalowym (inox), Electrolux

Wolnostojąca zmywarka Electrolux ESF6211LOX z systemem RealLife; o szerokości 60 cm; klasa energetyczna A+; 4 zakresy temperatury; 5 programów zmywania: Eco 50°, Intensywny 70°, Normalny 65°, QuickPlus 605°, Rins&Hold; SENSOCONTROL; Opóźnienie Startu, System zatrzymania wody.

czytaj więcej

Opinie o zmywarce Electrolux ESF6600ROX

Dodaj swoją opinię o zmywarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)